נשירה | האם ניתן למנוע נשירה של שיער והתקרחות? | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירה

כיצד מטפלים היום בבעיית נשירה 
נשירה של שיער והתקרחות אצל גברים מתחילה היום בגיל צעיר מאד. אפשר לראות צעירים בני 20, כשראשם מגולח, לא מטעמי אופנה, אלא כדי להסתיר את המפרצים שהתחילו בצידי הראש. בעיות נשירת שיער והתקרחות קיימות גם אצל נשים. טיפול מוקדם בבעיה עשוי למנוע עוגמת נפש והתקרחות בגיל מוקדם.
 
האם ניתן למנוע נשירה של שיער והתקרחות? 
אם בעבר, נסיגה, נשירה או התקרחות התחילו בגילאים מאוחרים יותר, כמו גיל 40+, היום עוד לפני שהם מתגייסים לצבא, צעירים רבים נתקלים בנשירה מוגברת, ולא פעם, מוצאים את עצמם חסרי אונים מול התופעה של התקרחות בגיל צעיר מאד.

הסיבות לתחילה של נשירה בגיל צעיר, רבות ומגוונות. אלה יכולות סיבות גנטיות, שבאה לידי ביטוי בהתקרחות אנדרוגנית אשר גורמת לשיער להיות אנמי, דק ולהתחיל להיחלש.
תזונה לא נכונה, מחלות עור, מצבים של מתח נפשי ועוד, יכולות לגרום לנשירה מוגברת וחוסר התחדשות של השיער המכונה התקרחות.

היות וקשה מאד לנבא מי יהיו האנשים שיסבלו מתופעה של נשירה מוקדמת של השיער, הדרך היחידה לעצור את התהליך היא לטפל בשורש הבעיה שמתחיל בגוף והוא הגורם להאצת הגנטיקה והתחלת ההתקרחות.

כמות גדולה של שיער על הכרית בבוקר או מצב דומה לאחר סירוק השיער, אלה סימנים שאתם צריכים להגיע מיידית לבדיקה אצל מומחה המבין בתחום, לא לנסות את החומרים הכימיים שהרפואה הקובנציונלית מציעה.

בשלב מוקדם עוד יותר קל לעצור את הנשירה שתהפוך להתקרחות ולהביא לצמיחה מחודשת ושופעת.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80 אחוז מהגורמים להתקרחות אלו הבעיות הפנים הללו.
 
אילו שיטות מודרניות קיימות כדי למנוע נשירה של שיער. 

מאחר וניתן לאבחן בשלב מוקדם נשירה של שיער, השאלה הנשאלת, היא כיצד מפסיקים את הנשירה, ומתקנים את הנזקים שכבר נעשו.

לא כל טיפול אפקטיבי באותה מידה עבור אנשים שונים. ישנם אנשים הסובלים מבעיה של נשירה, שמספיק שהם ישתמשו בתוספי תזונה ותפסיק הנשירה אבל לא לתקופה ארוכה רוב העיות הללו מתחילות מבעיות של ספיגה ובכך חייב טיפול מותאם אישית. כדי להתגבר על בעיות הנשירה. ישנם אנשים אשר משנים את הרגלי האכילה שלהם, או, לומדים להירגע ומפסיקים להיכנס למצבים של סטרס, וע"י כך גורמים לנשירה להיפסק.

אבל יש אנשים שצריכים שיטות יותר אינטנסיביות כדי להתגבר על הבעיה, ולא פעם, פנייה לגורמים מקצועיים, העוסקים בתחום של מניעת נשירת, שיער שיקום והקרקפת וכמובן צמיחה מחודשת זו הדרך הנכונה להתמודד עם הבעיה. עדיף לא להתחיל עם החומרים הכימיים אשר מציעה הרפואה הקובנציונלית.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון המתקדם.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה בעלות וטיפול ראשון מתנה - במרכז בריאות אסתטיקה רפואית הפרטית באחד מהסניפים שלנו.
 
במרכז בריאות אסתטיקה רפואית לאסתטיקה של ענת אלקין ניתן לקבל טיפולים מונעים ומשקמים לבעיות של נשירה והתקרחות.

הטיפולים הניתנים במרכז בריאות אסתטיקה רפואית הינם שילוב של שלוש שיטות הפועלות על מנגנונים שונים בגוף ובעזרתן ניתן להתגבר על תופעת הנשירה ולשקם בצמיחה מחודשת את המקומות שנפגעו בטיפול מותאם אישית ובתרכובות עבודת יד.
תמונות לפני ואחרי:
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי