נשירת שיער טיפול - דרכי טיפול והתמודדות | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער טיפול

נשים וגברים רבים נאלצים להתמודד במהלך השנים עם תופעה של נשירת שיער. תופעה זו מתחילה בדרך כלל בגיל העשרה ומתגברת עם הזמן, היא נובעת מסיבות רבות, אינדיבידואליות, ועל כן גם הטיפול במצב זה משתנה ממטופל למטופל. 
 
   נשירת שיער לרוב מטופלת בשיטה זהה בין אם מדובר במצב רפואי ובין אם מדובר בטיפול אסתטי. לכן, בקליניקות שלנו, תחילה נבצע אבחון מקיף של הבעיה בבדיקת שורשים ולאחר מיכן סריקת מערכות הגוף ורק לאחר מכן לחליט ונתאים טיפול אישי.
 
הטיפול יכול להתבצע באופן עצמאי בעזרת תכשירים קוסמטיים מהבית או טיפול מותאם במרפאה אך על מנת שהוא יתבצע באופן המקצועי והאפקטיבי ביותר, מומלץ לגשת לאנשי מקצוע היודעים לאבחן את כל מערכות הגוף ולא רק ע"י טיפול חיצוני בקרקפת.
 
מלבד התמודדות ישירה עם נשירת שיער הטיפול יכלול גם שינוי באורחות החיים: המלצה על תפריט תזונה, פעילות גופנית, שינוי במצב רוח (ניסיון לא להגיע למצבים של לחץ ומתח, שהם גורמים אשר יכולים להוביל לנשירת שיער) ועוד מגוון רחב של סיטואציות שיכולות להשפיע כך או אחרת. 
 
טיפולים בנשירת שיער, דלילות והתקרחות הם תהליך, לא מדובר בתרופת קסם, ולו מהסיבה הפשוטה, שהטיפול דורש מאיתנו להגיע לכדי מצב שהשיער לא ינשור, לחזק את הסיבים הקיימים ולאפשר צמיחה של שערות חדשות במקום אלו שנשרו. 
 
אם אתם מעוניינים לקבל טיפול בנשירת שיער, זה הזמן ליצור איתי קשר. שמי ד"ר ענת אלקין PhD, אני מתמחה בסיטואציות של נשירת שיער טיפול כולל בשורש הבעיה. אתם מוזמנים לפנות אליי עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. ניתן ליצור איתי קשר במייל או בטלפון, אני אשמח לעמוד לרשותכם כל העת. 
5354*
 
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי