מעבה גבות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

מעבה גבות

מה היא המשמעות של דילול הגבות? איך ניתן לעבות את הגבות? מי יעבה עבורכם את הגבות בצורה המקצועית ביותר? מה הם שירותי חברת הייר סולושיין?

ישנם לעיתים פרטים קטנים ביותר אשר עושים את ההבדל הגדול.
לצורך הדוגמא ניתן להביא את אותן הפנים היפות כאשר הן מוצגות בשתי צורות שונות, האחת עם גבות עבות והשנייה עם מראה של גבות מדולדל לחלוטין. ללא ספק הפרט הקטן הזה עשוי להשפיע לגמרי על החזות ועל המראה של הפנים. כידוע כרטיס הביקור החשוב ביותר של האדם הם לא פניו.

נדרש לא פעם מעבה גבות על מנת להחזיר לגבות את צורתן הטבעית והיפה. לגבות יש כאמור תפקיד משמעותי וחשוב ביותר שהוא מניעת חדירת חיידקים, זיעה או כל מיני גופים שונים מכיוון המצח אל העין. מכאן נובע כי הגבות אחריות במידה כזו או אחרת על יכולת הראייה של האדם.

הסיבות לכך שיש צורך באותו מעבה גבות הם רבות. לא פעם הסיבה בדלדול הגבות נעוצה בשימוש הלא נכון אשר נעשה בסוגי איפור שונים. כמו כן גבות עשויות לנשור כתוצאה ישירה ממחלות כאלו או אחרות, שימוש תרופות ועוד. לא פעם תופעות כמו חרדות קשות או מתח נפשי גבוה מאוד עשוית לפגוע גם הם בשיער הגוף ולגרום לאיבודו. הייר סולושיין פיתחה מוצר לטובת עיבוי הגבות. תכשיר מעבה גבות אשר יש למרוח כל לילה, ללא תופעות לוואי. המוצר מכיל פפטידים פעילים -טראפפטיד 3, חומצה היאלורונית ויטמינים ומינרלים תכשיר זה ברישיון תמרוק  על ידי משרד הבריאות ונחקר קלינית על עשרות נשים והתוצאות מצוינות.

למה לבחור דווקא בשירותי הייר סולושיין?
כאמור על מנת לקבל את השירות האישי ביותר והמקצועי ביותר חשוב מאוד לקבל את חוות הדעת של אלו שניסו והצליחו. לחברת הייר סולושיין מטופלים רבים הפוקדים את הקליניקה מכל קצות הארץ. בהייר סולושיין הקפדה על איכות השירות ועל שביעות רצון המטופלים.

מה עוד ניתן למצוא בהייר סולושיין?
מגוון עשיר ומלא של סוגי טיפולים רבים וכולם תחת קורת גג אחת. בין היתר שירותי טיפולים בנשירת שיער אצל גברים ונשים, טיפולי מיצוק העור, העלמת כתמי עור, טיפול ואבחון בתדרים, טיפול נטורופתי ועוד. אחריות, אדיבות ומקצועיות.

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער בגבות

 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי