ענת אלקין - מרכז בריאות ואסתטיקה רפואית - השתלת שיער: 8 דברים שחייבים לדעת על התהליך
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער: 8 דברים שחייבים לדעת על התהליך

השתלת שיער היא הליך רפואי לכל דבר, בעל יתרונות וחסרונות. ההליך הוא למעשה כירורגי, ודומה במידת מה להשתלה של איברים אחרים. לפני שפונים להשתלת שיער, אשר יכולה לחולל מהפכה בדימוי העצמי וביופי של כל אדם, חשוב לצבור ידע מספק על הנושא, כדי שתוכלו לבחור נכון מבין מגוון השיטות ואמצעי ההשתלה. במאמר זה נציג 8 עובדות שחייבים לדעת ועדיף מראש על ההליך.
 

מה זה בכלל השתלת שיער?

השתלת שיער היא פתרון להחזרת המראה הרענן והצעיר לפנים באופן קבוע. למרות שלעיתים יהיה צורך בעתיד בחיזוק ההשתלה, מדובר בפתרון קבוע, אשר לא דורש מכם להתבייש בהתקרחות שלכם, ומחזיר לכם את המראה הצעיר והרענן תוך שעות ספורות. טכניקת ההשתלה היא בעלת השפעה מכרעת על התוצאה, כאשר לרוב ההשתלה מתבצעת באמצעות שתלים של שערות מאזורים אחרים בגוף.
 

האם ההתקרחות צפויה להחמיר?

לפני קבלת ההחלטה על השתלת השיער, רבים תוהים בינם לבין עצמם האם ההתקרחות תחמיר, ותדרוש השתלה נוספת. חשוב לדעת שלכל אחד דפוס התקרחות שונה. אצל אחדים ההתקרחות תיעצר בשלב כלשהו, בעוד אצל אחרים היא תימשך עוד ועוד. השתלת השיער אינה מונעת את המשך ההתקרחות, אך היא כלי נהדר כדי להתמודד עם הבעיה.
 

מיהו המועמד המתאים להשתלת שיער?

המועמד המתאים להשתלת השיער הוא כל אדם אשר אובדן השיער שלו אינו קשור להליך רפואי, או לבעיה בריאותית ייחודית. כל עוד מדובר על התקרחות טבעית, והאדם בריא ובעל יכולת לעבור את ההשתלה - האפשרות קיימת. כמובן שיש צורך להתייעץ עם המומחים במכון בו תבחרו לעבור את ההשתלה, כדי לדעת מה סיכויי ההצלחה במקרה הפרטי שלכם.
 

האם כדאי לי לעבור השתלת שיער?

קיימים אנשים רבים אשר שוקלים השתלת שיער במשך שנים ארוכות, אך קשה מאוד למצוא אנשים אשר עברו השתלה שמתחרטים על כך. גם אם אנשים יופתעו מכך שעברתם את ההליך, הם יתרגלו למראה הצעיר והרענן שלכם תוך זמן קצר. 
 

מהן המגבלות של ההשתלה?

המגבלות של ההשתלה הן כמות השיער הזמין ליצירת השתלים, וגודל ההתקרחות. ניתן לחפות על כמה מההגבלות באמצעות שיטות אחרות כמו קעקוע, או תספורת מתאימה. בנוסף, עליכם להקפיד על הימנעות מחשיפה לשמש, ועל תחזוקה נאותה של השיער החדש.
 

כמה עולה השתלת שיער?

המחיר של השתלת שיער משתנה באופן חד על פי השיטה בה תבחרו, כאשר השיטות המוצלחות יותר יהיו יקרות יותר. איכות המכון גם היא משפיעה על התמחור באופן משמעותי, אך בתמורה אחוזי ההצלחה יהיו גבוהים יותר.
 

מהי השתלה בשיטת FUE?

שיטת ה-FUE היא אחת השיטות הפופולאריות והמבוקשות ביותר להשתלת שיער. בשיטה זו זקיקים נאספים בקבוצות מאזורים בעלי שיעור מספק בקרקפת, ומושתלים באזור ההתקרחות. השתלת שיער בשיטה זו במסגרת קליניקה עם ניסיון בתחום, היא בעלת אחוזי הצלחה מעולים.
 

מדוע לעיתים צריך לעבור השתלה חוזרת?

השתלת שיער היא הליך עדין, אשר מושפע מגורמים רבים כמו לחץ על הקרקפת, סוג השיער ואופי המערכת החיסונית. לעיתים, השתלים אינם נקלטים היטב, או שהם נפגעים בשל תהליך ההתקרחות אשר הולך ומתקדם.
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי