ענת אלקין - מרכז בריאות ואסתטיקה רפואית - באיזה עונה מומלץ לעשות השתלת שיער
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

באיזה עונה מומלץ לעשות השתלת שיער?

השתלת שיער היא הליך אשר מאפשר להפוך את הראש המקריח למלא בשיער שופע ומלא ברק. לעיתים קרובות, השתלת השיער נדחית בשל שיקולים שונים, וגורמת לאנשים להתפשר על מראה אשר הם אינם מעוניינים בו. בין אם מדובר על השתלת שיער גברית או נשית, חשוב מאוד לדעת לעבור את ההליך תוך התייחסות להוראות הספציפיות לכל אחת מעונות השנה.

השתלת שיער יכולה להתרחש בכל עונה כל עוד עומדים בתנאים מסוימים

רבים חושבים שהשתלת השיער שלהם צריכה להתבצע בעונה ספציפית, או רק לאחר שתהליך ההתקרחות שלהם הגיע לסיומו. מחשבה זו גורמת לרבים לדחות את הטיפולים, ולא לשדרג משמעותית את המראה החיצוני שלהם. טיפול של השתלת שיער יכול למעשה להתבצע בכל עונות השנה, קיץ, סתיו, אביב או חורף. זאת כל עוד עומדים במגבלות הייחודיות המוטלות על האדם העובר את ההליך, אשר בארץ קשורות בעיקר להימנעות מחשיפה לשמש חצי שנה.

מגבלות אלו אמנם מקשות על מעבר ההליך בעונת האביב והקיץ, אך הן גם מאפשרות לקבוע תור של השתלת שיער בארץ בקלות רבה, עקב הביקוש הנמוך יחסית. לעיתים תוכלו ליהנות גם מהטבות בעונות אלו כדי לעודד אתכם לעבור את ההליך. טיפול של השתלת שיער יכול לחולל מהפכה בדרך בה אנו תופסים את עצמנו, ותקופת הקורונה בה רוב הזמן הפנוי הוא בתוך בית המגורים, היא תקופה נהדרת לעבור השתלת שיער.
 

מהן המגבלות בהשתלת שיער בעונת הקיץ?

המגבלות העיקריות של השתלת השיער בעונת הקיץ והאביב, הן בגלל החשש מחשיפה לשמש. השמש יכולה לחולל פגיעה בתאי השיערה המושתלת, ולגרום לתהליכים דלקתיים בקרקפת. לכן, רבים ממליצים להימנע מחשיפה ממושכת של השיער לשמש במשך חצי שנה לפחות. למרות זאת, חשוב לזכור שהתמגנות מינימאלית על ידי חבישת כובע שמגן על הקרקפת, יכולה לפתור את הבעיה באופן מלא. בעונת הקיץ פעמים רבות יש גם רצון לצאת למסיבות, לשחות בבריכה ועוד. למרות שפעילויות אלו אינן מקושרות באופן ישיר לפגיעה בשיער החדש, כדאי לעשות אותן באופן זהיר. הרטבה וייבוש מרובים של השיער בבריכה מלאה בכלור, יכולים להשפיע ולהפריע לקליטת השיער החדש.
 

בחרו לעבור השתלת שיער במקום אשר יספק לכם את כל המידע

בחירה של מקום לעבור בו השתלת שיער היא בחירה מאתגרת. יש מגוון של אפשרויות להשתלת שיער בכל רחבי העולם. השתלת שיער בארץ היא פעמים רבות יקרה מעט יותר מאשר חלק מהאפשרויות, אך היא לרוב איכותית יותר. כאשר עוברים השתלת שיער בארץ, אתם יודעים שתקבלו את כלל המידע הנוגע להתמגנות, ותקבלו המלצה מלומדת בנוגע לעונת השנה המתאימה במיוחד להשתלת השיער שלכם. בנוסף, תהיה לכם כתובת נגישה לצורך התייעצות, או לצורך בתיקונים לאחר סיום ההליך אם הוא לא התבצע לשביעות רצונכם.
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי