התקרחות | טיפול בהתקרחות הטוב בישראל! | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

התקרחות

התקרחות אצל נשים
טיפול התקרחות באופן היעיל ביותר
סובלים מהתקרחות ואינכם יודעים כיצד לטפל בתופעה? רוצים ייעוץ והכוונה מה רצוי ומומלץ לבצע בתור טיפול בהתקרחות? הגעתם למקום הנכון. כל מה שרציתם לדעת על התקרחות נמצא במקום אחד. לפני שבמצעים טיפול בהתקרחות חשוב לדעת כמה שיותר מידע אודות התהליך עצמו.

תופעת ההתקרחות- מהי?

תופעת ההתקרחות איננה דבר קבוע ואינה מתרחשת אצל כל אחד מאיתנו. התופעה קשורה לגנים מסוימים שלקחנו עמנו וכן מפרמטרים נוספים אחרים, ורמת איזון הגוף. כאשר מדברים על התקרחות אין הכוונה לנשירת שיער חולפת אלא למצב בו השיער נושר ואינו שב לגדול.

במקום בו היה שיער כיום אינו צומח דבר וכך נוצרת קרחת אשר לרוב הולכת וגדלה עם הזמן.

כיום, תודות לשיפור בטכנולוגיה ולפיתוחים השונים שנעשו בנושא זה נוכל לבצע טיפול בהתקרחות אשר מונע מיד את התפשטות הקרחת ולאחר מיכן מצמיח את השורשים אשר במצב תרדמת, נותן מראה צעיר ורענן יותר למטופל ומשפר את איכות חייו. בטיפול אנו נסרוק את כל מערכות הגוף למציאת התאים הפגועים, חיזוק המערכת החיסונית בתאים הפגועים בתדרים פיזיקליים ובמקרו הזרקות לקרקפת של פורמולות טבעיות המופקות בתהליך טבעי.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80 אחוז מהגורמים להתקרחות אלו הבעיות הפנים גופניות הללו.

קצת על תהליך ההתקרחות:

כיום ניתן לעבור מגוון רחב של טיפול בהתקרחות כאשר יש להתאים לכל לקוח את הטיפול המתאים ביותר עבורו. טיפול בהתקרחות שהיה נפוץ עד תחילת שנת 2012, הינו טיפול של השתלת שיער. רבים כבר ניסו את הטיפול אך רבים אינם מרוצים ממנו- הטיפול אומנם  קצר אך מביא עמו תוצאות שבטווח הארוך פוגעות בעור הקרקפת, השיער אינו נראה טבעי וצריך לחזור על הטיפול באזורים נוספים כתוצאה מהפוסט טראומה מהטיפול הכירורגי.

בשנת 2016 חלה עלייה בדרישת להשתלות שיער בכל העולם.
השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון למילוי אזורים ללא שורשים חיים  בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער. הטיפול מבוצע בארץ ע"י צוות רפואי מקצועי ובמחירי טורקיה.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.  
 
לנשים כיום ניתן היום לבצע השתלה שיער ניאו כרורגית המתקדמת בעולם  ללא גלד וללא חבישה שהשיער המושתל עבה ובריא ומחזיק מספר שנים לאחר מיכן צריך להשלים באזורים הלו.

השיער המושתל עשוי מקארטין אשר מתנהג באופן טבעי לכל דבר בתחזוק היומיומי, כמובן שהשיער אינו צומח והשילוב בין הצבע לאורך השיער נתון בהחלטת המטופל והרופא המבצע.

את ההשתלה חשוב לבצע לאחר חיטוי הקרקפת בטיפול טבעי וכן ההשתלה חייבת להיות אך ורק במקום בוא השורשים כבר אינם חיים ולא ניתנים עוד לשיקום.
 
התקרחות במפרצים
טיפולי השיער המשפיעים על המראה הפיזי שלנו והן על הנפש הפנימית שלנו וכן עם המטופל מרגיש כי השיער שלו לא  ניראה טבעי המצב יכול להחמיר. לאלו בנינו שלא מעוניינים לעבור טיפול בהתקרחות מסוג השתלת שיער ניתן לבצע גם תהליך קעקוע שיער אותו אנו איננו מבצעים מהסיבה שגם הוא פוגע בשורשים. התהליך עצמו פשוט יחסית אך יש להגיע לטיפול שמירה על הקעקוע - הדמיית השיער מעת לעת. בטיפול מחדירים במחט צבע לקרקפת בצורת נקודות. הצבע בטווח הארוך נמרח ומשנה את צבעו וכמובן פוגע בשורשים הקיימים ומאיץ את תהליך ההתקרחות.

ישנם טיפולים רבים היום בשוק הנקראים לפי משרד הבריאות - בריאות הקרקפת טיפולים אלו כוללים מנורות לד, קסדת לייזר, דיקורים עיסויים וחיטויים בחומרים אשר לרוב מגיעים באמפולה אשר מכילים חומרים משמרים, מחקרית הדבר אינו עושה נזק אבל אין שום מחקר כי הדבר מטפל בשורש הבעיה וגורם לצמיחת שיער. הדבר יכול לנקות את הקרקפת ולשפר את הטקסטורה של השיער הקיים בלבד. אך לא לאורך זמן מכוון שטיפולים אלו אינם מטפלים בגורם הפנימי להתקרחות שהם התאים הפגועים בגוף, חומרים אלו אינם טהורים ולרוב מכילים סינתזה של חומרים  משמרים נוספים המאפשרים לו תוקף ארוך, מוריד את איכותו, לא יכול להצמיח שיער ויכול לגרום להמשך נשירת השיער לאחר מספר חודשים, כך ברגע שאתם פונים לגוף כזה או אחר מומלץ לבדוק מיהו הגורם המטפל, לראות תעודת הסמכה, לבדוק רישיונות ומחקרים והכי חשוב לראות מטופלים כשנה עד שלוש שנים לאחר סיום הטיפול.

הדרך אשר הייתה המוכרת ביותר היא השיטה המערבית והכימית, דרך זו היא נראית הנוחה והזריזה ביותר, רק לבלוע כדור או רק מריחת משחה, זוהי שיטה שנבדקה ביותר בנתוני מעבדה אך גם מהונדסת ביותר ומכילה חומרים אשר בטווח הארוך פוגעת בתאים רבים בגוף, לפי מחקרים אחרונים פוגעת ביותר בכבד, בכליות ובעור ואף בחלק מהמקרים  מאיצה את תהליך ההתקרחות לאחר שימוש ממושך.

כמו כן ישנו טיפול של נטילת תרופה בשם פרופסיה אשר מדכא את ההורמון הגברי DHT ולאחר שנה פוגעת בכבד בכליות, בחילוף המטבולי, באון הגברי וגורמת למתח נפשי וכן גם יכולה להאיץ את הנשירה.

כמובן שכל חומר כימי הגוף זוכר ומתרגל וכן לאחר תקופה ממוצעת של שנתיים שלוש מאיץ את תהליך ההתקרחות משמעותית.

מינוקסי הוא חומר כימי הנמרח כמשחה או כקצף לשימוש חיצוני, החומר מעלה את לחץ הדם לקרקפת באזור הנמרח. החומר בטווח הלא ארוך מידי גורם להתמכרות, וכן גורם לשומניות יתר, גירודים ודלקות באזור הנמרח.

הטיפול במינוקסי אינו מצמיח שיער אלא מיועד לשמר את הקיים אך מכיוון שהנשירה נגרמת מגורמים פנימיים בגוף במקרה והגוף אינו מאוזן הנשירה ממשיכה ואף מואצת לאחר שימוש ממושך כך שאיננו ממליצים להשתמש בחומר זה אפילו לא ליום אחד.

ישנם מרכזים ורופאים רבים אשר מזריקים את המינוקסי במזותרפיה או בלחץ אויר דבר היכול אף לגרום לכאבי ראש, סחרחורות וכן דלקות חמורות בעור כך שחשוב לבדוק אצל מי אתם עושים טיפול ומה מחדירים לכם, ולחשוב כמובן על הטווח הארוך.

טיפול אשר פרץ דרך בשנת 2010 והיה נהוג לבצעו עד שנת 2013 היינו הזרקת פלזמה עצמית (פלזמתרפיה -PRP), המבוסס על הזרקת פלזמה המופקת מהדם של המטופל עצמו. לאחר שנוטלים מהמטופל דגימת דם, מפרידים את הכדוריות הלבנות ומזריקים אותן לעור הקרקפת, במטרה שתאי הגזע שנמצאים בטסיות הדם יגרמו לעצירת הנשירה ולהתחדשות הצמיחה. כיום הפלזמה הוא טיפול משלים הפועל על תאי העור ולא על השורש בכך פותח טיפול PRF הבנוי מהטסיות המועשרות מהדם ומאיצי צמיחה.

הטיפול עשוי לעזור לחלק מהמטופלים בעצירת נשירת השיער, אך אינו מצמיח שיער, וגם אם חלק מהאזורים בקרקפת מתעבים - הדבר זמני ואינו מסב תוצאות כמו הטיפול החדשני יותר של הזרקת פפטידים וצמחים. הסיבה לכך שטיפול זה אינו אפקטיבי דיו היא כאמור משום שהזרקת דם בלבד אינה מספיק משפיעה על שורש זקיק השערה  אלא מחדשת את תאי העור, בנוסף שנשירת שיער נגרמת מגורמים פנימיים בגוף וטיפול זה מטפל בסימפטום ולא בשורש הבעיה. מפאת זאת, הטיפול כרוך בתלות לכל החיים, ולא - ישמש כתחבושת זמנית בלבד.

מכשירי פולסים גלוונים, יונים של אבץ ולפעמים גם מנורות לד או לייזר אינם מאפשרים טיפול מלא ואינם מאפשרים להביא לצמיחת שיער מחודשת בטווח הארוך, מכשירים אלו יכולים לשפר את מרקם השיער אך הם טיפולים משלימים בלבד לטיפול בנשירת שיער.

טיפולי שיקום שיער אותם מציעה קליניקת ענת אלקין

כפתרון לבעיית ההתקרחות הם קודם כל בדיקת מצב הקרקפת וביוגנוסטיקה במכשיר האבחון המתקדם ביותר בעולם, המכשיר מאפשר לנו בכמה דקות לבדוק את כל מערכות הגוף לזהות בעיות פנים גופניות וונטיות ובכך למצוא בקלות יותר את שורש הבעיה ומקורה מלבד בדיקות הדם אשר נותנות מידע כללי על המצב הבראותי.

במכשיר זה ניתן לסרוק את מערכות הגוף ולשלב גם במקרה הצורך טיפול המתבסס על השיטה הנטורופתית הכולל שינוי תזונתי ונטילה של תרכובות צמחי מרפא יחודיות בשילוב רפואת תדרים לטיפול באברי גוף פגועים ע"י חשמל אלקטרו מגנטי.

הטיפול החיצוני והבלעדי אשר ד"ר ענת אלקין פיתחה כטיפול בסימפטום ההתקרחות ובעיות הקרקפת טיפול הזרקת פפטידים (שרשרת קצרה של חומצות אמינו) וצמחים לקרקפת גורם לשיקום השיער ומסייע בעידוד צמיחת שיער מחודשת.

הטיפול חייב להיות מותאם אישית פנימית וחיצונית ולא לא תתרחשנה תוצאות.

בנוסף אתם מזמנים לקרוא מאמר מומלץ  בנושא נשירת שיער.
 
מעוניינים גם אתם לעבור טיפול התקרחות ולהשיב אליכם את הביטחון העצמי? מחפשים אחר מקום מקצועי ואמין לבצע בו טיפול התקרחות? הגעתם למקום הנכון- hair solution  של ענת אלקין מאפשר לכם לבצע טיפול התקרחות באופן מקצועי ואיכותי. המרכז ידוע בשוק, בעל ניסיון רב בתחום הטיפול בהתקרחות ולכן מביא עמו תוצאות טובות.
לשיחת יעוץ צלצלו - 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי