השתלת שיער בטורקיה | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער בטורקיה


השתלת שיער בטורקיה היא אחת האופציות המועדפות על ישראלים רבים, המעוניינים להגיע לתוצאות מצוינות, לחזור עם שיער רענן ושופע ולחסוך סכום כסף משמעותי. לא אחת קורה שישראלים המעוניינים בביצוע השתלת שיער, הופכים את ההשתלה עצמה לחופשה מפנקת. איך הפכה השתלת שיער בטורקיה לכל כך פופולארית? כיצד קרה שדווקא טורקיה הפכה למוקד משיכה ולמעצמה בכל האמור בנושא השתלת שיער? בשורות הבאות נרחיב מעט את היריעה בנושא.

השתלת שיער בטורקיה

בעשורים האחרונים הולכת ועולה המודעות הכללית בנושא אסתטיקה. אם עד לפני כשני עשורים, ההנחה המקובלת היתה שנשים צריכות להקפיד על אסתטיקה ועבור גברים זוהי אופציה בלבד, הרי כיום המצב שונה בתכלית. גברים מקפידים על הנושא לא פחות מנשים, והן מצידן מכבדות הרבה יותר גברים מטופחים. השתלת שיער בטורקיה מסייעת לגברים רבים, שלא התברכו בשפעת שיער או שהשיער שלהם הידלדל בשנים האחרונות, לשפר הן את המראה החיצוני שלהם והן את הרגשה. זאת, במהירות גדולה יחסית ובהוצאה קטנה באופן משמעותי מזאת הנהוגה בישראל, עבור אותה הפעולה עצמה. זאת ועוד – השתלה כאמור כוללת לעיתים מזומנות גם שהייה מפנקת במלון, כפי שרק הטורקים יכולים להציע. לפיכך, לא פלא שישראלים רבים מעדיפים לבצע השתלת שיער בטורקיה ולא בארץ.
אך כיום ישנה השתלת שיער בסיוע רובוט בארץ הישר מארצות הברית אין כל צורך והצדקה ליסוע לטורקיה לבצע השתלה ידנית. כמו כן רק בארץ ישנו טיפול מקדים לפני ההשתלה להכנת השורשים, חיטוי העור ועיבוי האזור התורם. בכך מגדיל ת תוצאות האחידות בצמיחת השיער המושתל במינימום פגיעה בעור ובשורשים ליד האזור המושתל.

השתלת שיער בטורקיה – מקצוענות במיטבה

המחיר הנמוך של השתלת שיער בטורקיה הוא תוצאה של שוני כלכלי מהותי בין טורקיה לבין ישראל. המרכיב העיקרי בנושא זה הוא שכר העבודה הנמוך בטורקיה, והעלויות הנמוכות של המחייה שם. גם אנשי מקצוע בטורקיה מתאימים את עצמם למצב הכללי, מה שמוזיל את העלויות של השתלת שיער בטורקיה. והופך אותה למשתלמת במיוחד. בנוסף, מרבית אנשי המקצוע בתחום זה בטורקיה עצמה הם איכותיים ומנוסים. גברים רבים בטורקיה מבצעים השתלת שיער, על מנת לחזק את הדימוי העצמי ולשפר את המראה החיצוני שלהם. כתוצאה, המומחים לנושא בטורקיה עמוסים בעבודה ובעיקר – מנוסים מאד אך לא מגיעים לאיכות של התוצאות של השתלה עם רובוט במיוחד לאנשים בעליה רגישות בעור, אזור תורם מוחלש ונטייה לריאקציה התוצאות גבוהות באחוזים רבים מהשתלה ידנית.

השתלת שיער בטורקיה - הכל כלול

ואם בכל האמור לעיל אין די, הרי שבדרך כלל המחיר של השתלת שיער בטורקיה כולל גם את מחיר השהייה לצורך ההשתלה עצמה. כך, בבת אחת, הופכת השתלת השיער ממשהו בעייתי ומעיק, לחופשה מהנה, שרק חלק ממנה מוקדש לביצוע ההשתלה. אם יש לך עניין לבצע השתלת שיער בטורקיה, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של ענת אלקין, אסתטיקה רפואית, יסייעו לך בהגשמת המשאלה באופן המקצועי ביותר ובמחירים הנוחים ביותר. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך למראה רענן ושיער שופע.
5354*
 
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי