מעבה ריסים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

מעבה ריסים

לפרטים נוספים >

מה היא המשמעות של הריסים? איך הריסים משפיעות על חיי היום יום? מדוע הריסים נושרות? מה היא השיטה הטובה ביותר לעבות את הריסים? למה לבחור בשירותי הייר סולושיין?

עוד מהיותנו ילדים נהגו זקני הכפר לספר כי נשירת ריס מאפשרת הבעת משאלה כזו או אחרת. אולם מסתבר כי המשאלה של הרבה מאוד נשים וגברים היא שריסיהם יפסיקו לנשור. נשירת ריסים עשויה להזיק מאוד ולפגוע באופן קשה ביותר הן במראה הפנים וכמו כן בעין עצמה. על כן חשוב מאוד להכיר בעובדה כי נשירת ריסים מחייבת טיפול בכדי להצמיחן מחדש.

התפקיד של הריסים הוא כאמור למנוע חדירת כל מיני מזיקים אל תוך העין. הרפלקס הטבעי שלנו, עם התקרבות גרגר או כל אלמנט מזיק אחר, גורם לנו לעצום את העין בכדי שלא תינזק, הריסים והעפעפיים הם המחסום העיקרי לכניסת מזיקים אלו.

כמו כן עבור מגזר הנשים בעיקר לריסים יש תפקיד חשוב ביותר לטיפוח היופי והמראה הנשי. לאורך כל ההיסטוריה נהוג היה לטפח את הריסים על ידי הערכתן או על ידי איפורן. זו גם לא פעם הסיבה העיקרית לכך שהריסים נושרים וניזוקים. איפור לא איכותי הוא לא נכון עבור הריס וכמו כן אי הקפדה על הסרת האיפור עשוי לגרום לנשירת הריסים. מעבה ריסים של חברת הייר סולושיין הוא הפתרון האולטימטיבי לכך. מעבה ריסים זה מוכר על ידי הגורמים הרלוונטיים במשרד הבריאות וברשיון תמרוק ונחקר קלינית על עשרות נשים והתגובות מצויינות.

מעבה ריסים? למה דווקא המוצר של הייר סולושיין?
התכשיר של חברת הייר סולושיין לטובת עיבוי הריסים משרת הרבה מאוד מטופלים מרוצים. כמו כן חשוב לציין כי תכשיר זה נכון גם לעיבוי הגבות. בחברת הייר סולושיין עושים המאמצים הגדולים ביותר על מנת להעניק את השירות המעולה ביותר למטופלים. הייר סולושיין בניהולה של ענת אלקין מפתחת תכשירים ושיטות טיפול מוכחות.

מה הם השירותים הנוספים של הייר סולושיין?
מבחר מרשים וגדול של שירותים הכולל בין השאר טיפולי הצמחת שיער, טיפול בהעלמת קמטים, טיפול בפצעי בגרות, מזותרפיה, הצרת היקפים, ניקוי רעלים ועוד. מחירים אטרקטיביים במיוחד בתנאים מעולים.

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי