הצרת היקפים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הצרת היקפים

הצרת היקפים מבצעים רק בקליניקת ענת אלקין
חולמת על גוף חטוב ובטן שטוחה? הנכם מרגישים חוסר ביטחון בקשר לגוף שלכם? הגעתם למקום הנכון! קליניקת ענת אלקין מעניקה לכם הזדמנות לעשות מהפך בחייכם ולהפוך להיות מי שתמיד חלמתם. צרו קשר עוד היום ולקבלת פרטים נוספים אודות טיפול של הצרת היקפים במקום בטוח, אמין ומקצועי. קליניקת ענת אלקין, כי על איכות לא מתפשרים!
 
היכן כדאי לבצע הצרת היקפים?
ניתוח הצרת היקפים אינו ניתוח כה מסובך אך למרות זאת ודווקא בשל העובדה שמדובר בבריאות שלנו חשוב לבצע אותו על ידי מיטב המומחים בתחום. טיפול הצרת היקפים מיועד לכל האנשים שאינם שלמים עם הגוף שלהם ומעוניינים להשיל מעליהם מספר קילוגרמים עודפים. מדוע דווקא הצרת היקפים? תהליך זה מיועד לכל אלו שאינם מצליחים לרדת במשקל באמצעות דיאטה כזו או אחרת. התהליך מציע לכל אותם אנשים שאינם מסתדרים עם דיאטות הורדה במשקל בדרך יעילה, פשוטה ובטוחה. כמובן שהתהליך מתאים גם לאלו שלא התנסו בדיאטה לעולם ומעוניינים להוריד במשקל ללא כל מאמץ מיוחד.
 
קצת על קליניקת ענת אלקין
כאשר מדובר על הגוף שלנו או על הבריאות שלנו חשוב ללכת רק לטובים ביותר בתחום. המרכז בריאות אסתטיקה רפואית, אשר מנוהלת ביד רמה על ידי ענת אלקין ואמיר בצר, מציעה לכם פתרון טבעי המשלב בין טכניקות וטכנולוגיות חדשניות למטרת הורדה במשקל. עיקר הטיפול במרכז בריאות אסתטיקה רפואית זו הינו על ידי ידית רופאים המקרינה גלי רדיו בפולסים לא רציפים ועל ידי כך מצליחה להביא להמרצת הדם וחילוף חומרים גבוה. בקליניקת ענת אלקין מביאים אליכם את הטוב ביותר: תוכלו לקבל טיפולים אצל המומחים בתחום וכמובן שכלל הטיפולים נעשים באמצעות החומרים האיכותיים והחדישים ביותר המצויים בשוק.
כיום הטיפול היעיל והבריא ביותר הינו שילוב של רפואת תדרים, עם אולטרסאונד ועיסוי לימפתי
 
רוצים לבצע תהליך הצרת היקפים בדרך חדשנית, יעילה ולא כואבת? הגעתם למקום הנכון! טיפולים איכותיים על ידי מיטב המומחים ניתנים לכם במקום אחד. אם גם אתם רוצים להרזות באופן מהיר וללא כל מאמץ זה הזמן להתקשר אל קליניקת ענת אלקין ולצאת מרוצים. אז למה אתם מחכים?
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי