השפעות הגוף על השיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השפעות הגוף על השיער

השיער משקף למעשה את מצבו של הגוף, כיוון שבאופן טבעי מצבו של השיער מושפע מן הגוף. השפעות הגוף על השיער הן קריטיות. בריאותו של השיער מושפעת ישירות מבריאות הגוף. כתוצאה מהרגלי תזונה לא נכונים, איכות סביבה ירודה וחילוף חומרים איטי מצטברים בגוף רעלים המשפיעים על תפקוד מערכות הגוף השונות, בכללם כלי הדם וזרימת הדם, ונגרמים מחסור בויטמינים ומצבי סטרס נפשי.

כאשר הגוף לוקה במחלה, או סובל מחוסר ויטמינים, תת תזונה, הצטברות רעלים וכדומה, הוא משקיע אנרגיה רבה על מנת לטפל בבעיה החיונית, ומנתב את האנרגיות שלו לשמירה על המערכת החיסונית ועל המערכות החיוניות לו. צמיחת השיער, כמו צמיחת הציפורניים או החשק המיני אינן חיוניות לגוף. לכן, בניסיון להציל את ההכרחי הוא מפסיק את הפעולות הלא חיוניות. זהו המצב בו נפגעים זקיקי השיער, השיער מתדלדל ואיכותו ירודה.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון המתקדם.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.
ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה בעלות וטיפול ראשון מתנה - במרכז בריאות אסתטיקה רפואית הפרטית באחד מהסניפים שלנו.

במצב זה בו השפעות הגוף על השיער הן הרסניות, חשוב לשנות הרגלים. יש לשמור על איכות חיים:
  • להימנע מחשיפה לשמש.
  • לסגל הרגלי תזונה נכונים הכוללים תזונה מגוונת טרייה ובריאה. צמיחת השיער ובריאותו תלויים באופן טבעי במרכיבי התזונה הקיימים (או החסרים) בגוף. מחסור בויטמינים ובמינרלים, איכות השומן הנצרך ועודפי השומן בגוף, עודף צריכת שומן רווי, פחמימות וסוכרים- לכל אלה השפעה הרסנית על השיער.  לכן חשוב ביותר להפחית שומן רווי שמקורו מן החי, ולצרוך חומצות שומן חיוניות כמו אומגה 3, שמקורן בדגי ים כמו מקרל, טונה וסלמון, וכן במקורות צמחיים כמו זרעי פשתן, להימנע מאכילת סוכרים ופחמימות פשוטות, להרבות באכילת ירקות מכל הצבעים, המספקים ויטמינים לגוף, להקפיד על אכילת חלבון איכותי ומלא המכיל את חומצות האמינו ההכרחיות לגוף לשם בניית התאים- חלבון מן החי וכן קטניות, ולהקפיד על אכילת סיבים תזונתיים, הנמצאים בקליפות הפירות והירקות וכן באורז מלא, קמח מלא וכו'.

יחד עם זאת:
  • יש לבדוק את קיומם של הויטמינים בדם ולהשלים את החסר בתוספי מזון איכותיים.
  • לשלב פעילות גופנית קבועה בחיי היום- יום.
  • יש להימנע מהכנסת רעלים לגוף- להשתדל לנשום אוויר נקי,  לא לעשן, וכו'.
  • להימנע מלחצים ככל האפשר.

אכן, השפעות הגוף על השיער הן גדולות. למעשה, בריאותו וחוסנו של הגוף משפיעים ישירות גם על בריאותו, חוזקו ואיכותו של השיער.אורח חיים בריא אשר ישפר את איכות החיים, את בריאות הגוף והנפש, ישפר באופן טבעי גם את בריאות השיער.

ענת אלקין - שיקום שיער, השתלת שיער בסיוע רובוטי, טיפולי פנים וגוף מקצועיים.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי