ויטמינים לשיער: חיזוק, טיפול ומניעת נשירת שיער | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער ויטמינים

מחקרים מראים, שמדי יום נושרות לנו עד כ-100 שערות מהראש. נשירת השיער יכולה לנבוע מסיבות שונות -  הורמונאליות, גנטיות, נפשיות, פיזיולוגיות ועוד. אחת הסיבות לנשירת שיער היא מחסור בוויטמינים שונים אשר תפקידם, בין היתר, הוא לחזק את סיב השערה ולמנוע נשירה.
במקרה וישנה נשירת שיער מעל 100 שערות ביום נחשב הדבר כנשירה דרסטית חשוב להבין את קצב הצמיחה ולאבחן את הגורם הפנימי ע"י סריקת מערכות הגוף בהצלבה עם בדיקות דם.
 
מי שמשתמש בתכשירי שיער יודע, שויטמינים הם מרכיב עיקרי בהם. לרוב מדובר על וויטמינים כמו B,H,A,K, מלבדם אגב יש צורך בחומרים כמו ברזל, אבץ וסלניום. לעומת זאת עודף של וויטמינים מסוימים (ביניהם A,B,C) עלולים לגרום גם הם לנשירת שיער. כלומר, יש ויטמינים שחייבים להיות בגופינו, ומצד שני, חשוב מאוד שלא יהיה עודף באותם וויטמינים שכן אז אנחנו עלולים למצוא במצב של נשירת שיער ויטמינים מתקדם.

ויטמינים למניעת נשירת שיער

נשירת שיער הנובעת ממחסור בוויטמינים היא תופעה ידועה ומוכרת. הדרך הנכונה להתמודד איתה היא, מן הסתם, נטילת הוויטמינים הנדרשים. בין היתר ויטמינים למניעת נשירת שיער כמו - B ו- C וכן מינראליים וחומרים נוספים אבץ וברזל. חשוב להדגיש שניתן לקחת את הוויטמינים ואת המינראליים השונים באופן ישיר, אך גם דרך כדורים או דרך מזון אשר מכיל את אותם וויטמינים. בצורה כזו, כל הגוף מושפע מהם ויכול ליהנות מהיתרונות שלהם. ההשפעה של וויטמינים אלו משמעותית עבור מערכת השרירים, הדם, ואפילו עבור מצב הרוח שלנו. 
 
כאן המקום לומר, שגם למצבי הרוח שלנו יש השפעה על נשירת השיער, וויטמינים יכולים לעזור בהפחתת הלחץ והמתח בו אנחנו נמצאים. הם שומרים על איזון בגופינו ומסייעים לנו להתמודד עם סיטואציות שונות בצורות הנכונות. 
 
כולנו זקוקים, מן הסתם, לאותם ויטמינים למניעת נשירת שיער אך לא באותו מינון, מהסיבה הפשוטה שלא כולם צורכים את אותו מזון ולא כולם מבצעים פעילות גופנית או נמצאים באותו מצב נפשי. לכן, בשביל לדעת אילו ויטמינים או מינראליים צריך לצרוך, יש לבצע בדיקות דם יחד עם סריקת מערכות הגוף בטכנולגיה מתקדמת ועל פיהן ניתן לדעת מה הנטיות והמצבים הבריאותיים בגופינו. 

חשוב לציין כי מי שסובל מבעיות ספיגה, בעיות מטבוליות או חיידקים בקיבה צריכת וויטמינים אינה תעזור כלל, כך שחשוב להגיע לבדיקה וייעוץ ולאתר באופן מיקצועי ומבוקר את הבעיה ולקבל תוכנית טיפול אישית.
 
באמצעות אותן בדיקות, ניתן לגלות אילו ויטמינים למניעת נשירת שיער חסרים, וגם לגלות חיידקים ואלרגיות, לערוך בדיקה מקיפה של מערכת העצבים, הלימפה, הצטברות רעלים ומתכות כבדות ועוד.

אם אתם רוצים לדעת עוד על נשירת שיער הנגרמת מוויטמינים זה הזמן לפנות אלי, ד"ר ענת אלקין מומחית בטיפול בנשירת שיער. ענת אלקין מתמחה בטיפול בתחום נשירת שיער אצל גברים ואצל נשים. ניתן ליצור איתי קשר במייל ובטלפון עוד היום. 
ויטמינים למניעת נשירת שיער
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי