טיפול להצמחת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול להצמחת שיער

צומחים מן השורש - טיפול להצמחת שיער
לו רק היה לי שיער מלא ושופע.. מה אעשה עם השיער הדליל הנושר דרך קבע? עוד מעט לא יישאר לי כלום על הראש! כמה מאיתנו אומרות זאת לעצמנו בעוד אנו עומדות מול המראה בבוקר ו/או בערב? 
 
בכמה תכשירים תשתמשי ועל כמה חפיפות תדלגי,
כדי לנסות למנוע את נשית השיער ויצירת מראה  יותר אשר כל התוצאות שלו הן נשירת קבוצה נוספת של שיערות? ענת אלקין מציעה לך את הפתרון המושלם לחיזוק השיערה והפיכת השיער למלא ועשיר ללא פגיעה ואפילו הזנה ובניית סיב שיערה חזק ובריא יותר הלכה למעשה.
 
טיפול מקדים - מקדימים תרופה למכה. 
טיפול מקדים בנשירת שיער והתקרחות עוזרת פעמים רבות להאטת תהליך נשירת השיער ויכולת אפקטיבית יותר לפתור את הבעיה עם התרחשותה. נשירת השיער הנשית בשונה מההתקרחות הגברית נובעת מסיבות רבות. בכללן, חוסרים בויטמינים שונים, שמירה לקויה על המערכת החיסונית, חוסר הקפדה על ביצוע בדיקות דם תקופתיות, תזונה בלתי מאוזנת, חוסר בפעילות גופנית ומחסור בשלושה מרכיבים חשובים במיוחד לגוף: ברזל, אבץ והמוגלובין הגורמים מצבים של החלשות תאים שונים בגוף אשר משפיעים בין היתר על שורשי השיער ומחלישים אותה.
 
מניעת נשירת השיער הקיצונית בשילוב תזונה מאוזנת וטיפול משלים להגנה על השיער אצל ענת אלקין ימנעו מכם לקום באופן מפתיע בבוקר כאשר על הכרית מונחות השיערות שלכן, כאשר אינן מחוברות אל הקרקפת. טיפולי הצמחת שיער בכלל, וכמובן, טיפולי הצמחת שיער במרכז של ענת אלקין בפרט יעזרו לכם למנוע תקריות כאלה, ואפילו, ליצור מראה שיער מלא ועשיר יותר.

כיום אין יותר צורך בבדיקות דם הנותנות מידע שטחי אודות המטופל מכוון שאנו עובדים עם מכשיר איבחון רפואי המתקדם בעולם בו ניתן לזהות את כל המחלות והנטיות ולהתאים טיפול מדוייק.
כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון המתקדם.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה בעלות וטיפול ראשון מתנה - בקליניקה הפרטית באחד מהסניפים שלנו.

מניעה ופתרון התקרחויות גברים. 
לעומת דלילות השיער ונשירת השיער הנשית, ההתקרחות הגברית, במיוחד ההתקרחות הגברית בארץ היא גם גנטית וגם פיזית, כלומר בעיות הורמונאליות הנפוצות במיוחד בקרב גברים יהודים. ענת אלקין אומרת שניתן לפתור את הבעיה הזאת שיקום שיער על ידי אפשרויות של צמיחת שיער מחודשת רק חשוב להגיע בזמן. טיפולי הצמחת השיער של ענת אלקין הוכיחו ומוכיחים את עצמם עם הזמן ועם אלפי הלקוחות המרוצים אשר הולכים לישון מבלי להיזהר שלא לשכב על השיער ומתעוררים עם שיער חזק וחיוך רחב.
 
רוצים גם אתם ליהנות משעיר מלא ועשיר, נמאס לכם להסתנוור מהקרחת? צרו קשר עוד היום ותראו כיצד תוך תקופה קצרת השיער שלכם הופך למלא יותר והקרחת נעלמת כלא הייתה. קבלו את כל המידע על טיפולי הצמחת שיער, קבלו הסבר מפורט ומענה על טיפולי הצמחת שיער של ד"ר ענת אלקין וההצלחה המסחררת ברחבי הארץ.

* לא קיים היום מוצר, תכשיר, מכשיר, רולר, דיקור, תמצית, אמפולה, פורמולה, כדור או ויטמין וכו היכול לטפל בשורש בעיית הידלדלות שיער הראש. עד היום ישנו רק מחקר על טיפול בתאים הפגועים בגוף לטיפול בגורם להתקרחות ושיפור המערכת החיסונית בתאים בכך גם להצמיח שיער לאורך זמן.
הנכם מוזמנים להכנס למחקרים קליניים באתר הרפואה מונעת ולהבין את משמעות הטיפול >
 
טיפול להצמחת שיער
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי