התקרחות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התקרחות

סובלים מהתקרחות? יש פתרון מצויין לבעיה! באמצעות טכנולוגיה רובוטית מתקדמת ניתן לפתור את בעיית איבוד השיער אצל גברים ונשים. הפתרונות הקיימים היום מתמקדים בטיפול ישיר באזורים הקרחים בראש אך היום ניתן לטפל באופן מקצועי יותר בבעיה עצמה שהיא - נשירת השיער. באמצעות טיפול נטורפתי משלים להשתלת שיער ניתן לפתור את בעיית הקרחות באופן יעיל ומקצועי. הטיפולים מתאימים לנשים הסובלות מנשירת שיער ולגברים הסובלים מאיבוד השיער בחלקים באזור הקרקפת. 

טיפול בהתקרחות גברית על-ידי השתלה רובוטית

כאמור, הטכנולוגיה המתקדמת לטיפולים בהתקרחות גברית הגיעה גם לישראל וניתן לקבל את הטיפול הטוב ביותר במרכזים לאסתטיקה רפואית. ההשתלה הרובוטית של השיער מתבצעת באמצעות מכשיר ייחודי המושך זקיקי שיער מאזור בגוף בצורה מדוייקת בכדי להשתמש בהם להשתלה באזורים הקירחים. השיטה נקראת ROBOTICS FUE והיא מהווה את חוד החנית של טיפולי השתלות השיער בארץ ובעולם. 

קביעת תור לטיפול בהתקרחות גברים

על מנת שתוכלו לקבוע תור לטיפול בהתקרחות גברים, אתם צריכים לעבור אבחון ממוחשב בכדי לבחור את האפשרויות המתאימות ביותר לטיפול שלכם. לאחר האבחון, הרופא המטפל יתן לכם אבחנה מדוייקת לגבי בעיית איבוד השיער שלכם. במידה ואתם תתאימו לביצוע הטיפול בנשירת שיער, תוכלו לקבוע תור לביצוע השתלה רובוטית. מלבד הטיפול בגברים קרחים, גם לנשים יש טיפולים איכותיים לבעיית נשירת השיער. 

אופציות לטיפול בהתקרחות נשים

מהן האופציות לטיפול בשיער דליל אצל נשים? אם אתן סובלות מנשירה של השיער, אתן מוזמנות לפנות לאחד מסניפי חברת HAIR SOLUTION הייר סולושיין של ד"ר ענת אלקין ולקבל הצעה לטיפול מהאופציות הטובות ביותר הקיימות היום. סניפי החברה ממוקמים באיזורים מרכזיים ונוחים להגעה מצפון הארץ ועד מרכזה. צוות החברה מטפל במאות מטופלות כל שנה הסובלות מהתקרחות נשים.

טיפול בהתקרחות דרך חברת HAIR SOLUTION הייר סולושיין של ענת אלקין

אם אתן או אתם מעוניינים לטפל בבעיית ההתקרחות שלכם, כדאי לכם לבחור בחברת HAIR SOLUTION הייר סולושיין בהנהלת ד"ר ענת אלקין PhD.ND. הטיפולים בסניפי HAIR SOLUTION הייר סולושיין מתמקדים בעידוד צמיחת השיער וטיפול בעזרת חומרים מזינים ותרכובות צמחים. זאת בנוסף לטיפולי השתלה רובוטית המתקדמים ביותר בישראל. צרו קשר עם הסניף הקרוב אליכם ביותר לקביעת פגישת ייעוץ. 
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי