טיפול בדלילות גברית | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול בדלילות גברית

טיפול בדלילות גברים – שיקום שערכם בהישג יד!
לא מעט הם הגברים הסובלים מהתקרחות ומדלדול שיער ואין מדובר על גזירה משמיים, בהחלט יש מה לעשות בנידון, כל זאת בתנאי שתפנו למומחים בנושא. לאחר סדרה של טיפולים, תלוי באופי ההתדלדלות, השיער שלכם יחזור להיראות מלא ושופע יותר, ורמת הביטחון העצמי שלכם תעלה בהתאם.

חלק בלתי נפרד מהמראה שלנו
השיער הוא חלק בלתי נפרד מהמראה הכללי שלנו, מדובר על ראשינו החשוף לעיני הכל, אי אפשר להסתיר ואי אפשר לטשטש. אם אתם דואגים למראה האסתטי שלכם, לעור הפנים ולמראה הכללי, וודאי גם השיער שלכם הוא עוד אלמנט חשוב במכלול השלם. טיפול בדלילות גברים בהחלט ישנו בנמצא, והוא מתבצע במגוון שיטות ועל ידי מיטב אנשי המקצוע. לא רק הנשים מטפחות את שיער ראשן, גם לגברים אכפת, וישנם הנהנים להלך עם קרחת בוהקת, אבל ישנם כאלה שחשים מבוכה ומחפשים פתרונות  וטיפולים שונים כגון טיפול בדלילות גברית. על מנת לקבל טיפול בדלילות גברית, יש לפנות אל הקליניקה המתאימה המעניקה מספר רב של טיפולי שיער בהם טיפוח ושיקום, מניעת נשירת השיער, הבראתו, ריפוי מחלות הפוגעות בשיער, והבאתו לצמיחה מחודשת.
כיום ישנם הרבה מאוד טיפולים, מוצרים ומכשירים ביתיים אשר אינם מותאמים אישית ולרוב מכילים חומרים נוספים אשר יכולים לגרום לריאקציה בעור וליבש את השיער.
חומרים הלו ניתנים כמוצר מדף ולהם תאריך תפוגה ארוך ובכך מכילים חומרים משמרים רבים אשר גורמים לשומניות יתר בקרקפת.
המכשירים הנמכרים היום במקומות שונים עובדים לרוב על פולסים, לדים ויונים של אבץ אשר מסייעים לניקוי הקרקפת ויכולים לקרום לעיבוי השיער אך באופן זמני לחלוטין ובאחוזים נמוכים מאוד, לאחר שימוש במכשורים חשוב לבצע תהליך הזרקה לקרקפת ומומלץ שיהיה בהתאמה אישית.
הבדיקה המיקרוסקופית בודקת אך ורק את מצב השורשים בקרקפת ואינה יכולה לספק מידע כלל על הגורם הפנימי של ההתקרחות, כך שאם אומרים לכם שבבדיקה זו ניתן לזהות את הגורם ולהתאים טיפול משולב תדעו שהמקום אינו מיקצועי לא באבחון וכן לא בטיפול.

עם מה מתחילים?
טיפול בדלילות גברית מתחיל עם אבחון ואיתור הבעיה, מאין בדיוק היא נובעת. ההתקרחות יכולה לנבוע ממספר רב של גורמים: גנטיקה, מחלות, תרופות, מתח נפשי, כאשר ישנה התקרחות, יורדת כמות זקיקי השיער מתחת לעור והשיער נעשה דק יותר. גברים סובלים לרוב ממפרצים ונסיגת שיער באזור הרקות, הפדחת או באופן אחיד דלילות אזורית. בעוד נשים סובלות מהתדלדלות שיער באזור קדמת הקרקפת. מכיוון שגברים מתחילים לסבול מהתקרחות עוד בגילאים מוקדמים, כדאי לקבל טיפול בדלילות גברית בהקדם, על מנת לצמצם נזקים. כאשר זקיקי השיער עדיין פעילים, ניתן להעניק טיפול לשיקום השיער וצמיחה מחודשת בהזרקת פורמולות טהורות ללא חומר משמר לעור הקרקפת. טיפול בדלילות גברית מתייחס גם לתזונה שלכם ולמצבכם הנפשי שכן תזונה לקויה, מתח נפשי, סטרס, חרדות ודיכאון, גם עלולים לגרום להתדלדלות שיער אצל גברים ואצל נשים.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון המתקדם.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, מכשיר האבחון הממוחשב סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה וייעוץ ללא התחייבות - במרכז בריאות אסתטיקה רפואית הפרטית באחד מהסניפים שלנו.

סובלים מהתדלדלות שיער? רוצים לשקם אותו? רוצים להלך עם בלורית מפוארת? אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם ענת אלקין פתרונות שיער, אנו נשמח לייעץ לכם, לאבחן את מצב שיערכם, ולהעניק לכם את הטיפול המשקם המקצועי ביותר!

באזורים ללא שורשים חיים:
השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקיקי השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.
5354*

* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
הנכם מוזמנים להכנס למחקרים קליניים באתר הרפואה מונעת ולהבין את משמעות הטיפול >
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי