ענת אלקין - מרכז בריאות ואסתטיקה רפואית - ד"ר ענת אלקין אבחון מתקדם
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

ד"ר ענת אלקין אבחון מתקדם


מה היא הייחודיות של שיטות האבחון של ד"ר ענת אלקין? מה הם היתרונות החשובים ביותר של אלף סולושיין? מי הם המטופלים של ד"ר ענת אלקין? מה חשוב לדעת על שיטות הטיפול המתקדמות של קליניקה זו?

לאורך השנים האדם חווה חוויות מסוגים שונים. אותן החוויות משפיעות לא פעם על המצב הבריאותי של כל אחד ואחת. חוויות אלו יכולות להיות אורח החיים הלא בריא אשר הנהיג לעצמו, תזונה לא בריאה, עישון, מחסור בשעות שינה, מחלות שונות, טיפולים תרופתיים, גנטיקה לקויה ועוד הרבה מאוד גורמים כאלו ואחרים אשר משפיעים השפעה ישירה על כל מערכות הגוף השונות. אולם אין ספק כי על מנת לדעת ולאתר במדויק את הבעיה הרפואית יש לעשות שימוש במכשור המתקדם ביותר.

אבחון מתקדם זו המומחיות והמיומנות של אלף סולושיין בראשותה של ד"ר ענת אלקין PhD.ND. לאורך השנים האחרונות פותחו עוד ועוד טכניקות מתקדמות ביותר על מנת לזהות כשלים רפואיים כאלו ואחרים. באלף סולושיין יעמידו לרשותכם את האמצעים הנדרשים ואת כל הפתרונות הטבעיים המעולים ביותר.

מכשיר האבחון המתקדם ביותר בעולם. מכשיר זה מאפשר תוך מספר דקות לבדוק את כל מערכות הגוף ברמת דיוק של כ-98 אחוז, בסריקה זו ניתן לאבחן את כל מערכות הגף ברמת התא ולזהות אלרגנים, חיידקים, דלקות, מתכות, מצב אנרגטי של הגוף, נטיות ותהליכים פנימיים בגוף בכך למצוא בקלות את שורש הבעיה ומקורה.

היתרון המשמעותי של אותו אבחון מתקדם של אלף סולושיין הוא ביכולת המהירה של לעבור על כל מערכות הגוף ולזהות ברמת דיוק מרבית את הכשלים. כמו כן אבחון מתקדם אינו יכול להיות יעיל ללא הפתרון המתקדם ביותר לבעיה. הצוות המקצועי של אלף סולושיין יציעו את הפתרונות הטבעיים האיכותיים והמוכחים ביותר.

למה לבחור בשירותי אלף סולושיין? אין ספק כי בכל הקשור לטיפול כזה או אחר בעצמנו אין אנו יכולים להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום. לאורך השנים נוספו עוד ועוד מטופלים מרוצים ובעיקר נאמנים למעגל המטופלים של אלף סולושיין. ד"ר ענת אלקין בעלת הסמכה כמדריכה במכשיר רכשה הרבה מאוד ניסיון וכמו כן רקורד מרשים ביותר של הצלחות בטיפול ברפואת תדרים, לרשות המטופלים צוות מסור ובעל יכולת שירות גבוהה במיוחד.

מה עוד נמצא בקליניקה של ד"ר ענת אלקין?
ראשית כל אווירה יוצאת דופן לטובת נוחיותו כל מטופל ומטופלת. בין השאר הרבה מאוד טיפולים המתאימים לגילאים שונים. טיפולים במגוון תהליכים פנימיים בגוף וסימפטומים רבים, טיפול כנגד נשירת שיער וסיוע בצמיחת שיער מחודשת, טיפולי חידוש העור ומיצוקו ועוד.

המכשיר קיבל אישור אמ"ר קבוע ממשרד הבריאות הישראלי בתאריך 27.9.17 ומוכר כמכשיר רפואי בארץ. מספר רישיון: 30090001
 
הנכם מוזמנים להגיע לבדיקה וייעוץ להתאמת הטיפול.
בברכה

ד"ר ענת אלקין מבעלי חברת הייר סולושיין ואלף סולושיין 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי