נשירת שיער גברים טיפול טבעי | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער גברים טיפול טבעי

מה היא הדרך הטובה ביותר למנוע נשירת שיער? איך ניתן לטפל בהתקרחות הגברית או הנשית? מי הם הלקוחות הנאמנים של הייר סולושיין?

כאשר כל אחד ואחת מסתובבים ברחוב הם נתקלים לוודאי בהרבה מאוד גברים בעלי קרחות. זה נכון שבשנים האחרונות יותר ויותר גברים מעדיפים את אופנת הקרחת, אולם עבור הרבה מאוד גברים הקרחת היא אינה עניין של בחירה. ההתקרחות יכולה לנבוע מהרבה מאוד סיבות וביניהן בעיות גנטיות, טראומות ובעיות נפשיות, טיפולים שונים אשר גרמו לאיבוד השיער, אורח חיים לא מאוזן וכו'.

חוסר בצמיחת שיער הראש או דלילות שיער באזור מסוים יכול לנבוע מתהליכים פנימיים בגוף כגון: מחלות אוטואימוניות, חיידקים בקיבה, מתח נפשי ובעיות מטבוליות. תהליכים פנימיים הלו ניתן לאתר ע"י סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת הסורקת  את כל המערכות והאיברים שבגוף בדיוק רב, לאחר מיכן יהיה ניתן להתאים טיפול מותאם אישית.

נשירת שיער גברים טיפול טבעי זה הפתרון המעולה ביותר. יעידו על כך הרבה מאוד גברים שהם לקוחות נאמנים ומרוצים של הייר סולושיין. הטיפול מורכב כאמור מחומרים טבעיים לחלוטין אשר אינם מסכנים את המטופלים. כל מה שנדרש הוא פגישת ייעוץ עם המומחים של הייר סולושיין אשר יאבחנו את המטופל וימליצו על סוג הטיפול. נשירת שיער גברים טיפול טבעי אינו הפתרון היחיד. ניתן למצוא בהייר סולושיין טיפול מקיף ומותאם אישית.

לפרטים 5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי