הדבקת ריסים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הדבקת ריסים

בשנים האחרונות למדנו, שישנן שיטות שונות לטפל במצב של נשירת ריסים. חלק מהנשים פונות לטיפול של הארכת ריסים טבעיות, עיבוי ריסים בדרכים שונות וכן הדבקת ריסים מלאכותיים. שיטה זו נחשבת לפופולארית מכולן, מאחר והיא זולה יותר וכן מדובר בשיטה הפיכה, כלומר ניתן להסיר את הריסים בכל עת שרוצים. 
 
תהליך של הדבקת או הארכת ריסים,
מתבצע כאשר הריסים נושרים. הנשירה יכולה לקרות מסיבות שונות, דוגמת מחלות עור, שימוש בתכשירי ריסים לא בריאים, הזדקנות ועוד. כל התופעות הנ"ל פוגמות בריסים ומשבשות את התפקוד שלהם, שהוא להגן על העיניים מפני אבק ולכלוך. באמצעות הארכה או הדבקת ריסים, ניתן להחזיר להם את היכולת לשמור על העיניים שלנו כמו שצריך. 
 
הארכה או הדבקה – מה עדיף? 
מצד אחד, קוסמטיקאיות רבות ממליצות על הדבקת רצועות ריסים או הדבקה של ריס ריס, בין היתר כי מדובר בעבודה פשוטה, שלא דורשת טיפול ארוך ומעמיק, הוא לא מצריך בהכרח ביקור של קוסמטיקאית ולמעשה כל אחת יכולה לעשות את זה בעצמה. כמו כן, הדבקת ריסים היא הפיכה. כל מה שצריך לעשות זה להסיר את רצועת הריסים המלאכותית ולחזור לריסים הטבעיים. נשים רבות משתמשות בריסים מלאכותיים לפני אירועים חשובים. 
 
הבעיה עם הדבקת ריסים, שהרבה פעמים המגע של הידיים עם העיניים גורם להן נזק, כמו כן ההדבקה עצמה גורמת נזק לריסים ומובילה למצב של נשירה וצמיחה איטית יותר, ההמלצה היא להשתמש בטיפול הארכת ריסים, טיפול המתבצע באמצעות חומרים טבעיים אך מהונדסים, ללא תופעות לוואי. החומר, בדמות סרום לריסים, גורם לעיבוי וצפיפות של הריסים, ובכך מאפשר לנשים ליהנות מריסים ארוכים, צפופים וכהים יותר שמוסיפים נפח ייחודי לעיניים. 
 
היתרון של תכשיר הפול לאשס הוא שהתכשיר טבעי וללא תופעות לוואי גם בטווח הארוך. וניתן לראות את התוצאות באופן כמעט מידיי, כאשר מדובר בשיקום ובעיבוי טבעי של אחוזים גבוהים מאוד. כלומר לא רק שהתוצאות מהירות, אלא הן גם משמעותיות. 
 
כפי שאפשר לראות יש כאן שתי גישות שונות, אחת קצרת טווח והשנייה ארוכת טווח, כל מה שעליכן לבחור הוא את סוג הטיפול המועדף עליכן, על פי משך הזמן שתרצו ליהנות מהתוצאות שלו. 
 
מרכז האסתטיקה הרפואית היירסולושיין ומרכז הבריאות אלף סולושיין מבית ד"ר ענת אלקין, מציע לכן ליהנות מטיפול הארכת ריסים ברמה גבוהה. הטיפול מתבצע בשימוש ביתי, הינכם מוזמנים ליצור קשר לפרטים ותיאום אזורי חלוקה או פגישה הם ישמחו לשבת איתכן ולהסביר לכן כיצד הטיפול מתבצע, לבדוק את מצב הריסים, הגבות והגוף שלכם שלכן ולהציע לכן חומר הפול לאשס שיאפשר לכן ליהנות מהארכה מהירה וייחודית שלו. 

אם גם את רוצה להצמיח ולעבות את הריסים ו או הגבות בשיטה המוכחת והטבעית.
חייגי 5354*

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי