הרמת עפעפיים | הרמת עפעפיים לנשים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הרמת הפעפיים

לא חייבים ניתוח!
אחד מהניתוחים הכי פופולאריים בתחום הקוסמטי זהו ניתוח לצורך הרמת עפעפיים. אנחנו מוצאים כי רבים הם הגברים וגם הנשים המבקשים לשפר את המראה שלהם והם רואים לנכון לעשות זאת באמצעות הטיפול בעיניים. אכן יש הרבה מאוד צדק בדבר. אין כמו עיניים 'פקוחות' ללא קמטים מסביב ועפעפיים שמוטים כדי לשוות מראה בוגר, שלא לומר מזדקן. לאחר הטיפול הם רואים את העולם טוב יותר וכמובן גם נראים טוב יותר. ד"ר ענת אלקין מציעה הרמת עפעפיים – ללא ניתוח!
הטיפול מבוצע ע"י רופא מוסמך ובעל ניסיון.

רבים הם האנשים בכל העולם כולו המנסים להילחם בכל כוחם בתופעות הגיל הנותנים את אותותיהם במראה הפנים שלהם. הם מבקשים למחות כל קמט, להעלים כל סממן המעיד על גילם המתקדם. 

נכון או לא נכון? סביר להניח שהדבר נכון כי הוא תורם רבות לביטחון העצמי ולתחושת החיוניות והרעננות שלנו. עובדה שהתוצאות הברוכות שלה אינן שנויות כלל במחלוקת.

הרמת עפעפיים – איך זה מתבצע?
אז הטיפול הקלאסי המקובל בעולם זהו ניתוח עפעפיים. ניתוח אשר באמצעותו מסירים את עודפי העור, את שקיות השומן הבולטות מתחת העיניים ואחר כך מותחים את השרירים שהתרופפו ופשוט 'מרימים' את העפעפיים. לעיתים הגבות גם הם לא במקום הטבעי שלהם כי הם צנחו כלפי מטה יחד עם העפעפיים. אותם גם כן אפשר להרים בניתוח כאשר התוצאות בדרך כלל טובות מאוד.

הבעיה היא כמובן כניסה לתהליך כזה של פרוצדורה כירורגית המרתיעה אנשים רבים. הם בהחלט היו רוצים לשפר את המראה שלהם אך הם לא מוכנים להרחיק לכת עד כדי ניתוח כירורגי. בדיוק לשם כך מציעה ד"ר ענת אלקין פתרון טבעי אשר מסוגל להוביל גם כן לתוצאות הטובות, ממש כמו ניתוח עפעפיים אך באמצעות שיטות טבעיות ולא פולשניות.

הבשורה הטובה - הרמת עפעפיים בטיפול טבעי
ישנה אם כן הבשורה הטובה של ד"ר אלקין שמצליחה לשכנע גם את המתלבטים והמהססים שלא ממש הצליחו להשלים עם המראה שלהם אך מחשש מפני ניתוח הם פשוט למדו להתמודד ולהשלים עם מה שהם. לא תמיד ממש בהצלחה... 
הטיפול התבצע ע"י מכשור מתקדם המתבסס על אנרגיית פלזמה נקודתית ומבוקרת, המביאה לצריבה מבוקרת בעור. הדבר יוצר תאי פיברובלסטים חדשים, כך שלאחר שהגלד מתאחה כעבור מספר ימיםנוצרת מתיחה בעור. התוצאות הן ברמה גבוהה וללא הסיכונים ותופעות הלוואי שבניתוח.

עיניים זה לא משחק ילדים  – פונים רק אל המומחים
היות ומדובר בעיניים שאלו הם ללא ספק המרכיב המשמעותי ביותר של מראה הפנים שלנו, שלא לומר גם האיבר הכי רגיש בפנים. על כן, חשוב מאוד לפנות אל אנשי מקצוע מומחים ומנוסים כדי שהתוצאות אכן תהיינה טובות. כי ידוע שניתוח אסתטי – קוסמטי עלול לפעמים לעוות את המראה ולא ליצור את התוצאה הרצויה. כמה לא נעים לקבל מראה שונה, זר ומוזר שבו גם אנחנו לא ממש נזהה את עצמינו. 

על כן, יש לפנות אל המומחים, אלו שמכירים היטב את המלאכה. רק כך נוכל ליהנות מתוצאות מעולות.

ד"ר ענת אלקין – הכתובת המושלמת לכל מה שקשור לרפואה האסתטית. 
לפרטים ותיאום התקשרי
5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי