טיפול להצרת היקפים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול להצרת היקפים

טיפול להצרת היקפים ושיטות חדשניות לעשות זאת
לעיתים לא משנה זה כלל עד כמה הדיאטה שלכם נכונה ועד כמה הורדתם במשקל או מהו מספר הימים בשבוע בהם אתם מבצעים פעילות גופנית, ישנם אזורי שומן בגוף שבלתי ניתן להיפטר מהם. הדבר מתסכל מאוד וגורם לכם לחוש בחוסר נוחות רבה, אתם מוגבלים בסוג הבגדים אותם אתם יכולים ללבוש, חשים חוסר ביטחון, אבל בהחלט יש מה לעשות בנידון !

אז איך מצרים היקפים ?
טיפול להצרת היקפים הוא בהחלט אפשרי ולא חייבים לעבור תהליך כירורגי, לא כל אחד בנוי לעבור מתחת לסכין המנתחים. בעבר טיפול להצרת היקפים נעשה באמצעות קרמים, חגורות רטט, מיטות חימום, וגם כמובן ניתוחים פלסטיים. כיום ניתן לבצע טיפול להצרת היקפים באמצעות מכשיר הנקרא lipo lezer אשר מפרק את השומנים שהצטברו באזורי הגוף השונים. אנו מדברים על טיפול להצרת היקפים חדשני אשר יצמצם את ההיקפים בצורה מקסימאלית ואתם תחושו מושכים ורזים יותר, לא תאלצו לענות את עצמכם עם דיאטות שונות ומשונות, אשר בין כה לא יביאו למזור, אתם אולי תרזו, אבל תישארו עם ההיקפים. מדובר על תחליף מצוין לניתוח שאיבת שומן, השומן שלכם יומס בדרך אחרת, בריאה יותר ולא כואבת על ידי העברת גלי רדיו לשכבת השומן אשר מתחת לעור. אותם גלי רדיו ממיסים את השומנים וכך בדיוק העור נראה מתוח ורענן יותר, בהחלט מדובר על טיפול שלא כדאי לפספס.

טיפול ממוקד
טיפול להצרת היקפים אותו אנו מציעים הינו טיפול ממוקד רק באזורים בהם הצטבר שומן. מדובר על תהליך שאיננו כואב, איננו מצריך הכנה מיוחדת ואישורים רפואיים, הטיפול איננו ממושך ואת התוצאות תוכלו לראות מייד! בהחלט מדובר על טיפול להצרת היקפים חדשני ואולטימטיבי. אתם תידרשו לסדרת טיפולים, או עד שהשומנים ייעלמו כלא היו. המכשיר אשר מבצע את העבודה, הינו פטנט המוכר בכל העולם, והוא זוכה לפופולאריות רבה, בשל יעילותו ובשל ההצלחות הרבות.

סובלים ממצבורי שומנים ? אף דיאטה איננה עוזרת? רוצים להיראות שוב אטרקטיביים ומושכים ? אנו מזמינים אתכם ליצור בהקדם האפשרי קשר עם הקליניקה של ענת אלקין על מנת לקבל עוד היום את הטיפול הטוב ביותר בנמצא, טיפול חדשני עם הוכחות מוצקות בשטח ! 
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי