טיפול נשירת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

טיפול נשירת שיער

טיפול נשירת שיער הינו אחד הטיפולים הרפואיים המבוקשים והנפוצים ביותר בשנים האחרונות בקרב האוכלוסייה הנשית והגברית כאחד. למעשה, טיפול בנשירת שיער נועד במטרה עיקרית והיא להעניק פתרון יעיל ומהיר עבור הבעיה הכה מוכרת ונפוצה של שיער דליל והתקרחות. חשוב להבין כי תופעה זו הינה נפוצה בקרב אנשים רבים בארץ ובעולם בטווח גילאים מגוון ושונה. גורמים שונים יכולים להפריע לתהליך הטבעי של צמיחת השיער, ולגרום בסופו של דבר לנשירה מוגברת. הגורמים יכולים להיות נפשיים, פיזיים וגנטים כאשר כאן נכנסת החשיבות הגבוהה של אבחון מדויק ומקצועי טרם קבל טיפול נשירת שיער. ד״ר ענת אלקין הינה מומחית בנטורופתיה ומתמחה במתן טיפול נשירת שיער, טיפול לשיער דליל, טיפול בנשירת שיער, מניעת התקרחות ועוד. 

טיפול לשיער דליל

טיפול לשיער דליל נועד להיות טיפול מקצועי, אפקטיבי ומהיר אשר מטרתו העיקרית היא להעניק מענה עבור נשים וגברים אשר סובלים מתופעה של שיער דליל ונשירת יתר. חשוב להבין כי מדובר בתופעה נפוצה במיוחד אשר ניתן לראות בקרב האוכלוסייה העולמית ובטווח גילאים צעיר ומבוגר כאחד. כמו כן, קיום ניתן למצוא היצע רב ורחב של טיפולים טבעיים וכימיים, הורמונים, ושיטות נוספות. 

טיפול בנשירת שיער

טיפול בנשירת שיער הינו תחום שמעסיק גברים ונשים בטווח גילאים שונה אשר סובלים מן התופעה. נשירת שיער יכולה להיות זמנית וקבועה, כאשר כך או אחרת היא בדרך כלל משפיעה על איכות החיים של האדם הסובל מן התופעה. טיפול נכון יכול אף להבטיח שיפור ניכר במצב ובתסמיני התופעה, ולעיתים אף יכול למנוע הידרדרות נוספת אפשרית, מצב שיכול לפגוע באורח החיים של המטופל.

מניעת התקרחות

מומלץ לעבור טיפול עבור מניעת התקרחות אך ורק אצל רופא מקצועי, בעל ניסיון, אשר מתמחה בתחום זה. רופא מנוסה יוכל להבטיח את התוצאה האיכותית, האפקטיבית והטובה ביותר אשר תישמר לאורך זמן. כמו כן, אבחון הינו שלב ראשוני וקריטי במיוחד אשר יש לבצע עוד בטרם תחילת הטיפול. רק לאחר אבחון מקפיד ומקצועי ניתן להתאים את סוג הטיפול המבוקש והמתאים ביותר בהתאם לתסמינים ולגרום אשר גרם לתופעת ההתקרחות. ד״ר ענת אלקין הינה מומחית ברפואת תדרים ונטורופתיה, ועברה התמחויות והכשרות שונות ומגוון בתחום הן בארץ והן מחוץ לארץ לאורך השנים.
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי