השתלת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

השתלת שיער

האם תהליך של השתלת שיער פותר את הבעיה של נשירת שיער? 
 
תהליך של השתלת שיער לאנשים הסובלים באופן כרוני מנשירת שיער, הוא תהליך מוכר ומקובל בעולם כולו.

בישראל פונים מדי שנה אלפי אנשים, גברים ונשים, לקליניקות ולמרפאות פרטיות כדי לעבור תהליך של השתלת שיער.

בתקופה האחרונה, נוצרו שיטות חדישות לטיפול בנשירת שיער, שאינן מחייבות ניתוחים חודרניים ופותרות את הבעיה באופן אסתטי ושומרות על העור והשורשים הקיימים.

בהשתלה לאחר זמן מה השיער אינו נראה טבעי, העור נראה מקומט שלא נדבר על הפגיעה בשורשים הרדומים בצמוד לאזור המושתל בכך לא ניתן לשקם את השיער מחדש. כיום ניתן לבצע השתלת שיער בטכנטלוגיה מתקדמת בסיוע רובוט בשיטה ייחודית בבחירת השתלים, הוצאתם ושמירה עליהם במצב הזנה עד להחדרתם ננו כרורגית-אלקטרונית מדוייקת, צפופה ומופחתת כאב, וזאת בחצי הזמן מהשתלה ידנית מכל סוג. התוצאות של ההשתלה בסיוע הרובוט הם הגבוהות ביותר בעולם. וגם הרופא עם היד המקצועית ביותר לא יגיע לכזאת אחידות ושלמות. התוצאות הם טבעיות וצפופות במינימום פגיעה בעור ומקסימום קליטת שורשים מושתלים, בכאב מופחת בחצי מהזמן. והכי חשוב מבוצע בארץ ע"י רופא ולא ע"י טכנאי כמו בטורקיה המתבצע בהוצאה והחדרה ידנית אשר פוגעת בחלק מהזקיקים.
 


השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת ללא מגע יד אדם לקליטת שורשים מקסימלית ובמחיר שפוי כמעט כמו בטורקיה.

אחד מהפתרונות כבר הרבה שנים כנגד מצב של נשירת שיער והתקרחות,
הוא ניתוח השתלת שיער. בשנת 2012 היתה ירידה משמעותית בביקוש להשתלות שיער עקב הפיתוח של טיפול לשיקום שיער בהפקת תרכובות טהורות ומכשיר הגלובל דיאגנוסטיק לאבחון מדוייק וטיפול בשדות מגנטים לבעיות בגוף.
בשנת 2016 היה גידול רב בהשתלות שיער בטורקיה מהסיבה שאת ההשתלה מבצע צוות של טכנאים ללא רופא ובכך עלויות ההשתלה מגיעות למספר אלפי שקלים בלבד. אך מינגד התוצאות הינן ירודות וברוב המטופלים בעלי שומניות יתר וזקיקים רגישים, ובעיות עור שונות מרבית השורשים אינם נקלטים וההשתלה אינה תופסת.
בשנת 2018 התחילה בארצנו השתלות רובוטיות ע"י רופא מוסמך, הטיפול החדשני מקצר את זמן ההשתלה ומקטין את הכאב, ההשתלה בסיוע רובוט מזהים באנלייזר את הזקיקים הבריאים. הרובוט מזהה לרופא אך ורק את הזקיקים הבריאים והוצאה בסקשן ומכין אותם להחדרה ננו ככרורגית בכך מגדיל את תפוקת קליטת השורשים לצפיפות טבעית ואחידה יותר של השיער המושתל ומינימום פגיעה בשיער ליד האזור המושתל.

ישנן כמה סוגים של השתלות שיער הכי חשוב להבין שההשתלות אשר היו קיימות בעבר "השתלות הסטריפ" המתבצעות בחיתוך פס שיער מהקרקפת האחורית הן הנחותות ביותר ומשאירות צלקות בולטות וכן השיער המושתל אינו נראה טבעי נראים חורים בקרקפת והכי בעייתי לבעלי שומניות יתר ורגישות בקרקפת יכול להיות זיהום מוגלתי לבן המתבצע מטיפול כרורגי על רקמה המפרישה עודף חלבונים. במצב של שומניות יתר השתלת השיער הידנית ברוב המקרים אינה נתפסת והשיער המושתל נושר

אם הניתוח מצליח, הזקיקים נלקטים ומתחילים להצמיח שיער חדש, שלא ינשור בזמן הקרוב, בעיקר בגלל שהם אינם רגישים להורמון הבעייתי. השאלה היא, מה קורה כשניתוח אינו מצליח או שישנה שומניות יתר בקרקפת ונוצר זיהום או לאחר תקופה של מספר חודשים ושנים, לרוב המטופל זקוק לעוד השתלה והעור נראה מקומט ולבסוף ההשתלה נראת כפתרון העושה ביותר נזק ומביא מעט תוצאות ומהפוסט טראומה של ההשתלה במיוחד בשיטה זו מואצת ההתקרחות באזורים נוספים מליד האזור המושתל.

השתלה השיער מטפלת במילוי אסתטי באזור הקריח דבר שלא מבטיח שהשיער הצומח באזור זה יהיה בעל מראה בריא וטבעי.כמובן שהשתלה באזור הקדמי במפרצים אשר נקרא אזור גרמי בעל עור דק ואנשים בעלי אזור סטרילי משיער יכולים לעבור השתלה עדיף באמת להגיע בזמן לטיפול של איזון הגוף, שיקום שיער וצמיחה מחודשת, וכמו כן מטופלים אשר עברו השתלת שיער לאחרונה וצריכים לשמור על השיער ולשקמו על מנת שהשורשים הקלטו בתהליך טבעי וכדי להימנע בשימוש במינוקסידיל שלרוב גורם לשומניות ופוגע בטווח הארוך בקליטת השורשים.
מומלץ לאחר טיפול ההשתלה להגיע לטיפול PRP פפטיד להחזק את קליטת השורשים המושתלים וחיזוקם. מומלץ לרכוש קיט לשימוש ביתי לשימוש מספר שבועות לפני מועד ניתוח ההשתלה.

בקליניקה של ענת אלקין- מטפלים בבעיה של נשירת בשיער באמצעות שילוב של שלוש שיטות טיפול שונות, שאינן מצריכות ניתוח חודרני לקרקפת ונזק בלתי הפיך.
טיפול טבעי של הזרקת פורמולות טבעיות בהתאמה אישית.
 
למי מומלץ לעבור טיפול של השתלת שיער?
הצורך לעבור טיפול של השתלת שיער הוא אינדיבידואלי לגמרי, והוא קשור לרצונו של האדם לטפל מיידית (עדיף היום על כל הדעות להמתין שלושה וחצי חודשים ולהצמיח בשיקום שיער את השיער בחזרה). ולא לפגוע בשורשים בטיפול כרורגי, גם אם זה מפריע מאד, מבחינה חזותית, גם אם זה  מפריע  מבחינה תפקודית. ישנם אנשים שעבורם המראה החיצוני שלהם, הוא כרטיס הביקור שלהם. אנשים המופיעים בכלי התקשורת, אנשים שהם מעבירים מצגות כחלק מעבודתם ואחרים, שהמראה שלהם חשוב להם, בלי שום קשר למעמד החברתי או העסקי שלהם. כיום מובן כי ההשתלה הוא טיפול כרורגי אשר לרוב צריך לחזור עליו, אינו נראה טבעי ולאחר זמו קצר העור נראה מקומט.

ניתן היום לבצע השתלה שיער ניאו כרורגית המתקדמת בעולם ללא גלד וללא חבישה שהשיער המושתל עבה ובריא ונשאר כ-8 שנים אך השתלת זו מתאימה לנשים ולא ניתן לצבוע את השיער.

השיער המושתל עשוי מקארטין אשר מתנהג באופן טבעי לכל דבר בתחזוק היומיומי, כמובן שהשיער אינו צומח והשילוב בין הצבע לאורך השיער נתון בהחלטת המטופל והרופא המבצע.

את ההשתלה חשוב לבצע לאחר חיטוי הקרקפת בטיפול טבעי וכן ההשתלה חייבת להיות אך ורק במקום בוא השורשים כבר אינם חיים ולא ניתנים עוד לשיקום.

כיום קיימת פריצת מחירים בתחום השתלות השיער וניתן להשיג בטיפול פשוט וזול יחסית. ההשתשלה נעשית בעבודה של טכנאים העובדים בעבודה ידנית שאינה מתאימה לכלל המטופלים ובכך חלק מהמטופלים השיער המושתל אינו נתפס ובחלק מהמטופלים נוצר בהשתלה זו שיער צפוף ומלא, וכמובן אך ורק באזורים דלילים מאוד ואפילו סטריליים משיער.
ההשתלות נעשות בטורקיה שנחשבת מעצמה בינלאומית בתחום השתלות השיער עם רופאים וטכנאים בכירים וניסיון רב בתחום.
ההשתלה מתבצעת בבית חולים פרטי ומפואר במחירים שפויים ומבלי להתפשר על איכות.
חברתנו מספקת אחריות מקצועית ישראלית בביטוח רפואי בנלאומי מלא בניתוחים בטורקיה, כמו כן רופא ישראלי מוסמך המלווה את המשלחת, בכך אנו נדאג כי הטיפול מתבצע בסטנדרטים גבוהים ביותר ועל הליך ההשתלה של כל מטופל המפוקח ע"י הרופא שנמצא פיזית בתהליך ההשתלה בטורקיה. כיום ההשתלה המתקדמת בעולם הינה השתלת שיער בסיוע רובוט המבוצע בארץ במחיר כמעט זהה להשתלה בטורקיה.


אמנם, רבים פונים לפתרון של חבישת פאות או תוספות שיער, אך אלה פתרונות שעוקפים את הבעיה ולא פותרים אותה, וכמובן גם מאיצים את ההתקרחות.

על מנת לשקם את הנזקים שנוצרו לאחר תקופה ממושכת של נשירת שיער, מומלץ לפנות לגוף שאתם יכולים לסמוך על המקצועיות שלו, על הניסיון והמוניטין שלו בתחום האסתטיקה הרפואית אשר מומחה בשיקום שיער וצמיחה מחודשת.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י מכשיר האבחון הממוחשב.

ענת אלקין משלבת בין הידע מהרפואה המערבית לטיפול בשיטה הטבעית, ובמכשיר שמטפל בחשמל אלקטרו  מגנטי מאד מתקדם שעוזר להבין את המצב האנגטי של הגוף,מצב רעלים בגוף ,מתכות וכו,

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה וייעוץ ללא התחייבות. - בקליניקה הפרטית באחד מהסניפים שלנו. 

בקליניקה של ענת אלקין מטפלים בבעיה של נשירת שיער בשיטות טיפול חדישות שמוכיחות את עצמן שוב ושוב. מדובר בשיטות טיפול המבוססות על שילוב של מספר שיטות אשר כוללות, החדרת חומרים מזינים ותרכובות צמחים לקרקפת, שיפור זרימת הדם וטיפול פנימי לאיזון הגוף על פי ביוגנוסטיקה. רק כך ניתן לסייע בצמיחת שיער מחדש.
 
* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
הנכם מוזמנים להכנס למחקרים קליניים באתר הרפואה מונעת ולהבין את משמעות הטיפול >
תמונות בתהליך טיפול:
תמונות לפני ואחרי:
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי