התקרחות גברית טיפול | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התקרחות גברית טיפול

 שיער הראש - עטרת ראשינו- הוא מרכיב מאד בולט במראה הכללי שלנו. באותה מידה שמראהו המטופח תורם מאד למראה האסתטי, לדימוי העצמי, לביטחון העצמי שלנו ולאיכות חיינו, יכול חסרונו לגרום לפגיעה חמורה בכל אלה.

אנשי מקצוע הנקראים מעצבי שיער מגדירים את טיפול שיקום השיער בטיפול של החלקה כזו או אחרת וכן טיפול קראטין בשיטות שונות, דבר העושה נזק לשיער בטווח הבנוני ואף יכול לגרום להדלדלות מואצת.

טיפול שיקום שיער וצמיחה מחודשת בהגדרה הרפואית היינו טיפול אשר משקם את השיער ומערכות הגוף בשיטה הטבעית ולאחר מיכן גורם לצמיחת שיער מחודשת כאשר רמת דלילות השיער אינה משנה.

נשירת שיער היא סימפטום,
לנטייה או מחלה בגוף. כאשר המערכת החיסונית בתאים נחלשת והגוף אינו מאוזן זרימת הדם אינה תקינה מכף רגל עד ראש שורש זקיק השיערה אינו מקבל את הויטמינים והמינרלים באופן רציף מהדם בכך התחלופה בין הנשירה לצמיחה אינה נעשית כשורה ושיער ראשנו נהייה דליל, משנה את הטקסטורה ונראה פגום.

המשחות והכדורים אשר היו נהוגים עד כה לפתרון הבעיה הוכחו כלא יעילים ובעלי תופעות לוואי. בטווח הארוך אף גורם נזק לקרקפת ולגוף ובסופו של דבר אתה יוצא קריח מכאן ומכאן.

השתלת שיער - טיפול אשר היה נהוג לעשותו עד תחילת שנת 2012 בכדי להשלים אזורים קרחים, בטווח הארוך לא נותן מספיק תוצאות ולרוב עושה יותר נזק לעור הקרקפת, השיער לא ניראה טבעי, יוצר האצה של ההתקרחות במקומות נוספים והכי גרוע פוגע בשורשים הרדומים והורג אותם סופית.

טיפולי שיקום שיער אותם מציעה קליניקת ענת אלקין עם בדיקת התקרחות - כפתרון לבעיית ההתקרחות הם קודם כל בדיקת מצב הקרקפת ובדיקת דם ביוגנוסטיקה ומכשיר האבחון הרפואי המתקדם ביותר בעולם, המכשיר מאפשר לנו בכמה דקות לבדוק את כל מערכות הגוף לזהות מחלות, נטיות ובכך למצוא בקלות יותר את שורש הבעיה ומקורה, היום כבר אין צורך בבדיקות דם אשר נותנות מידע כללי בלבד אודות המטופל או המטופלת.

מקרה הצורך טיפול המתבסס על השיטה הנטורופתית הכולל שינוי תזונתי ונטילה של תרכובות צמחי מרפא יחודיות.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.

הטיפול החיצוני הוא עיסוי הקרקפת בעזרת מכשיר הפולסים המעודד את זרימת הדם ומנקה את הקרקפת, החדרת חומרים מזינים אל הקרקפת והשלמה בעזרת מזותרפיה. המכשיר בעזרתו מעסים את הקרקפת הוא מכשיר מיוחד, המשפר את זרימת הדם בקרקפת, מעורר את זקיקי השיער ומונע מהם לשקוע בתרדמת כך יש מחזוריות תקינה של זקיק השערה. החומרים המזינים מסייעים מאד בתהליך זה. לא ניתן לעשות זאת בבית הטיפול חייב להיות פנימי חיצוני ושיטה בהתאמה אישית, כל טיפול אחר לא תתרחשנה תוצאות.

השלמת טיפולי שיקום שיער נעשית בעזרת מזותרפיה. מזותרפיה היא החדרת חומרים מזינים ובונים אל העור - במקרה זה - אל עור הקרקפת. את זאת עושים בקליניקת ענת אלקין בעזרת - מכשיר הזרקה רפואי, מקצועי, חשמלי וסטרילי המחדיר לקרקפת את החומרים המזינים המותאם על פי רמת השומניות שבקרקפת, הצמחים הטהורים שהוכחו מדעית בתרכובות מעודדים את חילוף המטבוליזם ויצירת פלסמה נקודתית. השיער הקיים מתעבה ולאחר כמספר שבועות מתחילה צמיחה מחודשת. המכשיר מגביר את זרימת הדם ויוצר הסתעפות בכלי הדם, ודרך הנקבים הקטנטנים שהוא גורם מוחדרים תרכובות טהורות בצורה יעילה ביותר אל עור הקרקפת. טיפולי שיער אלה מאיצים את צמיחת השיער. התוצאות נראות אצל כל מטופל בשינוי טקסטורת השיער הקיים כבר בטיפולים הראשונים, לאחר מיכן צמיחה מחודשת ובסוף התהליך הזרקת פלזמה תרפיה PRP כטיפול משלים  והשימור בבית קל, נוח וזול.

טיפול מומלץ ויעיל להתקרחות גברית
בעבר, מציאת פתרון עבור התקרחות או הידללות השיער לא הייתה בנמצא ולכן רבים הפכו לקרחים ללא כל ידע או אפשרות לשנות את המצב הקיים. היום פני הדברים נראים אחרת לחלוטין תודות לפיתוחים שונים הנעשים בטכנולוגיה. השתלת שיער היא שיטה ייחודית אשר עמה ניתן להחזיר את השיער האבוד. ישנן מספר שיטות עבור השתלת שיער אך ברוב המקרים לוקחים שיער מאזור אחורי הראש ועמו מצליחים להשתיל שיער בקדמת הראש עד לאזור המצח. השתלת שיער בכל טכניקה ניתן לעבור אך ורק באזור סטרילי משיער מהסיבה שהטיפול הכרורגי גורם להאצת התתקרחות ליד האזור המושתל.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקיקי השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.
 
השתלות שיער- רק בהייר סולושיין
המרפאה של הייר סולושיין מצליחה לבצע השלמת שיער באופן הבטוח ביותר כזו שתביא לכם מראה טבעי לחלוטין. מרכז לבריאות אסטתיקה רפואית זה ידוע בשמו הטוב וכן מבצע שיקום שיער וצמיחה מחודשת עם מיטב הציוד הטכנולוגי הקיים בתחום זה. צרו קשר עוד היום ולא תתאכזבו!
בדיקת התקרחות
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי