טיפולי הדמיית שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפולי הדמיית שיער

שיקום שיער ניתן לבצע במקרה שזקיקי השיער עוד לא "נכנסו לתרדמת". יש להגיע לקליניקה בזמן כדי להצילם. כדי  לבצע שיקום שיער מבית ד"ר ענת אלקין. 

במקרה והשורשים אינם חיים ישנן מקומות המבצעים טיפולי הדמית שיער המתבצע בעיקר בגברים, אך גם בנשים אשר שיער ראשן התדלדל במשך השנים, וכתוצאה מהריונות, מחלות וטיפולים שונים. זהו מעין איפור קבוע לשיער הראש. טיפולי הדמית שיער יכולה להעניק מראה שעיר לקרקפת אשר התקרחה לחלוטין, אך גם למלא שטחים שמתקרחים בין אזורים שעירים ולהעניק להם מראה טבעי המשתלב בשיער הרגיל. היא נועדה לתת מראה של תספורת קצרה במעין קעקוע המתבצע על עור הקרקפת. 


מיקרו פיגמנטציה- טיפולי הדמית שיער- כהשלמה להשתלת שיער: היא מטשטשת צלקות הנגרמות לעיתים עקב השתלת השיער, ויוצרת מראה של שיער צפוף יותר. במקרה זה יכולה הדמיית השיער להתבצע רק כחצי שנה לפחות אחרי השתלת השיער האחרונה.

החומרים בהם משתמשים בקליניקה של ענת אלקין בתחום טיפולי הדמית שיער הם חומרי פיגמנט איכותיים ביותר, הניתנים להתאמה לכל צבע שיער ואשר אינם משנים את צבעם במשך הזמן. הפיגמנט מוחדר אל עור הקרקפת באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד הבנוי ממערכת של מחטים זעירות.

התוצאה של טיפולי הדמית שיער הינה מראה של שיער קצר וזקיקי שיער צומחים. ניתן לשלב את הדמיית השיער עם השיער הטבעי, כאשר השילוב בין השיער האמיתי וצבעו של הפיגמנט יהיה מושלם.
לרוב הטיפול בטווח הארוך מאיץ את תהליך ההתקרחות, הצבע נמרח ומשנה את צבעו בכך חשוב לא לחכות ולהגיע לפגישת יעוץ ובדיקה בזמן בכך ניתן להתאים טיפול של שיקום השיער וצמיחה מחודשת.

השיער הוא חלק מאד בולט במראה הכללי בכלל ובמראה הפנים בפרט. טיפולי הדמיית שיער יוצרת אפקט בולט ביותר של שינוי, אשר כל אחד ירגיש בו. היא קוצרת תמיד תגובות התפעלות מן הסובבים, וגורמת לשיפור ניכר של הדימוי העצמי, ובעקבותיו- של איכות החיים.
כיום כבר כולם יודעים כי על טיפול מותאם אישית הגורם להצמחת שיער הוא הטיפול היעיל והבריא ביותר הן לגוף והן לשיער
לתיאום בדיקה וייעוץ תקשר
5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי