טיפול בבעיית נשירת השיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול בבעיית נשירת השיער

מה המשמעות של נשירת שיער אצל גברים ונשים? מה הוא הטיפול המועדף על מנת להחזיר את השיער הטבעי? איך בוחרים אצל מי לקבל את הטיפול לצמיחה מחודשת של השיער?

 בעיית נשירת השיער היא בעיה כלל עולמית. יותר ויותר גברים מסתובבים בעולם עם קרחות בין אם אלו קרחות טבעיות או שאותם הגברים מעדיפים לגלח את שיער ראשם על מנת להקנות מראה אחיד של הראש.

הסיבות לנשירת שיער אצל גברים ואצל נשים הן רבות ומגוונות. בין היתר ניתן למנות את נושא הגנטיקה, הורמונים, מחלות עור או מחלות שונות המשפיעות לרעה על איזון הגוף וגורמות לנשירת שיער.

מחסור בויטמינים ומינרלים כתוצאה מתזונה לא נכונה או כתוצאה מחילוף לא תקין של חומרים בגוף ועוד כהנה וכהנה סיבות הגורמות ומאלצות טיפול טבעי בנשירת שיער.


טיפול בנשירת שיער טבעי ניתנת כאמור להיעשות במספר רב של דרכים. ישנן השיטות המיושנות יותר אשר לא הוכיחו בשום שלב כי הן אכן יעילות, השיטות המיושנות כוללות מגוון רחב מאוד של משחות ושיטות לניקוי הקרקפת ובשפה מיקצועית טיפולי הנקראית בריאות הקרקפת. הטיפולים האלו הם מיושנים והיום נקראים טיפולים ביתיים אשר מנקים את הקרקפת ומשפרים את חילוף החומרים, יכולים להאט במקצת את תהליך ההתקרחות.

כמו כן ישנן שיטות של החדרות בהזרקה או בלחץ אויר של חומרים כימיים כמו מינוקסי, סטרואידים, הורמונים, ופפיטים נחושתיים. הטיפול יכול להביא תוצאות בטווח הקצר למי מהמטופלים אשר אינו רגיש לחומר אבל הבעיה היא לאנשים אשר מקבלים אלרגיה מהחומר או לאחר תקופה של כ-8 חודשים החומר הכימי מפסיק להביא תוצאות לפעמים אף פוגע בעור ובגוף וכמו שאומרים אתה יוצא קריח מכאן ומכאן. גם במקרה שהמטופל מפסיק בשימוש התמידי מהפסקת התוצאות או נזק לגוף, תהליך ההתקרחות מאיץ את עצמו משמעותית.

כמו כן ישנן השיטות הפופולאריות יותר של השתלת שיער אשר הייתה מקובלת עד תחילת שנת 2012. גם בשיטת השתלת השיער ישנן דעות לכאן ולכאן היות ולא ניתן לגרום לשיער להיראות טבעי לחלוטין. יש כאלו שטוענים כי השתלת שיער בצורה לא נכונה עשויה אף לגרום לנזקים לעור הקרקפת.

טיפול טבעי בנשירת שיער של ענת אלקין הוכיח את עצמו, בשיטה זו מוחדרים אל הקרקפת כל החומרים הטבעיים הנחוצים על מנת להעניק חיות לזקיקי השיער. כמו כן מכשיר מיוחד המזרים את הדם אל אותם זקיקי שיער ומאפשר צמיחת שיער איכותית. 

אנו עובדים לפי בדיקות דם בהצלבה עם סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת ומתאימים טיפול מותאם אישית לפי תהליכים הפנימיים בגוף, מצבים בריאותיים ותסמינים, בכך ניתן לאזן את הגוף ולהגיע לתוצאות גבוהות, חשוב לא לחכות ולהגיע בזמן.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון המתקדם בעולם.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה בעלות וטיפול ראשון מתנה - בקליניקה הפרטית באחד מהסניפים שלנו.

טיפול טבעי בנשירת שיער? היכן הכי כדאי לטפל בכך?
ראשית כל חשוב מאוד להבין כי לא לכל אחד ואחת הטיפול הזה יעיל ועל כן מומלץ להגיע על מנת לבדוק את רמת ההתאמה שלכם לשיטה זו. התוצאות מדברות בעד עצמן, יותר ויותר גברים ונשים מטופלים באותו טיפול טבעי בנשירת שיער ייחודי ונהנים מידי יום ביומו אל מול הראי למראה שיער בריא.

מעוניינים לטפל בנשירת שיער? פנו אל ענת אלקין!

בקליניקה של ענת אלקין תוכלו לחולל את הפלא שלא חשבתם שיקרה. טיפול טבעי בנשירת שיער תביא לתוצאות מדהימות. ניסיון של הרבה מאוד שנים וכמו כן ידע רב שנרכש. טיפול אישי ויסודי באחריות מלאה ולשביעות רצונכם.
כיום ניתן לטפל באופן מקיף ומותאם אישית בנשירת שיער והתקרחות
לפרטים נוספים ותיאום בדיקה ויעוץ
5354*

* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
הנכם מוזמנים להכנס למחקרים קליניים באתר הרפואה מונעת ולהבין את משמעות הטיפול >
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא

סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין k-towers
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי