השתלת שיער במחיר זול | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער במחיר זול


השאיפה לבצע השתלת שיער משותפת לגברים רבים, אבל גם ללא מעט נשים. השתלת שיער מהווה פתרון הולם לקרחת בסדרי גודל משתנים. ואולם אחת הבעיות בכל הנוגע לביצוע ההשתלה כאמור לעיל, הינה בעיית המחיר. השתלת שיער במחיר זול עשויה לסייע לבעלי קרחת רבים המעוניינים לחדש את שערם כקדם, לקבל את ההחלטה הנכונה. ואולם השתלת שיער לבדה איננה פתרון מושלם, גם אם היא מתבצעת במקצועיות, ויש לקחת בחשבון עוד פעולות נלוות לשמירה על השיער שאך זה הושתל. היכן ניתן לבצע השתלת שיער במחיר זול? מה חשוב לדעת, בנוסף למחיר, לפני שבוחרים את המומחים שיבצעו עבורך את ההשתלה? בשורות הבאות נסב את תשומת לבך לנקודת מבט קצת אחרת בנושא.

השתלת שיער במחיר זול

העלייה במודעות לאסתטיקה בכלל, ולחשיבות של השיער באסתטיקה בפרט, הביאה אנשים רבים בכל רחבי העולם ובישראל בכלל, למסקנה שיש למצוא פתרון מושלם וקבוע לבעיית נשירת השיער וההתקרחות. העלייה בביקוש להשתלות וטיפולי שיער קבועים מסוג זה, יצרה באופן אוטומטי גם גידול במספר המומחים המציעים השתלת שיער במחיר זול. אחת האופציות הקיימות, הינה ביצוע ההשתלה כאמור בטורקיה. נכון להיום, טורקיה נחשבת מעצמה בכל האמור בהשתלות שיער. ישראלים רבים, כמו גם אזרחי מדינות אחרות, מגיעים אליה למטרה הזאת. מדובר במעין עסקת חבילה, כאשר השתלת שיער במחיר זול בטורקיה כוללת גם את השהייה במלון. 

השתלת שיער במחיר זול בישראל

ואולם גם בישראל, יש מומחים המציעים השתלת שיער במחיר זול. הדבר איננו אומר שהעבודה היא פחות מקצועית, אלא ההיפך הוא הנכון. ככל שאחוזי ההצלחה של פעולת ההשתלה גבוהים יותר, וככל שהתהליך קצר יותר, יכול המומחה לחזור על הפעולה מספר גדול יותר של פעמים. כיון שכך, מומחה כאמור יכול להציע השתלה במחיר שיאפשר למספר גדול יותר של לקוחות לעבור את התהליך בהצלחה. ואולם מעבר למחיר הפעולה עצמה, יש לקחת בחשבון את ההוצאות הגדולות של מי שמעוניין להצמיח את השיער שלו בלי השתלה.

הזמן המבוזבז, בנוסף על הסכומים הגבוהים המשולמים על משחות, קרמים לסוגיהם ותכשירים נוספים, שווים הרבה יותר מאשר הסכום החד פעמי המשולם בתמורה לביצוע השתלה. השתלת שיער במחיר זול היא למעשה השתלה שגם חוסכת הוצאות, בטווח הבינוני והארוך. אם יש לך עניין בביצוע השתלת שיער במחיר זול, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של ד"ר ענת אלקין, מומחית לרפואה אסתטית, יסייעו לך במציאת פתרון הולם וקבוע לקרחת, בזמן קצר ובמחיר זהה לטורקיה.  
 
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי