השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת


טיפולי השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת מאפשרים למאות רבות של גברים ונשים להחזיר לעצמם את המראה השופע, הצעיר והרענן. זאת, באמצעות מספר שיטות השתלה, שכל אחת מהן מותאמת בצורה מיטבית למטופל. אילו טכנולוגיות קיימות כיום לביצוע השתלת שיער? כיצד יכולה השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת לשפר את התוצאות ולהפוך אדם מתקרח, לאדם בעל שיער שופע, חזק ורענן? בשורות הבאות נעסוק בטכנולוגיות שונות להשתלת שיער וביתרונות שלהן.

השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת

רבים סובלים מנשירת שיער. בחלק ניכר מהמקרים, ובעיקר בקרב גברים, נשירת השיער מדללת אותו וגורמת לחלקים גדולים של הקרקפת להתקרח. זה מתחיל בקטן, אבל מתגבר מאד עם השנים. יום אחד, בלי שממש שמים לב למצב ובלי שמבינים מה קרה, מתעוררים ומגלים קרחת ענקית, שלא ניתן להסתיר אותה לא בתסרוקת ולא באמצעות כובע. השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת מסייעת לפתור את הבעיה במהירות יחסית, תוך שהתוצאות מחזיקות מעמד זמן רב. עם הטכנולוגיות המתקדמות כאמור ניתן למנות את השתלת השיער באמצעות עט CHOI, את שיטת FUE להשתלת שיער ללא מעורבות כירורגית פולשנית ושיטות נוספות. השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת מתבססת על עיקרון של סריקה פנימית של הזקיקים והשורשים לכל הטכנולוגיות, והוא שאת השיער שמושתל באזור המתקרח, ניתן "להשאיל" מאזור אחר בראש, ובמקרים מסוימים גם באזורים אחרים בגוף. ההבדל בין הטכנולוגיות נוגע בעיקר לדרך שבה מתבצעת העברת השיער מצד אחד, והמקום הנוח ביותר להשתלה מצד שני, כמו כן מינימום פגיעה בשורשים ומינימום פגיעה בעור.

השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת

השימוש ברובוט המסייע לרופא מאפשר השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת המביאה לתוצאות טובות מאד. השיטה הזאת מאפשרת להשתיל כמות גדולה של שיער,בזמן מועט יחסית בפחות כאב ופחות פגיעה בעור. במקביל לשיער הקיים. כך ניתן לשמור טוב יותר על השיער מצד אחד, ומצד שני הטיפול הזה לא משאיר צלקת כל שהיא. השיטה  פועלת בדומה להשתלה בשיטת FUE אך מתקדמת בהרבה יותר ומפחיתה את הפגיעה בעור. מדובר בשיטה המצליחה לכסות היטב את כל האזורים המתקרחים, באחוזי הצלחה טובים. השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת כוללת גם שיטות בזיהוי הזקיקים הבריאים ביותר בקרקפת, הוצאת הזקיקים בסקשן מיוחד ללא מגע יד אדם השובר את הזקיקים ופוגע בכלי הדם. הרובוט הוא בעל ביצועים של משיכה מלאה של 3 ו4 זקיקים בריאים אשר ניזונים משורש אחד. הלו הזקיקים הבריאים ביותר אשר הוצאתם באופן שלם ללא פגיעה בשורש מעלה את איכות ההשתלה ואחידות ההשתלה. בהשתלה בסיוע רובוט הינה אוטומטית ננו כררגית מופחתת כאב בך מונעת שבירת זקיקים ומניעת טעויות אנוש בעומק ההחדרה, זמן החלמה קטן יחסית, ומניעת זיהום בעבודה סטרילית בחדר נקי בעל מערכות מיזוג של חדר ניתוח מעלה את הסיכוי שהשיער היקלט והצמח באופן שיראה שיער בריא ולא יבש ופלומטי. הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את שיטת הפעולה למטופל ולהעניק לו את הטיפול הטוב ביותר.

אם יש לך עניין לבצע השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת ולהחזיר לעצמך את המראה הצעיר בעל השיער השופע, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של ד"ר ענת אלקין יסייעו לך לבחור את השיטה המתאימה עבורך, ולהוציא לפועל השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת  שתהפוך גם אותך לבעל הגאה של רעמת שיער צפופה ובריאה. כדאי ליצור קשר כעת ולהתאים לעצמך את שיטת הפעולה הטובה והבטוחה ביותר עבורך.
5354*
 
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי