דרמה רולר - פטנט עולמי להתגברות על נשירת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

דרמה רולר

דרמה רולר הפטנט העולמי להתגברות על בעיות נשירת שיער
דרמה רולר נותן מענה אמיתי בהתגברות בעיות נשירת השיער.
על חשיבותו של השיער השופע והמסודר שלנו אין ויכוח. ומכיוון שמקומו של השיער במראה הכללי שאנו משדרים הוא ענק ומכיוון שחלקו בהערכה העצמית שלנו הוא גדול ומשמעותי, ברור איך כל נושא הטיפול בבעיות שיער עולה כפורח. כך רופאי העור, כך רופאי המשפחה – כולם מציעים תרופות המוכרות בתחום להצלת המצב, כך המספרות, בעיקר אלה המציעות פאות או צבעים לטשטוש הבעיה, וכך גם טיפולים אחרים.
אבל הרבה לפני שאנחנו רצים אל התרופות אפשר לפנות לרפואה הסינית בת אלפי השנים. מיני אז טופלה בעיה של נשירת שיער או הידלדלותו באמצעות תזונה נאותה, צמחי מרפא מוכרים וכמובן באמצעות שני מכשירים חשובים ביותר ה"7 סטראר" – מעין פטיש שעליו צמודים שבעה סיכות זעירות אך משמעותית ויחד איתו ה"דרמה רולר: מין פטיש קטן ובו כמאה וחמישים זיזים בהם ניתן לשמור על השיער הקיים בלבד.
 
היתרונות באמצעים האלה
היום מיוצר מכשיר שמשלב את שניהם ה"מזו רולר". טיפוח הקרקפת המוגבלת באמצעותו שוב ושוב בעצם מחדירים חומרים לעור הקרקפת. טיפול עם המכשיר מחדש את עור הקרקפת ומאפשר לרעלים להתנדף ממנה בעוד שהמקום מתחדש לקראת צמיחה שיער תקינה.
הדרכים הנקיות והחדשות הם קרקע נוחה ביותר לטובת אמפולות עם חומרים שמעודדים צמיחת שיער. העיסוי של ה"מזו רולר" מכשיר את הקרקע להחדרת חומרים טבעיים, אשר מסייעים בפתרון הבעיה. המכשיר מקדם את מה שהסינים מכנים הצ'י שהוא כוח מדוייק. הוא, המכשיר, מזרז את הזרמת הדם למקום, משפר את מראה העור, מטפל בנסימפטום החיצוני של נשירת השיער בלבד ויכול לשמר את המצב ולא להצמיח שיער מחדש.
לאחר הטיפול המלא לאיזון מערכות הגוף והזרקת צמחים המותאמים אישית השימור מהבית נעשה עם הדרמה רולר. שימוש של 10 דקות במכשיר פעם בשבוע, נקבוביות העור נפתחות, זרימת הדם מתחדשת וכדאי להשתמש ב-hairsolution (להתיז את הספריי על הראש בנקודות ההתקרחות ולעסות עם האצבע) בכדי לעורר את התחדשות השיער ולספק לקרקפת את החומרים שחסרים לה על מנת לשמר את המצב השורשים. השימוש במכשיר הוא במינון של 10 דקות רצופות פעם שבוע, חשוב לעבוד על ראש נקי
כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון הרפואי המתקדם בעולם.
 
ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין רפואה מערבית לבין רפואה טבעית, המכשיר מטפל בחשמל אלקטרו מגנטי כטיפול ומניעה מחלות, חיידקים, זיהומים וחסרים בגוף וכמו כן גם להתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר המכשיר ממליץ למטופל.
המכשיר מאבחן את כל מערכות הגוף והתאים ומזהה תהליכים פנימיים בגוף וכן סוגי המחלות, וירוסים, חיידקים, בקטריות, פטריות ופרזיטים ונותן מענה מצויין לטיפול מדוייק בתאים אשר סובלים מקצר ומחוסר אנרגיה, ניתן ליראות את השיפור כבר בטיפול השני.

באזורים ללא שורשים חיים:
השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקיקי השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.
 
 
לפרטים 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי