טיפול בפצעי בגרות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול בפצעי בגרות

פצעי הבגרות - האקנה - היא תופעה שרובנו סובלים ממנה בשלב זה או אחר בחיינו, בעיקר בגיל ההתבגרות. פצעון האקנה מתפתח כאשר נוצרת חסימה בזקיק השערה כתוצאה מתאי עור מתים המצטברים בפתחו. החלב לא מצליח להתנקז בגלל חסימה זו, ובחלקו העליון של הפתח מצטברים תאי מלנין. נוצרת "נקודה שחורה". כאשר נסתמת בלוטת החלב מתרבים החיידקים בתוכה.

בניסיון להרוג את החיידקים מזרים הגוף כדוריות דם לבנות לאזור, מה שיוצר את הפצעון המוגלתי הנקרא אקנה.

פצעי הבגרות- האקנה- מלבד היותם מאד לא אסתטיים- יכולים לעיתים להביא את העור למצב חמור ולהשאיר צלקות. מראה עור הפנים אינו נעים בלשון המעטה, ויוצר אצל בעליו דימוי עצמי נמוך ואף בעיה חברתית.

טיפול בפצעי בגרות מבוצע לפי דרגת החומרה של התופעה: במקרי פגיעה קלה יעזור ניקוי הנקודות השחורות על ידי קוסמטיקאית. מגוון מוצרים קוסמטיים המצויים בשוק מווסתים את פעולת בלוטות החלב ויכולים להביא לשיפור ניכר. במקרים קשים יותר יש להיעזר ברופא אשר ייתן למטופל טיפול תרופתי. טיפול בפצעי בגרות במקרים חמורים יכולים להיות מטופלים בתרופה הנקראת רואקוטן. זוהי תרופה אשר יכולה להינתן על ידי רופא בלבד, היא אגרסיבית מאד, מביאה לאחוזי הצלחה גדולים אך גם לתופעות לוואי רבות.

הטיפול החדשני ביותר מבין טיפול בפצעי בגרות הוא הטיפול הפוטודינאמי. זהו טיפול המבוסס על קרני אור כחול. עור המטופל נחשף לקרני אור כחול באורכי גל מסוימים. האור הכחול גורם לשינויים כימיים בעור ומשמיד באופן סלקטיבי את החיידקים האחראים לפצעי הבגרות. קרני האור הכחול אינן מסוכנות ואינן גורמות לכוויות או לכל נזק עורי אחר.
אחרי מספר טיפול בפצעי בגרות יפחת מספרם באופן משמעותי ביותר, וזאת ללא צורך בטיפול תרופתי אנטיביוטי או אחר, בשילוב עם משחה חיצונית המיוצרת בפיתוח ביו טכנולוגיה ותוצאות הן ללא ספק הגבוהות ביותר.

אנו מפתחים תרכובות של נטורפתיות אשר מחליפות את הטיפול התרופתי מאזנות ומחזקות את הגוף ובכך תוצאות הטיפול החיצוני ברמה גבוהה הרבה יותר. הטיפול מותאם לאחר סריקת מערכות בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לזהות האם הגורם הורמונלי, חיידק, אלרגיה או בעיה במערכת העצבים, להתאמת טיפול פנימי מותאם ומיטבי.

ענת אלקין - דרמטולוגית קוסמטית המבצעת זה שנים טיפול בפצעי בגרות ברמות חומרה שונה, טיפול בפצעי בגרות אצל ענת אלקין כוללים את ניקוי יסודי של העור ועבודה לפי שלבים.
כמו כן חשוב לבצע סריקה מקיפה של כל מערכות הגוף לאיתור הגורם לאקנה: הורמונלי, חיידק, בעיה במערכת העצבים ולפעמים גם בעיות מטבוליות ומחלות שונות.
מ2014 ניתןלטפ בפצים ונ" רפואת תדרים בכך לחזק את המערכת החיסונית בתאים ולאזן את הגוף בהתאמת אורח חיים מותאם אישית.
לבדיקה וייעוץ ללא התחייבות
5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי