מניעת התקרחות - איך אפשר למנוע התקרחות? | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

מניעת התקרחות

בעשור שניים האחרונים אנחנו רואים ניסיונות שונים להתמודד עם התקרחות, הן אצל גברים והן אצל נשים. מרפאות שונות לאסתטיקה וקוסמטיקה, מציעים לנו דרכים שונות להתמודד עם הבעיה, מתוך הנחה, סבירה ונכונה, שהיא אכן מפריעה לנו. מלבד השיטות של אותן מרפאות שונות, מוצעים לנו גם כדורים ותכשירים שונים שמטרתן להביא לידי כך שהתהליך ההתקרחות שלנו ייעצר ואנחנו נחזור ליהנות משיער בריא וצומח. 
 
ישנן דרכים שונות של מניעת התקרחות
. יש הסבורים שהדרכים הטובות הן הטבעיות ביותר. כלומר, לוודא שאנחנו צורכים תזונה נכונה ובריאה, עם כל מרכיבי המזון ההכרחיים, קרי ברזל, ויטמינים ועוד, כמו כן עלינו לוודא לשינה שלמה ולא להחסיר שעות, ואל לשכוח לא להיות במתחים מיותרים. כיום ברור וידוע שמתח הוא האלמנט העיקרי שמוביל לנשירת שיער והתקרחות. 
 
לצד דרכים אלה,
יש המציעים לנו להיעזר בכדורים ותרופות שונות שמטרתן להוביל לידי כך, שתהיה עצירה מוחלטת של נשירת השיער. הבעיה עם כדורים ותרופות אלו הן, שהן לא מתאימות לכל אחד, לחלקן יש תופעות לוואי ומה שכל רופא יטען, ובצדק, שהכל תלוי עד כמה המטופל נחוש ודואג לקחת את הכדורים בצורה עקבית. אם הוא מפסיק באמצע, ייתכן מאוד שכל תהליך של מניעת התקרחות ייעצר אף הוא. 
 
אופציות אחרות, שנחשבות טובות ומומלצות על ידי רופאים ומטפלים מומחים במניעת התקרחות הן, טיפול במזותרפיה, טיפול שבמהלכו מוזמנים אל תוך השיער והקרקפת חומרים שונים שמזינים אותו. החומרים הם טבעיים, הם דואגים לעבות את השיער, הם עוזרים להגביר את זרימת הדם ולגרום לשיער לצמוח מחדש. 
 
עוד טיפול שנחשב מומלץ מאוד הוא עיסוי בקרקפת. טיפול זה מטרתו לגרום לזרימת דם לקרקפת ומאפשר החדרת חומרים אליה. העיסוי מתבצע באמצעות מכשיר פולסים מיוחד. מדובר על תהליך פשוט וקל, שגם מעורר את זקיקי השיער וגם שומר על מחזוריות הצמיחה בהם. תהליך זה, בדיוק כמו תהליך של מזותרפיה בהתאמה אישית צריך להיות מבוצע על ידי מומחים בתחום, שמבצעים אותו אחרי בדיקה מקיפה של הקרקפת והשיער, על כל רבדיו השונים, במטרה להביא לכדי מניעת התקרחות. 

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער www.isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקוקים השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.
 
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על ד"ר ענת אלקין היירסולושיין, מרפאה שמתמחה בטיפולים טבעיים, בין היתר למניעת התקרחות גברית ונשית. וכן סריקת מערכות הגף למיצאת שורש הבעיה וטיפול בתאים הפגועים ובגורם להתקרחות.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם ענת וצוות המרפאה והם ישמחו לעזור לכם בכל עניין ועניין, כלל קבלת מידע והמלצות לטיפול, הסברים על טיפולים קיימים במרכז בריאות אסתטיקה רפואית וכן הצעות מחיר אטרקטיביות. 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי