השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת

השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת
השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

הזקיקים נלקחים המטופל עצמו ולכן יוצר מינימום ריאקציה בעור וקליטת שורשים מקסימלית.
התהליך הוא פשוט בעיקר בגלל הטכנולוגיה שקיימת היום הפרוצדורה כבר אינה נקראת ניתוח, ולכן אינה מצריכה הכנה רפואית ממושכת או אשפוז.

השתלת השיער בשיטה Robotics Fue ננו כרורגית אלקטרונית מדויקת ומופחתת כאב, הרובוט שואב את זקיקי השיער בשלמות כדי שלא יחתכו.. על מנת לקבל מקסימום זקיקים בריאים.

תהליך ההחדרה לקרקפת משלב את השיטה הרובוטית עם שיטת הFUE  וגם שיטת הDHI לתוצאות מקסימליות.

ההרדמה היא מקומית פשוטה ומהירה. כמובן שלא כל אחד מתאים להשתלה לכן כדאי לקבל ייעוץ מקצועי שיבחן את מצב זקיקי השיער ואם מתאים להשתלה או לטיפול בזקיקים הקיימים על מנת לחזק ולעודד את צמיחתם בטכנולוגיה מתקדמת, אחד הטיפולים הפופולריים כיום בתחום עידוד הצמיחה נקרא טיפול Prf הבנוי מפלזמה עצמית ומאיצי צמיחה, ניתן ומומלץ לבצע את הטיפול לפני ההשתלה בכדי שזקיקי השיער התחזקו התעבו. בטיפול מקדים ניתן ליעל את תוצאות השיער הקיים והשיער המושתל.

וכאן המקום לומר שחבל לטוס לטורקיה שקיימת תחלופה בארץ שלנו. נשמח לעזור... המחיר זהה

טיפולי השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת מאפשרים למאות רבות של גברים ונשים להחזיר לעצמם את המראה השופע, הצעיר והרענן. זאת, באמצעות מספר שיטות השתלה, שכל אחת מהן מותאמת בצורה מיטבית למטופל. אילו טכנולוגיות קיימות כיום לביצוע השתלת שיער? כיצד יכולה השתלת שיער fue בטכנולוגיה מתקדמת לשפר את התוצאות ולהפוך אדם מתקרח, לאדם בעל שיער שופע, חזק ורענן? בשורות הבאות נעסוק בטכנולוגיות שונות להשתלת שיער וביתרונות שלהן.

השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת

רבים סובלים מנשירת שיער. בחלק ניכר מהמקרים, ובעיקר בקרב גברים, נשירת השיער מדללת אותו וגורמת לחלקים גדולים של הקרקפת להתקרח. זה מתחיל בקטן, אבל מתגבר מאד עם השנים. יום אחד, בלי שממש שמים לב למצב ובלי שמבינים מה קרה, מתעוררים ומגלים קרחת ענקית, שלא ניתן להסתיר אותה לא בתסרוקת ולא באמצעות כובע. השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת מסייעת לפתור את הבעיה במהירות יחסית, תוך שהתוצאות מחזיקות מעמד זמן רב.

עם הטכנולוגיות המתקדמות כאמור ניתן למנות את השתלת השיער באמצעות עט CHOI, את שיטת FUE להשתלת שיער ללא מעורבות כירורגית פולשנית ושיטות נוספות. השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת מתבססת על עיקרון של סריקה פנימית של הזקיקים והשורשים לכל הטכנולוגיות, והוא שאת השיער שמושתל באזור המתקרח, ניתן "להשאיל" מאזור אחר בראש, ובמקרים מסוימים גם באזורים אחרים בגוף.

ההבדל בין הטכנולוגיות נוגע בעיקר לדרך שבה מתבצעת העברת השיער מצד אחד, והמקום הנוח ביותר להשתלה מצד שני, כמו כן מינימום פגיעה בשורשים ומינימום פגיעה בעור.

השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת

השימוש ברובוט המסייע לרופא מאפשר השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת המביאה לתוצאות טובות מאד. השיטה הזאת מאפשרת להשתיל כמות גדולה של שיער,בזמן מועט יחסית בפחות כאב ופחות פגיעה בעור. במקביל לשיער הקיים. כך ניתן לשמור טוב יותר על השיער מצד אחד, ומצד שני הטיפול הזה לא משאיר צלקת כל שהיא. השיטה  פועלת בדומה להשתלה בשיטת FUE אך מתקדמת בהרבה יותר ומפחיתה את הפגיעה בעור. מדובר בשיטה המצליחה לכסות היטב את כל האזורים המתקרחים, באחוזי הצלחה טובים.

השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת כוללת גם שיטות בזיהוי הזקיקים הבריאים ביותר בקרקפת, הוצאת הזקיקים בסקשן מיוחד ללא מגע יד אדם השובר את הזקיקים ופוגע בכלי הדם. הרובוט הוא בעל ביצועים של משיכה מלאה של 3 ו4 זקיקים בריאים אשר ניזונים משורש אחד. הלו הזקיקים הבריאים ביותר אשר הוצאתם באופן שלם ללא פגיעה בשורש מעלה את איכות ההשתלה ואחידות ההשתלה.

בהשתלה בסיוע רובוט הינה אוטומטית ננו כרורגית מופחתת כאב בך מונעת שבירת זקיקים ומניעת טעויות אנוש בעומק ההחדרה, זמן החלמה קטן יחסית, ומניעת זיהום בעבודה סטרילית בחדר נקי בעל מערכות מיזוג של חדר ניתוח מעלה את הסיכוי שהשיער היקלט והצמח באופן שיראה שיער בריא ולא יבש ופלומטי. הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את שיטת הפעולה למטופל ולהעניק לו את הטיפול הטוב ביותר.

אם יש לך עניין לבצע השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת ולהחזיר לעצמך את המראה הצעיר בעל השיער השופע, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של ד"ר ענת אלקין יסייעו לך לבחור את השיטה המתאימה עבורך, ולהוציא לפועל השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת  שתהפוך גם אותך לבעל הגאה של רעמת שיער צפופה ובריאה. כדאי ליצור קשר כעת ולהתאים לעצמך את שיטת הפעולה הטובה והבטוחה ביותר עבורך.
לקביעת פגישה צלצלו 5354*
השתלת שיער fue
השתלת שיער fue - ענת אלקין
השתלת שיער לפני ואחרי
השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת-  ענת אלקין
המלצה על ד"ר ענת אלקין השתלת שיער
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי