נשירת שיער גברים - מהן דרכי הטיפול? | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער גברים

התקרחות בקרב גברים - אנשים רבים, בעיקר גברים, סובלים מהתקרחות מלאה או חלקית. אצל גברים, הסיבה להתקרחות נעוצה בהורמון ה-DHT שמופרש בגילאים מבוגרים – בדרך כלל באזור גיל 40 ומעלה, אך אצל גברים מסוימים אפילו בשנות ה-20 דבר המראה סמפטום לבעיה פנימית בגוף.
 

נשירת שיער גברים - מה ניתן לעשות?

כדי לפתור את בעיות ההתקרחות נוצרו פתרונות רבים ברפואה הקונבנציונאלית והמשלימה. אצל נשים, לעיתים פתרון הבעיה שגרמה להתקרחות תשנה את המצב והשיער יצמח מחדש. אצל גברים  בדרך כלל אין אפשרות לשנת את המצב, אך יש אפשרות לתקן ולהסתיר אותו באמצעים שונים. השיטות המוכרות ביותר הן תוספות שיער שמחוברות לראש ונראות כשיער טבעי, ושיטה נוספת – השתלות שיער.
 

השתלות שיער בשיטות הישנות

השתלות שיער לטיפול בהתקרחות. השתלות שיער נעשות באמצעות ניתוח  שנעשה בהרדמה מקומית בלבד, ובו נלקחים זקיקי שיער מאזורי שיער עמידים יותר, כמו צידי הראש והעורף, ומושתלים באזור שהתקרח. בעבר, השתלות שיער היו נעשות באמצעות השתלה של השערות עצמן במקום המתקרח. התוצאה הייתה מראה לא טבעי ולא אסתטי, ברוב המקרים. כיום ישנן שתי שיטות מקובלות של השתלות שיער – השתלת יחידות זקיק והשתלה בשיטת F.U.E.
 

השתלות שיער - ההבדלים בין השיטות

שתי השיטות המקובלות כיום פועלות על אותו עיקרון – במקום להשתיל את השערות עצמן משתילים את זקיקי השערה. כתוצאה מכך, בשתי השיטות, לאחר הניתוח עצמו השיער שהושתל נושר, אך מכיוון שזקיקי השערה נותרים במקומם, הוא צומח מחדש, והפעם בצורה חזקה. ההבדל בין השיטות הוא רק באופן לקיחת הזקיקים וצורת ההשתלה המדויקת. שיטת ההשתלה של יחידות זקיק היא איטית ומסורבלת יותר לעומת שיטת ה-F.U.E.

השתלת שיער מכל סוג לא ניתן לעבור באזור סטרילי משיער מהסיבה שמהפוסט טראומה של הטיפול הכרורגי השיער בצמוד לאזור המושתל מאיץ את תהליך ההתקרחות.

השתלת שיער robotics-fue במרכז לבריאות ואסתטיקה מבית ענת אלקין המבוצעת בת"א בחדר נקי עם מערכת מיזוג של חדר ניתוח עם תקן. ד"ר ענת אלקין היא הנציגה חברת I Brain Robotics בישראל. היא פעלה באירגון הבינלאומי של השתלות השיער isrhrs.com מעבירה סדנאות לרופאים בכל העולם ומלמדת את השיטה החדשנית בעולם להשתלות שיער, כל הצוות שלה בארץ עבר הכשרות בתחום. הרופאים ישראלים בעלי MD ממשרד הבריאות הישראלי ועובדים תחת פיקוח ותחת פרוטוקול אמריקאי המחמיר ביותר.

השתלת שיער היא בעצם פתרון יעיל לאלו הסובלים מתופעת ההתקרחות ואין להם זקיקי שיער אשר ניתן לשקמם.
לכן הפתרון הטבעי ביותר בשביל אנשים אלו זה השתלת שיער.

היתרון בהשתלה שיער בסיוע רובוט שזקיקי השיער שבוחר הרובוט לצוות המטפלת מזהה אך ורק את הזקיקים הבריאים אשר מכילים מ2-5 זקיקי בבולמוס אחד.

הטיפול הייחודי שד"ר ענת אלקין פתחה מטפל גם בגורם הפנימי להתקרחות וגם בסימפטום ללא טיפול כרורגי ובכך ניתן לקבל תוצאה של שיער מלא ושופע וכן גם לשפר את מערכות הגוף.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית כמו כן יצצור חומרים טבעיים למזותרפיה ובסוף התהליך הזרקת פלזמה תרפיה PRP כטיפול משלים בסוף התהליך.
לפרטים ותיאום התקשר 5354*
נשירת שיער גברים
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי