הדמיית שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הדמיית שיער

שיקום שיער ניתן לבצע במקרה שזקיקי השיער עוד לא מתו ועדיין רדומים. יש להגיע לקליניקה בזמן כדי להצילם. במקרה שלא ניתן לבצע שיקום שיער מבצעים בקליניקת ענת אלקין טיפולי הדמיית שיער- מיקרו פיגמנטאציה.

הדמיית שיער מתבצעת בעיקר בגברים, כאשר השורשים כבר רדומים מעל 25 שנה או שעברו מחלות קשות. זהו מעין איפור קבוע לשיער הראש. הדמיית שיער יכולה להעניק מראה שעיר לקרקפת אשר התקרחה לחלוטין, אך גם למלא שטחים שמתקרחים בין אזורים שעירים ולהעניק להם מראה טבעי המשתלב בשיער הרגיל. היא נועדה לתת מראה של תספורת קצרה במעין קעקוע המתבצע על עור הקרקפת. 

הדמיית השיער מתאימה למטופלים אשר מצב השורשים או המצב הבריאותי אינו מאפשר טיפול של שיקום השיער וצמיחה מחודשת.

לרוב הדמיית שיער לאחר שנה שנתיים הצבע נמרח, משנה את צבעו וגורם להתקרחות באזורים נוספים בקרקפת כך שמומלץ לאנשים בעלי אזור סטרילי משיער ולאחר שד"ר ענת אלקין בדקה ואמרה כי אין עוד שורשים חיים באזור זה.

מיקרו פיגמנטציה- הדמיית שיער- כהשלמה להשתלת שיער: היא מטשטשת צלקות הנגרמות לעיתים עקב השתלת השיער, ויוצרת מראה של שיער צפוף יותר. במקרה זה יכולה הדמיית השיער להתבצע רק כחצי שנה לפחות אחרי השתלת השיער האחרונה.
החומרים בהם משתמשים בקליניקה של ענת אלקין בתחום הדמיית שיער הם חומרי פיגמנט איכותיים ביותר, הניתנים להתאמה לכל צבע שיער ואשר אינם משנים את צבעם במשך הזמן או נמרחים. הפיגמנט מוחדר אל עור הקרקפת באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד הבנוי ממערכת של מחטים זעירות.

התוצאה של הדמיית שיער הינה מראה של שיער קצר וזקיקי שיער צומחים. ניתן לשלב את הדמיית השיער עם השיער הטבעי, כאשר השילוב בין השיער האמיתי וצבעו של הפיגמנט יהיה מושלם.

חשוב לציין שטיפול הדמיית שיער פוגע בשורשים הרדומים הקיימים וכן מאיץ את תהליך ההתקרחות מסיבה זו אין אנו מבצעים טיפול הדמיית שיער.

השיער הוא חלק מאד בולט במראה הכללי בכלל ובמראה הפנים בפרט. הדמיית שיער יוצרת אפקט בולט ביותר של שינוי, אשר כל אחד ירגיש בו. היא קוצרת תמיד תגובות התפעלות מן הסובבים, וגורמת לשיפור ניכר של הדימוי העצמי, ובעקבותיו- של איכות החיים.

במקרה וענת אלקין תראה בבדיקה כי השורשים הרדומים חיים - תמליץ על טיפול אשר פיתחה חברת הייר סולושיין הנקרא שיקום שיער וצמיחה מחודשת.

טיפול אשר הוכח על אלפי מטופלים אצלה בקליניקה אשר גורם לאיזון הגוף וצמיחת שיער מחודשת לפעמים גם במקרים מקרחת מתקדמת. רק חשוב להגיע בזמן.

התקשרו לקביעת פגישת יעוץ ובדיקה בכך נדע את מצב השורשים הרדומים שלכם ונתאים לכם טיפול מותאם אישית.

כוכבית 5354
 
תמונות בתהליך טיפול:

תמונות לפני ואחרי:

 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי