הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית

הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית
הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית ולמה חשוב לנקות רעלנים?
בגוף האדם ישנם רעלים הנצברים עם הזמן. לרוב ניקוי הגוף מרעלים נעשה בדרך טבעית, ללא עזרה חיצונית. אולם, כאשר הגוף שלנו לא מוצא לו דרך להתמודד עם רעלים, אזי נדרש תהליך הומוטוקסיקולוגי.

מהי הומוטוקסיקולוגיה?
הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית זוהי למעשה שיטת לטיפול ברעלנים המצטברים בגוף. הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית מתייחסת לרעלים שנצברו בגוף ופוגעים בבריאות שלו. בשנות השבעים פיתח את השיטה רופא גרמני אשר ניסה לבצע סינתזה בין הרפואה הקונבנציונאלית לבין רפואה טבעית הומאופטית, כך הוא פיתח שיטת טיפול חדשה ברעלים. פירוש המילה של הומוטוקסיקולוגיה הוא אדם ורעלת.

חשיפה ממושכת לרעלים
כל בני האדם, ולא משנה היכן הם נמצאים, חשופים במהלך  שנות חייהם לרעלנים מסוגים שונים. לרוב, אנו מתמודדים עם הרעלנים בצורה טובה, הם פשוט מופרשים מהגוף. הרעלנים יכולים להיות כאלה שהגוף מייצר בעצמו והם גם יכולים להגיע ממקור חיצוני, מחיידקים, וירוסים, חומרים כימיים, תרופות ועוד. כאמור, ניתן לנטרל את הרעלנים באמצעות מנגנון טבעי של הגוף, או הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית. ישנם  מצבים לא קלים, בהם לגוף קשה מאוד לנטרל את הרעלנים ואז אנו יכולים ללקות במגוון מחלות. על פי הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית, אנו חייבים להפסיק ולהיות חשופים לרעלנים וגם חייבים להפסיק להכניסם לגופינו.
כיצד עושים זאת? באמצעות אימוץ אורח חיים בריא, באמצעות פעילות ספורטיבית, ועל ידי הימנעות מנטילת תרופות או חומרים כימיים. הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית מציעה למעוניינים לנקות את גופם מרעלים, תרופות טבעיות כאשר הכוונה היא לתרופות הומיאופתיות, יש ביכולתן לנקז את הרעלנים. כמו כן, התרופות הללו מסייעות להפרשת הרעלנים מהגוף.

עיקרון הטיפול הוא ניקוי הרעלנים. ישנן איברים בגוף האדם הנחשבים לאיברים מטהרי דם, וכאשר אנו חולים במחלות, יש לעודד את אותם איברים לניקוז רעלים, על מנת לתת לגוף להשתחרר מהם ועל מנת לסייע לו להחלים מהמחלה. הטיפול יעיל לסובלים מדלקות פרקים, לסובלים מאלרגיות שונות. אפשר אפילו לטפל באמצעותו בנשים בהיריון, מכיוון שהטיפול הוא בטוח במיוחד.
ניתן לשלב את מכשור הקפסולה לניקוי רעלים והצרת היקפים.

מעוניינים לעזור לגוף שלכם להחלים? רוצים לנקות רעלנים? צרו עוד היום קשר עם ענת אלקין, ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם!

הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית
הומוטוקסיקולוגיה הינה שיטה אשר עוסקת בקשר שבין אדם לבין רעלנים שונים אשר פוגעים בבריאותו. השיטה פותחה לפני כ-70 שנה על ידי ד"ר רייקביק מגרמניה שהמשיך לפתח את השיטה עד לתחילת שנות ה-80 במאה הקודמת.  

מה חשוב לדעת על הומוטוקסיקולוגיה?
שיטת הומוטוקסיקולוגיה מתבססת על כך כי האדם חשוף במשך כל שנות חייו למגוון סוגים שונים של רעלנים – חלקם מגיעים מהגוף עצמו וחלקם ממקורות חיצוניים - כאשר ברוב המקרים הוא מצליח להתמודד איתם בהצלחה והם מופרשים מגופו מבלי שהוא חש בקיומם.

לעומת זאת, במצבים קיצוניים כמות הרעלנים בגוף תהיה גבוהה מהרגיל ובכדי להיפטר מהם, הגוף יאלץ לנקוט באמצעים חריפים יותר בכדי לנטרל את אותו האיום – במקרים כאלו האדם יחוש בתהליך והוא יבוא לידי ביטוי במחלה מסוג כזה או אחר.

על פי ההומוטוקסיקולוגיה מצב של מחלה הינו תהליך חיובי והחולים צריכים לאפשר לתהליך להתבצע בדרך הטובה והקלה ביותר בכדי לאפשר לגוף לגרש את אותם הרעלנים.

במידה והתהליך לא יטופל כראוי, התהליך שבגינו הופיעה המחלה עלול להפוך לתהליך כרוני וממושך.

הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית
בכדי לבצע הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית, על המטפל לערוך תשאול מעמיק את המטופל שלו בכדי להבין את הבעיות השונות מהן הוא סובל ואת מקורן – עליו להבין מהי התזונה אותה הוא צורך, להכיר הרגלים שונים שלו, לקבל את כל החומר הרפואי הרלוונטי אודותיו ובהתאם לכך להתאים את שיטת הטיפול הרלוונטית.

הליך הטיפול בפועל
שיטות הטיפול של הומוטוקסיקולוגיה מבוססות על ביצוע שינויים בהרגלי החיים וכוללות: מעבר לתזונה נכונה (לעיתים מותאמת למטופל דיאטה), פעילות גופנית, הימנעות מחשיפה למצבים שונים ושימוש בתרופות הומאופתיות ונטורפתיות מסוגים שונים (תרופות מנקזות) וטיפולי תדרים אלקטרו מגנטיים. הטיפול יעיל בשיפור של מגוון רחב של מצבים בריאותיים כמו אלרגיות, כאבים, דלקות פרקים ועוד.. 

במידה ואתם מעוניינים ליהנות מהגוון הרחב של תועלות טיפולי הומוטוקסיקולוגיה עם התאמה אישית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הייר אנד בודי סולושיין וליהנות מהליך של אבחון פרטני ואישי והתאמת הטיפול הטוב והאפקטיבי ביותר בהתאם לממצאים.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי