הצרת היקפים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הצרת היקפים

הדרך הנכונה לרדת במשקל הייתה תמיד תזונה נכונה ופעילות גופנית. ואולם, גם אם זה מה שנעשה, אין אנו שולטים באזור ממנו יפחת השומן. עדיין יש אפשרות שיישארו בגופינו ריכוזי שומן במקומות לא רצויים, אשר ייראו לא אסתטיים, ולא ירדו בדיאטה ובפעילות גופנית. ריכוזי שומן בבטן, בירכיים או בזרועות, למשל, נצטרך לעיתים להסיר בדרכים אחרות.

הצרת היקפים הוא תחום אשר העסיק תמיד את בני האדם, בעיקר את הנשים. שיטות שונות של הצרת היקפים פותחו במשך הזמן: קרמים, חגורות רטט, מיטות חימום, שלא לדבר על התערבות כירורגית כגון שאיבת שומן.

הטכנולוגיה חדישה להמסת שומן הוא מכשיר הלייזר אשר פולט אנרגיית לייזר אשר מגרה את תא השומן והופכת לנוזל את השומן שבו. השומן מומס נע בעזרת עיסויי לימפתי ומסולק לחלל הבין רקמתי עד למערכת הצואה, הזיעה והשתן. ובכל נקטין את עקפנו. הטיפול ללא תופעות לוואי או כאבים ובהתאמה אישית. במקרה הצורך נשלב הכנסת גופנו לקפסולה אשר מחממת את השרירים בעטיפת גופנו באצות או בשמנים בכך  נמיס את תאי השומן נפרק את הרעלים ונשפר את החילוף המטבולי שבגופנו. והתוצאות יהיו משמעותיות יותר.

טכנולוגיה חדשה אשר פותחה בארץ לשם הצרת היקפים, כתחליף לניתוח שאיבת שומן, היא פירוק שומן באמצעות גלי רדיו- RF. והיפו - אולטרסאונד ממוקד. העיקרון הוא העברת גלי רדיו אל שכבת השומן התת עורית. גלי הרדיו ממיסים את השומן, הפינוי מתבצע באמצעות תאי הלימפה- מערכת הניקוי של התאים, ומופרש מן הגוף בכך לאחר הטיפול מבוצע עיסוי במכשיר רטט פולסים  בעקבות טיפול זה מתמצקות ומתחזקות גם רקמות החיבור של העור- הקולגן והאלסטין- העור נראה מתוח, רענן וחלק יותר. זרימת הדם באזורים המטופלים מתגברת, וביחד איתה מקבלים התאים אספקת חמצן רבה יותר. טכנולוגיה זו עוזרת גם בהפחתת הצלוליט. ולרוב נשתמש בא בסוף למיצוק העור ומתיחתו.
יתרונותיו של טיפול הצרת היקפים בשילוב הטכנולגיות הם משמעותיים ביותר: הטיפול אינו כרוך בניתוח, בהרדמה או בזמן החלמה ממושך, וכן היותו של הטיפול ממוקד באזורים הנגועים ביתר שומן. התוצאות הן מיידיות וניכרות לעין. ההיקפים מוצרים תוך מספר טיפולים.הטיפול אינו מוגבל לשום אזור בגוף.

טכנולוגיית הקפסולה וגלי הרדיו מאושרות לצורך הצרת היקפים מאושרת ע"י משרד הבריאות.
בקליניקה של ענת אלקין
 אנו משלבים מספר שיטות טיפול ובכך מביאים לתוצאות ברמה הגבוהה ביותר. 

טיפול הקפסולה הוא טיפול היעיל ביותר והבריא ביותר לגוף ולעור. עוטפים את הגוף באצות, שמנים וניילון נכנסים לקפסולה אשר יוצרת רטט בשילוב חום אשר מפרק את כל הטוקסינים, הרעלנים והנוזלים שבתאי השומן ולאחר מיכן עובדים נקודתית באזורים הבעיתיים ברטט עם וואקום ובכך מעבירים את כל הפירוק למערכת הלימפה. אנו גם נוריד בהיקפים גם מנקים רעלים ובמקרה ונאכל מסודר בתפריט  המותאם אישית - גם נוריד במשקל.

כיום טיפול יעיל מאוד להורדת היקפים הינו טיפול בהקפאת שומן: בטיפול מחברים ידיות לגוף כשעה היונקת את השומן ומגיע ל8- מעלות לאחר מיכן המטפל מבצע עיסוי עדין, לאחר כחודש וחצי מתחילים התאים להסתלק מהגוף, בכך נצר היקפים.

אנו כיום כבר איננו עובדים אך ורק בשיטה זו מכוון שהשמנת יתר נגרמת מבעיות חילוף מטבולי ומחיידקים אשר משפיעים על המוח לאכול סוכרים ופחממות פשוטות.

עובדתנו בשיטת רפואת התדרים המטפלת בתאי הגוף ע"י חשמל אלקטרו מגנטי ללא קרינה וללא כאב המטפלת בגוף בבעיות החילוף המטבולי, ספיגה, מתח, ובעיות בלימפה, השילוב תזונה נכונה ונטורופתיה אנו מצליחית להוריד משקל ולהקטין היקפים בשיטה הטבעית והבריאה ולשמירה לאורך זמן.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי