ניקוז לימפתי - טכנולוגיה חדישה עם תוצאות מובטחות! | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

ניקוז לימפתי

ניקוז לימפתי- טכנולוגיה חדישה עם תוצאות מובטחות
בקליניקת ענת אלקין תוכלו למצוא מגוון טיפולי עור המעלימים צלוליט. מהטיפולים החדשניים והמוצלחים ביותר ישנו טיפול על ידי ניקוז לימפתי, טיפול אשר יכול להיות מועבר ידנית או באמצעות טכנולוגיה ומכשור מתקדמים. בקליניקת ענת אלקין תוכלו לקבל את הטיפול המקצועי ביותר ולהתחדש במראה עור בריא, עור צעיר ללא הצלוליט שהתרגלתם כבר לראות במראה.
 
על טיפולי ניקוז לימפתי בקליניקת ענת אלקין
בקליניקת ענת אלקין מאמינים תמיד שצריך לאמץ חידושים בתחום הקוסמטיקה והיופי על מנת לאפשר ללקוחות מגוון רחב של אפשרויות טיפול והנאה מעולם האסתטיקה. ניקוז לימפתי הוא מהטיפולים המתקדמים והחדישים ביותר בתחום העור והעלמת צלוליטיס. אמנם לפני כן ניקוז לימפתי נעשה באופן ידני, אך כיום עם טכנולוגיה מתקדמת, תוכלו למצוא בקליניקת ענת אלקין טיפולים עם מכשור טוב יותר ותוצאות מדהימות. מערכת הלימפה היא למעשה האחראית על סילוק רעלי הגוף ושמירה על המערכת החיסונית שלנו. לעיתים מצטברת עודף לימפה במקום מסוים, מה שיוצר לנו בצקות וצלוליטיס. יצירת לחץ על המיקום בו נמצא עודף הלימפה והעברת אותו עודף למיקום אחר בגוף, מעלימה סימני צלוליטיס.
 
איכות ומוניטין מנצחים כל תחרות
בקליניקת ענת אלקין - מאמינים בשמירה על מוניטין טוב ורמת שירות גבוהה ביותר מול כל הלקוחות. לאיכות הטיפולים בקליניקת ענת אלקין אין כל תחרות, בגלל השימוש במכשור מתקדם והמקצועיות ללא דופי. בקליניקת ענת אלקין תמצאו את הסטנדרטים הכי גבוהים בטיפול בעור על ידי ניקוז לימפתי וכמובן תצפו לתוצאות איכותיות ביותר לצד הוראות לתזונה נכונה שתועיל לכם רבות בשמירה על הישגי הטיפול בעתיד. ניקוז לימפתי זו אינה העלמת צלוליט קוסמטית וקצרת טווח, אם כי טיפול עמוק שמאפשר הנאה מתוצאות לזמן ארוך ביותר. מניעת הצטברותם של הנוזלים באזורים שונים בגוף לצד שמירה על תזונה נכונה תטפל בצלוליט ותעניק לכם את המראה המיוחל.
 
קליניקת ענת אלקין מציעה לכם ליהנות ולהתחדש במיטב הטיפולים האיכותיים ביותר לגוף, כשביניהם ניקוז לימפתי המתבצע עם מכשור מהרמה הראשונה. איכות הטיפול ואיכות השירות הופכים את קליניקת ענת אלקין שבצפון תל אביב למקום הטוב ביותר לביצוע טיפולי קוסמטיקה מתקדמים.
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי