הרמת עפעפיים ללא ניתוח | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

כדי לראות טוב יותר ולהיראות טוב יותר...
הזמן שעובר עלינו בעולם לא עושה טוב עם הגוף שלנו. ככל שאנחנו מתבגרים שלא לומר – מזדקנים – קורים תהליכים שונים המשפיעים על כל הגוף ובמיוחד על מראה העור. העפעפיים הצונחים זוהי אחת התופעות השכיחות שאנחנו פוגשים כמעט אצל כל אחד המגיע לעשורים המתקדמים בחייו. לא לחינם קמו להם שיטות רבות המציעות הרמת עפעפיים ללא ניתוח. הרמת עפעפיים ללא ניתוח משפיעה הן על המראה שלנו והן על איכות הראייה שלנו.

ד"ר ענת אלקין מציעה הרמת עפעפיים ללא ניתוח לכל מי שמעוניין ליהנות ממראה צעיר יותר ובד בבד ליהנות מראייה טובה יותר בעיניים פקוחות לרווחה ללא הצל של העפעפיים. ידוע כי אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר בתחום הניתוחים האסתטיים זהו הניתוח המיועד להרמת עפעפיים. אנחנו מוצאים כי הניתוח הזה נמצא במקום הראשון בקרב גברים ואצל הנשים הוא נמצא במקום השלישי.

מה קורה עם העיניים?

סביב העיניים זה המקום הראשון שם מופיעים הקמטים. מדובר בנזקים הנובעים בעקבות הזדקנות העור כאשר גם החשיפה לשמש תורמת לכך, עישון, תורשה ועוד. אלו אחראיים להיווצרותם של קפלי עור וקמטים סביב העיניים. שקיות שומן ליד העפעפיים וכמובן צניחה של העפעפיים. המראה הנוצר בשל כך הוא מראה עייף, זקן, תחושה של כובד וגם הפרעה בשדה הראייה ההיקפי.

הרמת עפעפיים טיפול טבעי – כי עם עיניים לא משחקים!

אז האמת שישנה אפשרות לבצע ניתוח שזהו דווקא מסוג הניתוחים הקלים והפשוטים אשר במהלכם מסירים את עודפי העור ואת שקיות השומן ואחר כך מבצעים מתיחה של רקמות החיבור אשר התרופפו עם הזמן. גם הגבות יכולות לעלות מעט במהלך הניתוח, מחזקים את השרירים שבאזור העפעפיים וכך למעשה מחדשים את כל האזור כאשר התוצאה היא מידית. מראה צעיר הרבה יותר. אך ניתוח – כמו כל ניתוח – טומן בחובו סיכונים שונים ולא כל אחד מוכן לעלות אל שולחן הניתוחים כאשר מדובר בפגם שהוא אסתטי בלבד.

הרמת עפעפיים ללא ניתוח

ד"ר ענת אלקין זיהתה את הצורך במציאת פתרון הולם לבעיה הזו של צניחת עפעפיים עבור אלו שלא מוכנים להתפשר על המראה הכבד והזקן של העפעפיים שצנחו אך בד בבד הם לא מעוניינים לעלות על שולחן הניתוחים. בדיוק לשם כך היא מציעה את הטיפול של הרמת עפעפיים טיפול טבעי באמצעות שיטה ייחודית אשר מובילה לתוצאות מעולות.
הטיפול התבצע ע"י מכשור מתקדם המתבסס על אנרגיית פלזמה נקודתית ומבוקרת, המביאה לצריבה מבוקרת בעור. הדבר יוצר תאי פיברובלסטים חדשים, כך שלאחר שהגלד מתאחה כעבור מספר ימיםנוצרת מתיחה בעור. התוצאות הן ברמה גבוהה וללא הסיכונים ותופעות הלוואי שבניתוח.

השיטות הקיימות היום ומציעות את הטיפול הטבעי לצורך הרמת העפעפיים הן עיקר באמצעות הזרקות של חומרים חיוניים שונים אשר פותרים את הבעיה של צניחת העפעפיים. אמנם התוצאות לא תהיינה מידיות כמו בניתוח כי בכל אופן מדובר בשיטה רכה ועדינה יותר. אך ניתן לקבוע מעבר לכל ספק כי ישנן בהחלט תוצאות מרשימות כאשר הטיפול העדין בידיה המיומנות של ד"ר ענת אלקין מובילות לתוצאות מדהימות.
הטיפול מתבצע ע"י רופא מוסמך בעל ניסיון.
לפרטים ותיאום 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי