התקרחות נשית | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התקרחות נשית

מה כל אישה צריכה לדעת לפני שהיא פונה לטיפול בהתקרחות נשית? תופעת הקרחות בקרקפת אצל נשים יכולה לנבוע מגורמים שונים החל מבעיות הורמונליות, תזונה לקויה, חוסר בויטמינים ומינרלים ועד למצב נפשי או טראומה נפשית. לכן, כדאי לדעת כי הטיפול לכל אישה יהיה בהתאם לסיבות מהן נובעות הקרחות בקרקפת. חשוב לציין כי המושג קרחת מגדיר שיער שנשר אך אינו יכול לצמוח שוב, בשונה מהמושג נשירה. לכן, יש לבדוק אצל כל אחת האם היא מקריחה או האם יש לה נשירת שיער מסיבות מסויימות. 

איזה טיפול בהתקרחות אצל נשים הוא הנפוץ ביותר?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר לטיפול בהתקרחות אצל נשים הוא השתלת שיער מקומית. באזורים בקרקפת האישה, בהם נוצרו קרחות והשיער לא יגדל שוב, ניתן לבצע טיפול בהשתלת שיער למקום המקריח ולשפר את מראה השיער בצורה משמעותית. הניתוחים היום הם יעילים יותר מבעבר והמכשירים המשמשים להשתלה של שיער מביאים לתוצאות 
איכותיות יותר בטווח הארוך.  

כמה יעלה לי טיפול בהתקרחות נשים?

עלות הטיפול בהתקרחות נשים נמדדת בדרך כלל על-פי מספר הזקיקים הדרושים להשתלה ולגודל האזור בו יתבצע הטיפול. בנוסף, מוצעים לכל מטופלת טיפולים משלימים למניעת התקרחות נוספת ולשימור השיער הקיים שגם הם נכללים בעלות הכוללת של הטיפול בשיער. 

קביעת תור לטיפול בקרחות אצל נשים

אם החלטתן לטפל בקרחות המופיעות על הקרקפת שלכן, אתן מוזמנות לפנות לסניף של חברת HAIR SOULTION הייר סולושיין הקרוב לביתכן ולקבוע טיפול בקרחות אצל נשים. 

חברת HAIR SOLUTION מתמחה באבחון הסיבה להתקרחות אצל כל מטופלת ובהתאמת הטיפול הטוב ביותר עבורה. 

שיטות מתקדמות למניעת התקרחות נשית של ד"ר ענת אלקין מנכ"לית חברת HAIR SOLUTION 

ד"ר ענת אלקין PhD.ND, המייסדת ומנהלת חברת HAIR SOLUTION, פיתחה שיטות פורצות דרך בטיפול בהתקרחות נשית ומציעה לכל אישה הסובלת מקרחות להגיע לאבחון ראשוני באחד הסניפים של חברת HAIR SOLUTION. הטיפול מותאם במיוחד לכל מטופלת ומאפשר חזרה מהירה לשיגרה לאחר הטיפול. שיער האישה הוא חשוב לכל אחת וד"ר ענת אלקין מציעה לכן הנשים לקבל את הטיפול הטוב ביותר למראה שיער שופע, צעיר ומלא. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש העמוד וקבעו פגישת ייעוץ ראשונית. 
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי