טיפול בסנטר כפול | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול בסנטר כפול


סנטר כפול זוהי לא רק הבעיה של אנשים הסובלים מעודף משקל. מדובר בתופעה שעשויה לקרות לכל אחד. לעיתים זוהי רק שאלה של זמן. הצוואר מתחיל להתקשח ולהתעבות, השרירים בצוואר נחלשים וקו הלסת מקבל מראה מדולדל. זוהי תופעה הפוגשת נשים כמו גברים בטווח רחב של גילאים כאשר הדבר מהווה מטרד אסתטי מעיק.

אז אם עד היום סברנו כי הדרך היחידה לטפל בתופעה היא באמצעות ניתוח כואב, הרי שכיום אנחנו יודעים שישנן דרכים מעולות ההופכות את הטיפול בסנטר הכפול לטיפול מהיר, קל, יעיל ואפקטיבי פי כמה וכמה.

'מסדרים' את הסנטר

אז איך אפשר 'לסדר' את הסנטר בצורה כל כך מבטיחה ויעילה ועוד ללא אמצעים פולשניים? כאן כדאי להכיר את האפשרות של שאיבת שומן. מדובר בשיטה ייחודית חדשנית ומתקדמת המאפשרת לבצע שאיבה של השומנים העודפים שהצטברו בסנטר ולהוביל למראה מחוטב ונאה.

למה זה עדיף על הרזיה?

אז אולי יהיו כאלה שיגידו כי עדיף ללכת על הדרך הרגילה של דיאטת הרזייה, להוריד בצורה טבעית את נפח הגוף וכך לחטב מחדש את קו הלסת. אך האמת היא שזה לגמרי לא כך. בהרזיה מצמצמים את תאי השומן אך הם נשארים וקיימים. ברגע שרק נעלה עוד במשקל הם ישובו ויתרחבו. הדבר יכול לקרות מהר מאוד אם לא נשמור ונקפיד על תזונה נכונה.

כאשר מבצעים בצורה נכונה את הטיפול של המסת שומן באמצעות זריקות, מתים התאים לחלוטין. במצב כזה הם כבר לא יכולים להתחדש יותר ועל כן המקום לא יוכל להתמלא בשומן.

פונים אל המקצוענים

כאשר מדובר בטיפולים קוסמטיים ובייחוד כאלה המבוצעים בפנים, חובה לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע המכירים היטב את התחום. אף אחד אינו יכול להרשות לעצמו טיפול קוסמטי כושל שיוביל לתוצאות מביכות. כי אחרי הכול, כל שינוי במראה הפנים שלנו הינו דומיננטי ומשמעותי מאוד. אם הוא לא ייעשה בצורה הנכונה לא תמיד נוכל לתקן את המעוות ולהחזיר את הגלגל לאחור.

אנחנו כאן בשבילכם. עם הידע המקצועי, הניסיון, המומחיות והמיומנות כדי שתצאו מהטיפול הכי מרוצים והכי יפים.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי