מילוי קמטים בחומצה היאלורונית | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית

להישאר צעירים ללא כאבים      
כל הנושא של מילוי קמטים מעסיק מאוד את האנושות ובייחוד את האוכלוסייה המתבגרת המנסה בכל כוחה להישאר צעירה לפחות במראה הפנים. האפשרות של מילוי קמטים בחומצה היאלורונית פותחת אפשרות מדהימה של פיסול הפנים באמצעים פשוטים וטבעיים שהם כמעט ללא כל תופעות לוואי. מילוי קמטים בחומצה היאלורונית – מה זה ולמי זה מתאים? על כך בהמשך...

העולם נלחם בקמטים. זוהי עובדה שאין עליה חולק. כולנו רוצים להאריך ימים אך להישאר צעירים לנצח. אז מבחינת הגיל אין לנו ממש את האפשרות לעצור את הזמן וההתקדמות שלנו בעולם אך את מראה הפנים אפשר בהחלט להצעיר או לכל הפחות לעכב את ההזדקנות שלה. הטיפולים השונים המוצעים לנו כיום מאפשרים לכל אחד מאתנו ליהנות ממראה רענן וצעיר וזאת לאו דווקא על ידי טיפולים פולשניים ומסוכנים. מילוי קמטים בחומצה היאלורונית זוהי שיטה על בסיס טבעי לחלוטין המעניק לנו מראה צעיר של עור חלק, מתוח ורענן.

איך ממלאים קמטים?
אז בעיקרון עד לא מזמן ידעו כי פיסול הפנים זהו תחום כירורגי לכל דבר. כל הפעולות השונות אשר נועדו לעצב ולשחזר מחדש את תווי הפנים שהשתנו בעקבות הגיל נעשו באמצעים פולשניים. מסיבה זו נמנעו רבים מטיפולים אסתטיים. כי אין הרבה אנשים שיסכימו לעלות על שולחן הניתוחים רק בגלל המראה המשופר. אך כיום, כאשר ישנה האפשרות של מילוי קמטים כמו גם טיפולי פיסול נוספים לפנים – הנעשים כולם באמצעים טבעיים לחלוטין הרי שרבים הם אלו המתעניינים בדבר.

מילוי קמטים באופן טבעי נעשה על ידי הזרקה של חומר באמצעות מחט דקה ומיוחדת. מחט אשר מחדירה באופן מדויק את חומרי המילוי הרצויים אל האזורים הדרושים וכך, עם מינימום של תופעות לוואי המקום מקבל את הנפח והמילוי הדרוש לו. מדובר בהזרקה שלא דורשת התאוששות ארוכה, אחוז הסיכונים של הטיפול הזה הוא אפסי והאפקט של הטיפול הינו מעולה ממש עבור קמטים שטחיים וגם במקרים של קמטים בינוניים.

את ההזרקה מבצעים במסגרת של טיפול מרפאה וניתן לבצע אותו גם ללא הרדמה. אפשר להיעזר באלחוש עורי כמו קרם אלמה או תחת הרדמה מקומית או תחת קירור.
הטיפולים מתבצעים ע"H רופא מוסמך ובעל ניסיון.

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית רק במרפאה אחראית
כאשר אתם מעוניינים להשקיע ולשפר את מראה הפנים שלכם לא תוכלו להפקיר את עצמכם בידי כל מי שמבטיח טיפולי פנים אסתטיים. הפנים שלכם מידי יקרות מכדי לעשות כן. על כן, חשוב לברר היטב לפי שמחליטים החלטה גורלית ומשמעותית שכזו.

ד"ר ענת אלקין מציעה טיפולי פנים שונים כולל מילוי קמטים בשיטות הכי חדשניות עם מינימום של תופעות לוואי או נזק חלילה.

פנו אל ד"ר ענת אלקין ותוכלו ליהנות מגישות טיפוליות חדשניות שיחדשו את המראה שלכם. אתם תרגישו צעירים יותר מאי פעם.
לפרטים ותיאום התקשרו 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי