ענת אלקין - מרכז בריאות ואסתטיקה רפואית - ד"ר ענת אלקין אבחון ממוחשב
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

ד"ר ענת אלקין אבחון ממוחשב


איך ניתן לשמור על חיים בריאים ומאושרים? מה היא הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיות  וסימפטומים רבים? למה לבחור בשירותיה של ד"ר ענת אלקין? למי מתאימים טיפולים אלו?

כבר בימים עתיקים מאוד, בעיקר במדינות המזרח הרחוק, גילו המרפאים השונים כי הדרך הנכונה ביותר לטפל בכל אדם באשר הוא הוא על ידי אבחון ממוחשב ומתקדם על כל מערכות הגוף. הווה אומר לאפשר לו את הכלים הנחוצים על מנת להישאר בריא וחזק. תפיסה זו היא למעשה מנוגדת לתפיסה הקיימת בעולם המערבי. בעולם המערבי רפואה איכותית היא רפואה של יודעת למצוא את הפתרונות הנכונים לבעיות שכבר קיימות וכן למנוע בטרם עת תהליכים כרוניים בגוף.

כאמור הרופא הטוב במדינות המזרח הרחוק נחשב לזה אשר יודע למנוע ממטופליו את החוליים השונים. ממש לשם כך נדרשת רפואה מונעת וממוחשבת איכותית ביותר. אין ספק כי הדרך הטובה ביותר למנוע מחלות כאלו ואחרות היא בעיקר בזכות היכולת לשמור על מערכת חיסונית חזקה.

אבחון ממוחשב בקליניקה של ד"ר ענת אלקין מבוססת כאמור על שיטות מתקדמות ביותר. הטכנולוגיה המתקדמת עשתה את דרכה אל אלף סולושיין ומותאמת כאמור הן לגברים והן לנשים וכמו כן לגילאים צעירים יותר ומתבגרים יותר. כמו כן חשוב מאוד לדעת כי כל אותן שיטות טיפוליות אשר עושים בהם שימוש אלף סולושיין הינן שיטות טיפול טבעיות לחלוטין, שיטות שאין בהם שום סיכון כזה או אחר וכמו כן אין שום תופעות לוואי.

למה לבחור דווקא בשירותים של אלף סולושיין?
הדרך הבטוחה ביותר להבטיח את איכות הטיפול הוא להסתמך על חוות דעתם של אלו שכבר ניסו והצליחו. שנים רבות של עשייה בתחום ייחודי זה הביאו אל אלף סולושיין מטופלים רבים הפוקדים את הקליניקה מכל אזורי הארץ. חשוב לדעת כי לפני כל הליך טיפולי כזה או אחר יעבור המטופל בדיקה על מנת לוודא את רמת כשירותו.

מה ניתן לרכוש אלף סולושיין? כאמור אצל ד"ר ענת אלקין מקפידים מאוד על איכות וכמו כן על רמת שירות מעולה. אווירה משפחתית ונעימה תקדם את פניהם של המטופלים. בין השאר ניתן לטפל בבעיות פנים גופניות רבות וכן סימפטומים רבים, נשירת שיער, בבעיות עור, מיצוק העור ועוד.

למכשיר אין יישום רפואי מוכח בארץ ואינו בעל רישיון משרד הבריאות רק באישור מכון התקנים

לתיאום פגישת ייעוץ ובדיקה התקשרו 5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי