נשירת שיער אצל נשים צעירות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער אצל נשים צעירות

ההנחה הרווחת היא ששיער הראש של נשים צעירות, חשוב מאוד עבורן ועבור הדימוי העצמי שלהן. הן משקיעות שעות רבות בטיפוחו, חיזוקו ועיצובו, הן משקיעות משאבים רבים ודואגות לטפל בו על מנת שייראה יפה ומטופח ויגרום להן להרגיש נשיות ובטוחות בעצמן.

לכן, נשירת שיער אצל נשים צעירות יכול לעורר אצלן אי נוחות רבה. הן נחשפות למצב זה, כבר אחרי המחזור הראשון שהן מקבלות ובמהלך השנים, כתוצאה משינויים הורמונאליים בגוף, הריון ולידה, תזונה, פעילות גופנית, שימוש בתכשירי שיער מסויימים ועוד...

מחקרים אחרונים מראים כי נשירת שיער אצל נשים מתחת גיל 40 מצביע על תהליכים פנימיים בגוף שלרוב לא ניתן לזהות בבדיקות דם.
 
חשוב לדעת שבמקרים רבים, נשירת שיער אצל נשים צעירות לא קשורה כלל להיבטים פיזיים אלא דווקא להיבטים נפשיים. היום אנחנו יודעים שמתח נפשי, לחצים, חרדות, וטראומות (פיזיות אך גם נפשיות) מובילות לנשירת שיער, בפרט אצל נשים צעירות. מדובר על נשירה שיכולה להיות מאסיבית עד כדי יצירת קרחות קטנות בקרקפת.
 
נשים צעירות הסובלות מנשירת שיער, צריכות להיבדק בסריקת מערכות כוללת, על מנת לדעת מה מקור הבעיה וכיצד ניתן להתמודד איתה בצורה הטובה ביותר. לאחר מכן יתאים הרופא את הטיפול, החומרים והכלים שהן צריכות להשתמש בהם על מנת לעצור את הנשירה. מדובר בתכשירים אשר מטרתם לחזק את השיער הקיים ולהגביר את מהירות צמיחת השיער מחדש.
 
טיפול בנשירת שיער אצל נשים צעירות ובכלל, לא יכולה להתבצע אצל כל אחד, היא חייבת להתבצע אצל גורמים מוסמכים המתמחים בעור וגם בכל מה שקשור לשיער. זה חייב להיות טיפול משולב בשביל להבין את מקור הבעיה וכיצד מתמודדים איתה בצורה הנכונה. 
 
אם את מתמודדת עם נשירת שיער מגיל צעיר, זה הזמן לפנות אליי, שמי ד"ר ענת אלקין PhD, ואני מתמחה בטיפול בנשירת שיער אצל נשים צעירות ובכלל. את מוזמנת לבוא אליי לפגישה, אני אאבחן את המצב שלך ואתאים לך טיפול מותאם אישית. את מוזמנת ליצור איתי קשר במייל או טלפון עוד היום. 

5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי