האצת צמיחת זקן | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

האצת צמיחת זקן

לפרטים נוספים >

מה היא המשמעות והחשיבות של מראה הזקן האחיד? איך ניתן להאיץ את צמיחת הזקן של הגברים? מה הן הסיבות להידלדלות הזקן?
ישנם מגזרים רבים ותרבויות שונות אשר בהן לזקן יש חלק משמעותי וחשוב ביותר. כמו כן בתרבויות אחרות פנים חלקות ומגולחות למשעי הן דווקא האופנה המקובלת יותר. אין ספק כי עבור אלו ועבור אלו צמיחת הזקן הישרה והאחידה חשובה מאוד. שכן מראה של זקן מדולדל כאשר בחלקי לחיים מופיעים ניצני זקן ולעומת זאת באזורי לחיים אחרים הפנים חלקות ללא זיפים אינו המראה האידיאלי.

חוסר בצמיחת זקן או דלילות בזקן באזור מסוים יכול לנבוע מתהליכים פנימיים בגוף כגון: מחלות אוטואימוניות, חיידקים בקיבה, מתח נפשי ובעיות מטבוליות. תהליכים פנימיים הלו ניתן לאתר ע"י סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת הסורקת בדיוק רק את כל המערכות והאיברים שבגוף בדיוק רב, לאחר מיכן יהיה ניתן להתאים טיפול פנימי מותאם אישית.

בהייר סולושיין פיתחו תכשיר בשם מזו סרום לזקן היחידי בעל רישיון משרד הבריאות. המוצר מכיל פפטידים פעילים -טראפפטיד 3, וטראפפטיד 5 חומצה היאלורונית, אצות, ויטמינים, ומינרלים לשימוש יומיומי

ד"ר ענת אלקין מפתחת ומשווקת בבלעדיות המוצר מזו סרום לעיבוי, הארכה וחיזוק סיב השיער ובזקן. היחיד המאושר ע"י משרד הבריאות. המוצר מכיל פפטידים שהם הפרדה של תאי חלבון המופקים במעבדה בשילוב חומצה היאלורונית ויטמינים ומינרלים. ללא תופעות לוואי לטווח הארוך ולטווח הקצר.

וזאת רק במריחה אחת ביום בבוקר או בלילה מומלץ בלילה לפני השינה. ניתן לשימוש בגבות ובזקן.

בזקן אנו ממליצים פעמיים בשבוע לעבוד עם דרמה רולר עם תקן, להחדרת המזו סרום להאצת התהליך ולתוצאות מקסימליות.
 
האצת צמיחת זקן מתבקשת כאמור במקרים אלו. אולם עם זאת חשוב מאוד לדעת כי האצת צמיחת זקן מוטב ותעשה באמצעות חומרים ומרכיבים טבעיים בלבד המורכבים מפפטידים וצמחים בשילוב חומצה היאלורונית בריכוז גבוה. הייר סולושיין מצאה את השיטה המעולה ביותר להאיץ את צמיחת הזקן ולהעניק את המראה האופטימלי. כל מה שנחוץ הוא התקשרות עם המומחים של הייר סולושיין על מנת לקבל את ההכוונה המדויקת ביותר וההדרכה של אופן השימוש במוצרים ייחודיים אלו. מוצרי הייר סולושיין ברישיון משרד הבריאות.

לפרטים 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי