נטורופתיה | טיפול בעזרת צמחי מרפא ותזונה טבעית | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
דף הבית >> נטורופתיה

נטורופתיה קלינית מבית ד”ר עת אלקין PhD.ND.
נטורופתיה לטיפול בסימפטומים 
נטורפתיה לשיקום שיער דליל
 
לרוב תינוקות שנולדים נולדים בריאים שלמים ומאוזנים. ככל שמתקדמות השנים הגוף עובר שינויים כאלה ואחרים אשר מביאים איתם תחלואה וחוסר איזון. בעולם המערבי ניתן למצוא יותר ויותר צעירים וצעירות אשר סובלים ממחלות שונות, השמנת יתר, דיכאונות ובעיות נפשיות וכו'. אין ספק כי על מנת למנוע או לצמצם את הסיכוי לחלות חשוב מאוד לדעת להתחבר אל התהליכים הטבעיים ביותר ולאפשר לגוף ולנפש לחזק את עצמם בדרך הטבע.

על פי הנטורופתיה בריאות וחולי נובעים משילוב של גורמים שונים שהם שילוב של גורמים פיזיים ושל גורמים נפשיים. כאשר אדם חולה במחלה מסוימת, הנטורופת המטפל יעשה שימוש בכלים ובידע שברשותו בכדי לאתר את הגורמים השונים אשר מעכבים את הגוף מלטפל בעצמו וינטרל אותם. גישת הנטורופתיה מתבססת בראש ובראשונה על חינוך לאורך חיים בריא ומותאם אישית.
 

מטרת הטיפולים הנטורופתיים
מטרת הטיפולים המהווים חלק משיטת הטיפול הנטורופתי היא לאפשר איזון של כוח הריפוי הפנימי של הגוף. פעולה זאת ניתן להשגה באמצעות מתן דגש על תזונה נכונה, צריכת תוספי מזון, תזונה בריאה, צמחי מרפא וטיפולים אלטרנטיביים שונים   בכדי לעסוק בתחום של נטורופתיה על הנטורופת לעבור תכנית לימודים מקיפה במהלכה יזכה בידע מעמיק בנושאים שונים ובין היתר פיזיולוגיה, אנטומיה, כימיה , ביוכימיה ושיטות אבחון שונות באמצעות אברי הגוף השונים, תזונה ועוד.

הליך הטיפול הנטורופתי
הטיפול הנטורופתי מבוסס על תפיסת האדם כשלם ; הטיפול מתבצע תוך שימוש בחומרים טבעיים  כך שבין היתר נעשה שימוש בצמחי מרפא, תוספי תזונה, דמיון מודרך, מדיטציה ומתן הדרכה הנוגעת לנושא של תזונה נכונה.

הטיפול הנטורופתי יתחיל בדרך כלל בתשאול מקיף של המטפל אשר ינסה לאסוף כמה שיותר פרטים רלוונטיים אודות המטופל ובהתבסס עליהם יתאים את תכנית הטיפול המתאימה ביותר.

ישנם סוגי אבחון רבים אשר ניתן להתאים טיפול מותאם אישית. האבחונים ע"י לשון, עיניים וכן בשיטות המתקדמות יותר של פיענוח בדיקות דם והמתקדם ביותר הינו סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת ובכך ניתן לקבל באבחון ממוחשב את כל מערכות הגוף ברמת התא.
 
בשלב הבא, תיבנה על ידי המטפל תכנית הטיפול המתאימה. הליך הטיפול אינו מסתיים בשלב זה מכיוון, שבכדי לוודא שהטיפול אפקטיבי, המטפל ילווה את המטופל לאורך כל ההליך עד להשגת התוצאות המבוקשות.
 
כמומחית העוסקת שנים רבות בתחום הטיפולי הנטורופתיה, רפואת תדרים ומטפלת במיגוון בעיות פנים גופניות וסימפטומים רבים, בקליניקה שבניהולה המקצועי, המתמחה בין היתר בטיפול המסייע לשיקום שיער ועידוד צמיחתו, אנו מחזיקים ב-30 פורמולות צמחים ייחודיות .בקליניקה אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת לסריקת מערכות הגוף אשר מאפשרת לנו להתאים טיפול אישי לכל מטופל ולאזן את הגוף בהתאמה אישית ע”י טיפול בתדרים פיזיקליים כך אנו משיגים תוצאות מירביות בשיפור השדה האנרגטי של המטופל.
 
הפופולריות של נטורופתיה  גדלה באופן משמעותי בשנים האחרונות – יותר ויותר אנשים גילו את התועלות הרבות בטיפול טבעי ועדויות של מטופלים אחרים בתחום על יעילות השיטה, רק חיזקו את הפופולאריות.

חברתנו פועלת בייצור תרכובות צמחים בהתאמה אישית גם תרכובות טבעיות אשר ניתנו ע"י מרשם רופא ורוקח וייצור  בית מרקחת.
 
שיקום שיער בשילוב הנטורופתיה והזרקת קוקטיילים צמחיים טהורים לקרקפת בהתאמה אישית מאפשר לשקם את השיער.
הדבר מאפשר לשקם את השיער וכמו כן מסייע בטיפול בסימפטומים נוספים.  לדעתנו, על מנת להגיע למצב של צמיחה מחודשת חייבים לטפל בנטורופתיה בהתאמה אישית. אנו סבורים כי הזרקת הפורמולות הטהורות מביאה לא רק להפסקת הנשירה אלה גם  עוזרת לצמיחה מחודשת. כמובן שבנוסף, אנו נדאג לתת לכם את הכלים והיכולת לשמור על המצב הבריאותי והשיער לאחר הטיפול מהבית.
 
ד”ר ענת אלקין PhD.ND הינה מפתחת שיטת הייר סולושיין לטיפול מקיף שמסייע בשיקום השיער ומסייע  לעידוד צמיחתו.

הנכם מוזמנים להגיע לפגישת ייעוץ ובדיקה להתאמת הטיפול.
5354*

 

נטורופתיה

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי