הדמייה לשיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הדמייה לשיער

שיקום שיער ניתן לבצע במקרה שזקיקי השיער עוד לא "נכנסו לתרדמת". יש להגיע למרכז בריאות אסתטיקה רפואית בזמן כדי להצילם. במקרה שלא ניתן לבצע שיקום שיער מבצעים בקליניקת ענת אלקין טיפולי הדמייה לשיער- מיקרו פיגמנטאציה.

הדמייה לשיער מתבצעת בעיקר בגברים, אך גם בנשים אשר שיער ראשן התדלדל במשך השנים, וכתוצאה מהריונות, מחלות וטיפולים שונים. זהו מעין איפור קבוע לשיער הראש. הדמייה לשיער יכולה להעניק מראה שעיר לקרקפת אשר התקרחה לחלוטין, אך גם למלא שטחים שמתקרחים בין אזורים שעירים ולהעניק להם מראה טבעי המשתלב בשיער הרגיל. היא נועדה לתת מראה של תספורת קצרה במעין קעקוע המתבצע על עור הקרקפת. 

בחברת hair solution בהנהלתה של ענת אלקין מבצעים הדמייה לשיער. ענת, קוסמטיקאית פארא רפואית העוסקת בתחום האיפור הקבוע למעלה מ-8 שנים, מבצעת את  טיפולי הדמיית השיער וגם מלמדת את התחום לאחרים. ענת היא מוסמכת בהוראת מיקרו פיגמנטציה.

לעיתים מתבצעת מיקרו פיגמנטציה- הדמייה לשיער- כהשלמה להשתלת שיער: היא מטשטשת צלקות הנגרמות לעיתים עקב השתלת השיער, ויוצרת מראה של שיער צפוף יותר. במקרה זה יכולה הדמיית השיער להתבצע רק כחצי שנה לפחות אחרי השתלת השיער האחרונה.

החומרים בהם משתמשים במרכז בריאות אסתטיקה רפואית של ענת אלקין בתחום הדמייה לשיער הם חומרי פיגמנט איכותיים ביותר, הניתנים להתאמה לכל צבע שיער ואשר אינם משנים את צבעם במשך הזמן. הפיגמנט מוחדר אל עור הקרקפת באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד הבנוי ממערכת של מחטים זעירות.
התוצאה של הדמייה לשיער הינה מראה של שיער קצר וזקיקי שיער צומחים. ניתן לשלב את הדמיית השיער עם השיער הטבעי, כאשר השילוב בין השיער האמיתי וצבעו של הפיגמנט יהיה מושלם.

השיער הוא חלק מאד בולט במראה הכללי בכלל ובמראה הפנים בפרט. הדמיית שיער יוצרת אפקט בולט ביותר של שינוי, אשר כל אחד ירגיש בו. היא קוצרת תמיד תגובות התפעלות מן הסובבים, וגורמת לשיפור ניכר של הדימוי העצמי, ובעקבותיו- של איכות החיים.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי