מצמיח ריסים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

מצמיח ריסים

לפרטים נוספים >

מה היא מידת החשיבות של ריסים ארוכות ויפות? מה גורם לאותן הריסים לנשור? האם ניתן לעבות ולהצמיח מחדש את הריסים? אילו עוד סוגי טיפולים ניתן למצוא בחברת הייר סולושיין?

פרט כל כך קטן כמו ריס או ריסים עושים שינוי כל כך גדול במראה הפנים. מעבר לחשיבות של אותם ריסים מבחינה רפואית לריסים יש גם חשיבות גדולה מאוד מבחינת האסתטיקה והיופי. לאורך ההיסטוריה נוהגות הנשים לטפח את ריסיהן וכמו כן לעיתים להוסיף תוספות כאלה ואחרות על מנת להאריך את הריסים ולשדר נשיות וסקסיות.

אולם החשיבות הראשונה במעלה היא כאמור מן הבחינה הרפואית. מצמיח ריסים של חברת הייר סולושיין יעזור לכל אותן הנשים או הגברים אשר מסיבה כזו או אחרת נשרו ריסיהם ליהנות ממראה ריסים חדש ובריא. התפקיד של הריסים הוא כאמור למנוע חדירת גופים זרים אל תוך העין ולמעשה הם שומרים על יכולת הראייה.

הסיבות שבגינן נדרש אותו מצמיח ריסים יכולות להיות בשל שימוש לא נכון ולא מושכל בכל אותו איפור ריסים, או שימוש באיפור שאינו בריא. כמו כן מחלות שונות או טיפולים מסוגים שונים הגורמים לנשירת שיער עשויים לפגוע גם בריסים.

נשירת ריסים יכולה להגרם מהדבקת ריסים ובזמן הורדת הריסים הריסים נושרות ומתקצרות עם הזמן.

חברת הייר סולושיין אשר פיתחה את אותו משקם ומצופץ ריסים מציעה את אותו תכשיר גם במקרה בו יש צורך שיקום ועיבוי הגבות. כל מה שנדרש הוא מריחת כל לילה. תכשיר זה ברשיון תמרוק על ידי משרד הבריאות ונחקר קלינית על עשרות נשים והתוצאות מצויינות.

למה לבחור דווקא בשירותים של חברת הייר סולושיין?
חברת הייר סולושיין פועלת בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית לאורך הרבה מאוד שנים וכמו כן עוזרת למטופלים נאמנים ומרוצים רבים. חברת הייר סולושיין בניהולה של ענת אלקין המומחית למזותרפיה ומרצה בכנסים רבים וחשובים בכל רחבי העולם. הקפדה על מקצועיות וכמו כן שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

מה נמצא בחברת הייר סולושיין?
מגוון עשיר מאוד של מוצרים וכמו כן של שיטות טיפול לצרכים שונים וביניהם טיפול בנשירת שיער, טיפולי מזותרפיה, טיפולים למיצוק העור, העלמת כתמי עור, הצרת היקפים ועוד. אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים.

* המוצר מיוצר בישראל
* ברשיון משרד הבריאות
* המוצר משפיע שונה מאדם לאדם וגורם לחיזוק סיב השיער לריסים מלאים וחזקים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי