השתלת שיער ניאו כירורגית | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער ניאו כירורגית


השתלת שיער ניאו כירורגית הינה השתלת שיער הכוללת התערבות כירורגית של אנשי מקצוע מיומנים בתהליך הטבעי, המאפיין גברים ונשים כאחד, של נשירת שיער. עם זאת, כל הפעולה מתבצעת באמצעים המבטיחים למטופל בצורה הטובה ביותר את הצלחת הפעולה. האמצעים כאמור כוללים את המכשור הטוב ביותר, והמומחים הטובים ביותר. מהי בדיוק השתלת שיער ניאו כירורגית ומה זה אומר? אילו סוגים של השתלת שיער קיימים כיום? אילו אמצעים נוספים קיימים לטיפול ושיפור צמיחת השיער? בשורות להלן נרחיב את היריעה בסוגיות שהוזכרו.

השתלת שיער ניאו כירורגית

השתלת שיער ניאו כירורגית היא פעולה של השתלת שיער, המתבצעת תוך הקפדה מרבית על הבריאות של המטופל. ועל שלומו. ההשתלה מתבצעת בתנאים האופטימליים ביותר, על ידי אנשי המקצוע המיומנים ביותר ובפיקוח רופא. למעשה, על פי החוק בישראל מי שמבצע את ההשתלה חייב להיות רופא, או איש מקצוע המפוקח לאורך כל הזמן על ידי רופא. השתלת שיער ניאו כירורגית היא פעולה רפואית לכל דבר ועניין, גם אם המטרה הבסיסית שלה היא אסתטית. למעשה, שתי הדרכים העיקריות לביצוע השתלת שיער, כרוכות בסוג כזה או אחר של פעולה כירורגית.

סוגי השתלת שיער ניאו כירורגית

כאמור, ישנה יותר מאשר שיטה אחת לביצוע השתלות. השיטה הראשונה  לביצוע השתלת שיער ניאו כירורגית נקראת שיטת FUT ומהותה היא הוצאת שכבת עור שעליה יש כמה שערות שיטה זו כבר הרבה זמן איננה בשימוש, והשתלה שלה בקרקפת במקום שיאפשר לשערות הללו לצמוח ולחדש את מלאי השיער שם. מדובר בסוג של ניתוח פלסטי למעשה, כאשר היעד שלו הוא הצמחת שיער. שיטת ההשתלה השנייה הינה שיטת FUE, שבה נלקחים זקיקי שיער ממקומות שבהם השיער גדל בצורה טובה, והעברה שלהם לאזור המקריח. זאת, לאחר שהמקום מוכן וזקיקי השיער המתים מסולקים. השתלת שיער ניאו כירורגית בכל אחת מהשיטות כאמור, עשויה להביא תוצאות איכותיות ולשנות את המראה וההרגשה של מושתל השיער באופן חיובי מאד. אך לחלק מהמטופלים השתלה זו יכולה לא להסב תוצאות גבוהות של קליטת שורשים ובעלי רגישות בקרקפת ונטייה להזדהמות יכולה לגרום לריאקציה בעור.
השיטה החדשה בלעדית אצלנו הינה השתלה בסיוע רובוט המזהה את הזקיקים הבריאים הוצאתם בסקשן מיוחד ללא מגע יד אדם והחדרתם ננו כררוגית אשר פוצעת את העור באופן מינמלי ובכך יותר זקיקים נקלטים והאחידות היא הגבוהה ביותר.

השתלת שיער ניאו כירורגית

מעבר להשתלת השיער, כדאי מאד להסתייע גם באמצעים נוספים, הן לחיזוק השיער והן להקטנת הנשירה. המומחים של ד"ר ענת אלקין יסייעו לך במציאת הפתרונות הנכונים עבור השיער שלך. אם יש לך עניין בביצוע השתלת שיער ניאו כירורגית בתנאים הטובים ביותר, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב לשיפור המראה וההרגשה. זאת, בעזרת רעמת שיער איכותית. המומחים שלנו מבצעים השתלת שיער ניאו כירורגית באחוזים גבוהים מאד של הצלחה.
5354*
 
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי