השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה


אחד הגורמים המעכבים גברים רבים וגם נשים הזקוקות לכך במיוחד מלבצע השתלת שיער, הוא המחיר הגבוה מאד יחסית של הפעולה. אחד הפתרונות המוכרים,ויש לומר גם החסכוניים ביותר, היא ביצוע השתלת שיער אצל מומחים בטורקיה. מדובר בתהליך מקצועי שהתוצאות שלו הן בדרך כלל טובות, במחיר שפוי ובתנאים מפנקים במיוחד. ואולם יש מומחים המבצעים השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה ומאפשרים לישראלים רבים להגיע לתוצאה המבוקשת, קרי שיער שופע ורענן, תוך הימנעות מנסיעה מיותרת לטורקיה. מהם היתרונות של השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה? מדוע כדאי לבצע את התהליך דווקא בישראל? היכן ניתן להשיג מחירים טובים לביצוע הפעולה הכל כך חשובה הזאת? כל התשובות בשורות להלן.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה

בשנים האחרונות גדל מאד מספר הישראלים היוצאים לטורקיה, על מנת לעבור תהליך שהוא לכאורה פשוט ולא בעייתי, של השתלת שיער. היתרונות בתהליך הזה ברורים – תנאים טובים, ביצוע ההשתלה בתנאים שהם למעשה תנאים של נופש ובעיקר – המחירים הנהוגים בטורקיה הם נמוכים מאד, מה שתורם לא מעט להתלהבות. סיבה לכך שמצוע ע"י טכנאי ולא ע"י רופא. עם זאת, האפשרות לביצוע השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה עשויה לטרוף את כל הקלפים. היתרונות של ביצוע הפעולה בישראל הם גדולים. היתרון הראשון הוא הרמה המקצועית הגבוהה של הרופאים, ובנוסף העובדה שבישראל ביצוע ההשתלה חייבת להתבצע על ידי רופא וצוות רפואי. זאת, לעומת המצב בטורקיה שאיננו מחייב זאת. השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה מונעת את הצורך לקחת סיכונים מיותרים ומאפשרת לישראלי החי בארץ לקבל את מלא השירות גם לאחר ההשתלה. במיוחד לאחר כ10 ימים כאשר חייבים להוריד את הגלדים מהאזור המושתל. מומלץ שיעשה אצל אותו רופא אשר ביצע את ההשתלה .

השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה והיתרונות שלה

השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה מקצרת מאד את תהליך ההחלמה, תוך שהמטופל איננו נאלץ לשהות במקום שהא זר לו. לכאורה, השתלה בטורקיה היא סוג של מציאה, מעין חופשה שבמהלכה מבצעת ההשתלה. למעשה, לא מדובר בכלל בחופשה, וביצוע תהליך שהוא כירורגי ביסודו, תוך שהמטופל רחוק מאד מהבית, יכולה להפוך לבעיה. השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה מאפשרת למטופל לנוח היטב בבית שלו, בלי צורך להיסחב ולהתגורר בחדרי מלון, שעם כל הנוחות שבהם הם בסך הכל צפופים מאד. זה טוב לחופשה, אבל לא כשמדבר בטיפול רפואי.

אם יש לך עניין לבצע השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה – זה המקום הנכון עבורך. כמומחים של ד"ר ענת אלקין יבצעו עבורך את השתלה בזמן הקצר ביותר ובתנאים הטובים ביותר האפשריים עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת וליהנות מביצוע השתלת שיער בארץ במחיר של טורקיה
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי