התקרחות | טיפול בהתקרחות באופן יעיל! | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הקרחה

כיצד מתגברים על סימנים ראשונים של הקרחה ?
הקרחה הינה בעיה גנטית הורמונאלית שממנה סובלים גם גברים וגם נשים. הקרחה יכולה להביא למצב של הקרחה חלקית או מלאה של שיער הראש. גם מצב של שיער דליל הוא מצב בלתי נסבל אצל נשים וגברים, אבל מה ניתן לעשות באותו המצב?
 
מהי הקרחה וכיצד מטפלים בתסמיניה ?
הקרחה היא בעיה משותפת לגברים ולנשים, והיא מהווה בעיה גנטית הורמונאלית שפוגעת בשני המינים. לא רק קרחת גורמת לאי נוחות אצל גברים ונשים, גם מצב של שיער דליל גורם למבוכה,לפגיעה בדימוי העצמי ולחוסר ביטחון, אצל גברים, ואפילו יותר אצל נשים.

אם אצל גברים, יש מצב שהם יכולים לגלח את הראש לגמרי, ולהישאר בעלי חזות מרשימה וצעירה,נשים חייבות למצוא פתרונות אסתטיים אחרים, כדי להישאר נשיות ומושכות.

היום הסיבות להתקרחות ברובן ידועות, מצב אשר מאפשר יצירה של פתרונות קוסמטיים ורפואיים, לעצירה או לשיקום שיער. מוצרים רבים מצליחים לעצור את נשירת השיער, אך לא מצליחים להצמיח שיער חדש במקום זה שנשר.

עם זאת, כידוע, קצב הנשירה וצמיחת השיער משתנה מאדם לאדם, ומה שמשמש כפתרון מושלם אצל אדם אחד, לא יביא לאותן תוצאות אצל אדם אחר.
כיום ישנם הרבה מאוד טיפולים, מוצרים ומכשירים ביתיים אשר אינם מותאמים אישית ולרוב מכילים חומרים נוספים אשר יכולים לגרום לריאקציה בעור וליבש את השיער.
חומרים הלו ניתנים כמוצר מדף ולהם תאריך תפוגה ארוך ובכך מכילים חומרים משמרים רבים אשר גורמים לשומניות יתר בקרקפת.
המכשירים הנמכרים היום במקומות שונים עובדים לרוב על פולסים, לדים ויונים של אבץ אשר מסייעים לניקוי הקרקפת ויכולים לקרום לעיבוי השיער אך באופן זמני לחלוטין ובאחוזים נמוכים מאוד, לאחר שימוש במכשורים חשוב לבצע תהליך הזרקה לקרקפת ומומלץ שיהיה בהתאמה אישית.
הבדיקה המיקרוסקופית בודקת אך ורק את מצב השורשים בקרקפת ואינה יכולה לספק מידע כלל על הגורם הפנימי של ההתקרחות, כך שאם אומרים לכם שבבדיקה זו ניתן לזהות את הגורם ולהתאים טיפול משולב תדעו שהמקום אינו מקצועי לא באבחון וכן לא בטיפול.

הטיפול אשר אנו מציאים מותאים אישית לכל מטופל בטיפול פנימי, חיצוני ושיטה של תרכובות צמחים טהורות, רק חשוב להגיע בזמן.
 
מהו הקשר בין הורמונים לבין הקרחה ?
נשירת שיער מתרחשת מדי יום אצל כל אדם. קיימת הנחה שמדי יום נושרות עד כ-100 שיערות מהראש. המספר עשוי להשתנות מאדם אחד למשנהו, אך מצב הנשירה קיים בכל מקרה. הבעיה נעוצה בקצב ההתחדשות של צמיחת השיער שלא תמיד שווה בשני המקרים.

הבדל גדול בין קצב הנשירה לזה של הצמיחה, לרעת הנשירה, יביא איתו למצב של חוסר קבוע בשיער ובהתקרחות מהירה.

בגוף האדם יש הורמונים המזוהים עם מינו, אצל גברים ריכוז גבוה של הורמונים גבריים D.H.T ואצל נשים, ירידה ברמת הורמונים נשיים או לאחר גיל המעבר שההורמון הגברי משתלט על ההורמון הנשי ויוצר דלילות נקודתית בחלק הקדמי העליון ואפילו במפרצים, שלב ב יכול להביא לשיערות בודדות באזור הסנטר. חשוב מאוד לאזן הורמונלית ולחזק את המערכת החיסונית, כמובן בצמחים בהתאמה אישית ורפואת התדרים הסורקת את כל מערכות הגוף ומטפלת בתאים הפגועים ללא תופעות לוואי.

תהליכים פתולוגיים פנימיים העוברים על גברים ונשים, מביאים לכך שהגוף תוקף את זקיקי השיער כגורם מסוכן ועם הזמן מביא למותם של זקיקי השיער. אצל גברים המצב יכול להביא להתקרחות של אזורים שלמים של שיער הראש, אצל נשים, לרוב התהליך יביא לשיער דליל וגם להתקרחות נקודתית.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80 אחוז מהגורמים להתקרחות אלו הבעיות הפנים הללו.
 
בקליניקה של ענת אלקין ניתנים טיפולים מקצועיים לשיקום השיער בשיטות מודרניות ומתקדמות. הטיפולים ניתנים ע"י אנשי מקצוע מנוסים באמצעות תרכובות צמחיות שפותחו בשיטות מודרניות ומתקדמות.
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי