השתלת שיער - השיטה החדשנית בעולם הגיעה לישראל | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער

השתלת שיער בארץ - ענת אלקין


השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמתבמינימום פגיעה בעור לקליטת שורשים מקסימלית ובמחיר שפוי כמו בטורקיה.

אחד מהפתרונות כבר הרבה שנים כנגד מצב של נשירת שיער והתקרחות,
הוא ניתוח השתלת שיער. בשנת 2012 היתה ירידה משמעותית בביקוש להשתלות שיער עקב הפיתוח של טיפול לשיקום שיער בהפקת תרכובות טהורות ומכשיר הגלובל דיאגנוסטיק לאבחון מדוייק וטיפול בשדות מגנטים לבעיות בגוף.
בשנת 2016 היה גידול רב בהשתלות שיער בטורקיה מהסיבה שאת ההשתלה מבצע צוות של טכנאים ללא רופא ובכך עלויות ההשתלה מגיעות למספר אלפי שקלים בלבד. אך מינגד התוצאות הינן ירודות וברוב המטופלים בעלי שומניות יתר וזקיקים רגישים, ובעיות עור שונות מרבית השורשים אינם נקלטים וההשתלה אינה תופסת.
בשנת 2018 התחילה בארצנו השתלות רובוטיות ע"י רופא מוסמך, הטיפול החדשני מקצר את זמן ההשתלה ומקטין את הכאב, ההשתלה בסיוע רובוט מזהים באנלייזר את הזקיקים הבריאים. הרובוט מזהה לרופא אך ורק את הזקיקים הבריאים והוצאה בסקשן ומכין אותם להחדרה ננו ככרורגית בכך מגדיל את תפוקת קליטת השורשים לצפיפות טבעית ואחידה יותר של השיער המושתל ומינימום פגיעה בשיער ליד האזור המושתל.

אילו סוגי השתלת שיער?

ישנן כמה סוגים של השתלות שיער הכי חשוב להבין שההשתלות אשר היו קיימות בעבר "השתלות הסטריפ" המתבצעות בחיתוך פס שיער מהקרקפת האחורית הן הנחותות ביותר ומשאירות צלקות בולטות וכן השיער המושתל אינו נראה טבעי נראים חורים בקרקפת והכי בעייתי לבעלי שומניות יתר ורגישות בקרקפת יכול להיות זיהום מוגלתי לבן המתבצע מטיפול כרורגי על רקמה המפרישה עודפים מבלוטות החלב. במצב של שומניות יתר השתלת השיער הידנית ברוב המקרים אינה נתפסת והשיער המושתל בחלקו יכול לנשור.

אם הניתוח מצליח, הזקיקים נלקטים ומתחילים להצמיח שיער חדש, שלא ינשור בזמן הקרוב, בעיקר בגלל שהם אינם רגישים להורמון הבעייתי. השאלה היא, מה קורה כשניתוח אינו מצליח או שישנה שומניות יתר בקרקפת ונוצר זיהום או לאחר תקופה של מספר חודשים ושנים, לרוב המטופל זקוק לעוד השתלה והעור נראה מקומט ולבסוף ההשתלה נראת כפתרון העושה ביותר נזק ומביא מעט תוצאות ומהפוסט טראומה של ההשתלה במיוחד בשיטה זו מואצת ההתקרחות באזורים נוספים מליד האזור המושתל.

השתלה השיער מטפלת במילוי אסתטי באזור הקריח דבר שלא מבטיח שהשיער הצומח באזור זה יהיה בעל מראה בריא וטבעי.כמובן שהשתלה באזור הקדמי במפרצים אשר נקרא אזור גרמי בעל עור דק ואנשים בעלי אזור סטרילי משיער יכולים לעבור השתלה עדיף באמת להגיע בזמן לטיפול של איזון הגוף, שיקום שיער וצמיחה מחודשת, וכמו כן מטופלים אשר עברו השתלת שיער לאחרונה וצריכים לשמור על השיער ולשקמו על מנת שהשורשים הקלטו בתהליך טבעי וכדי להימנע בשימוש במינוקסידיל שלרוב גורם לשומניות ופוגע בטווח הארוך בקליטת השורשים.
מומלץ לאחר טיפול ההשתלה להגיע לטיפול PRF הבנויי מטסיות דם מהפלזמה ומאיצי צמיחה לחזק את קליטת השורשים המושתלים וחיזוקם. מומלץ לרכוש קיט לשימוש ביתי לשימוש מספר שבועות לפני מועד ניתוח ההשתלה.

השתלת שיער בקליניקה של ענת אלקין

מטפלים בבעיה של נשירת בשיער באמצעות שילוב של שלוש שיטות טיפול שונות, יעלו את רמת התוצאות ומינימום פגיעה בעור הקרקפת ומינימום פגיעה בשורשים בצמוד לאזור המושתל.
לנשים באזורים ללא שורשים חיים ולאחר טיפול מותאם ניתן לבצע השתלת שיער סינתטי אשר מגיע בצבע ואורך לפי הזמנה ומחזיר בין 2-5 שנים.

למי מומלץ לעבור טיפול של השתלת שיער?

הצורך לעבור טיפול של השתלת שיער הוא אינדיבידואלי לגמרי, והוא קשור לרצונו של האדם לטפל מיידית (עדיף היום על כל הדעות להמתין שלושה וחצי חודשים ולהצמיח בשיקום שיער את השיער בחזרה). ולא לפגוע בשורשים בטיפול כרורגי, גם אם זה מפריע מאד, מבחינה חזותית, גם אם זה  מפריע  מבחינה תפקודית. ישנם אנשים שעבורם המראה החיצוני שלהם, הוא כרטיס הביקור שלהם. אנשים המופיעים בכלי התקשורת, אנשים שהם מעבירים מצגות כחלק מעבודתם ואחרים, שהמראה שלהם חשוב להם, בלי שום קשר למעמד החברתי או העסקי שלהם. כיום מובן כי ההשתלה הוא טיפול שמתאים לאחוז קטן באוכלוסיה ורק באזורים בעלי קרחת וללא שורשים חיים.


אמנם, רבים פונים לפתרון של חבישת פאות או תוספות שיער, אך אלה פתרונות שעוקפים את הבעיה ולא פותרים אותה, וכמובן גם מאיצים את ההתקרחות.

על מנת לשקם את הנזקים שנוצרו לאחר תקופה ממושכת של נשירת שיער, מומלץ לפנות לגוף שאתם יכולים לסמוך על המקצועיות שלו, על הניסיון והמוניטין שלו בתחום האסתטיקה הרפואית אשר מומחה בשיקום שיער וצמיחה מחודשת.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י מכשיר האבחון הממוחשב.

ענת אלקין משלבת בין הידע מהרפואה המערבית לטיפול בשיטה הטבעית, ובמכשיר שמטפל בחשמל אלקטרו  מגנטי מאד מתקדם שעוזר להבין את המצב האנגטי של הגוף,מצב רעלים בגוף ,מתכות וכו,

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה וייעוץ ללא התחייבות. - בקליניקה הפרטית באחד מהסניפים שלנו. 

בקליניקה של ענת אלקין מטפלים בבעיה של נשירת שיער בשיטות טיפול חדישות שמוכיחות את עצמן שוב ושוב. מדובר בשיטות טיפול המבוססות על שילוב של מספר שיטות אשר כוללות, החדרת חומרים מזינים ותרכובות צמחים לקרקפת, שיפור זרימת הדם וטיפול פנימי לאיזון הגוף על פי ביוגנוסטיקה. רק כך ניתן לסייע בצמיחת שיער מחדש.
 
* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
הנכם מוזמנים להכנס למחקרים קליניים באתר הרפואה מונעת ולהבין את משמעות הטיפול >
השתלת שיער בישראל
תמונות בתהליך טיפול:
תמונות לפני ואחרי:
השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער isrhrs.com ומעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער לגברים היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת שיער דליל, התקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה fue השתלת שיער.
היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקים בבולמוס אחד.

הזקיקים נלקחים המטופל עצמו ולכן יוצר מינימום ריאקציה בעור וקליטת שורשים מקסימלית.
התהליך הוא פשוט בעיקר בגלל הטכנולוגיה שקיימת היום הפרוצדורה כבר אינה נקראת ניתוח, ולכן אינה מצריכה הכנה רפואית ממושכת או אשפוז.

השתלת שיער Robotics Fue ננו כרורגית אלקטרונית מדויקת ומופחתת כאב, הרובוט שואב את זקיקי השיער בשלמות כדי שלא יחתכו.. על מנת לקבל מקסימום זקיקים בריאים..

ההרדמה היא מקומית פשוטה ומהירה. כמובן שלא כל אחד מתאים להשתלה לכן כדאי לקבל ייעוץ מקצועי שיבחן את מצב זקיקי השיער ואם מתאים להשתלה או לטיפול בזקיקים הקיימים על מנת לחזק ולעודד את צמיחתם בטכנולוגיה מתקדמת, אחד הטיפולים הפופולריים כיום בתחום עידוד הצמיחה נקרא טיפול Prf הבנוי מפלזמה עצמית ומאיצי צמיחה, ניתן ומומלץ לבצע את הטיפול לפני ההשתלה בכדי שזקיקי השיער התחזקו והתעבו, הקרקפת תתנקה והתאזנו הרדיקלים  החופשיים. בטיפול מקדים ניתן ליעל את תוצאות השיער הקיים והשיער המושתל.

כאן המקום לומר - השתלת שיער בטורקיה OUT השתלת שיער בישראל IN.
אנו מבצעים השתלת שיער בשיטת FUE, גבות וזקן בטכנולוגיה המתקדמת בעולם.
fue השתלת שיער
ניתוח השתלת שיער - ענת אלקין
השתלת שיער בארץ
השתלת שיער בארץ המלצות
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי