נשירת שיער לגברים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער לגברים

הפתרונות עבור תהליך נשירת שיער לגברים
האם ניתן להימנע מתהליך נשירת שיער לגברים? האם יש דרכים להתמודד עם תהליך נשירת שיער לגברים? אם גם אתם מתעניינים במידע רחב על נשירת שיער לגברים הגעתם למקום הנכון. כעת אפשר להתמודד עם תופעת נשירת שיער לגברים בקלות וביעילות. נשירת שיער לגברים אינה עוד בעיה שלא ניתנת לטיפול, בואו גם אתם לשמוע על מגוון הדרכים לטיפול בנשירת שיער לגברים.
 
קצת על תהליך נשירת שיער לגברים:
נשירת שיער לגברים הינו תהליך המתרחש הן אצל גברים והן אצל נשים אך ניתן לומר כי התהליך נפוץ משמעותית אצל גברים.

נשירת שיער לגברים אינה מתרחשת בגיל קבוע ומשתנה מאדם לאדם – נוכל למצוא אנשים שאצלם החלה נשירת שיער לגברים כבר בשנות העשרים לחייהם בעוד שההתקרחות אצל אחרים הופיעה רק בשנות ה 40 המאוחרות.
​אצל הנשים תהליך נשירת שיער לגברים מתרחש בשנים המאוחרות לחייהם –שנות ה50 ואף יותר. בעבר לא היו פתרונות רבים עבור התקרחות שיער לגברים, אך תודות לשיפור הטכנולוגיה ניתן למצוא מגוון דרכים להתמודדות עם נשירת שיער לגברים באופן יעיל ובטוח.

כיצד ניתן להתמודד עם נשירת שיער לגברים?
נשירת שיער לגברים גורמת לרבים מאיתנו לחוש אי נוחות וחוסר ביטחון כלפי מי שאנחנו ואיך שאנו נראים. נשירת שיער לגברים הוא תהליך עמו ניתן להתמודד במגוון דרכים וטיפולים אך חשוב ביותר לוודא כי המקום בו בחרנו לטפל הינו מקום מוסמך ובעל תעודות מתאימות.

דרך אחת נפוצה להתמודדות עם נשירת שיער לגברים היא באמצעות קעקוע שיער לגברים. באופן זה מבצעים קעקוע המבליט את קו השיער לגברים שנשר וכך מצליחים להביא למראה צעיר ורענן יותר, אך בטווח הארוך הצבע נמרח ומשנה את צבעו וכמובן מאיץ את ההתקרחות.

דרך אחרת להתמודד עם נשירת שיער לגברים היא באמצעות השתלת שיער לגברים. תהליך זה תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות וירד משנת 2012. כיום ניתן לראות מגוון רחב של אנשים בכל הגילאים שעשו השתלת שיער ומבצעים אחת לשנתיים השתלת שיער בעלי צלקות, השיער אינו נראה טבעי והעור נראה מקומט. אך כיום הטיפול המתקדם ביותר הוא טיפול לשיקום שיער דליל בהזרקת פורמולות טהורות ללא חומר משמר.

כיום הוכח כי טיפול חיצוני בלבד אינו מספיק מכוון שנשירת שיער היא סמפטום ונגרמת מגורמים רבים המאיצים את הגנטיקה, אותם ניתן לזהות ולטפל ע"י המכשיר איבחון הרפואי המתקדם בעולם.

מחקרים אחרונים מראים כי מתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה. וכן 80 אחוז מהגורמים להתקרחות אלו הבעיות הפנים הללו.

ד"ר ענת אלקין היא היחידה אשר משלבת בין הידע מהרפואה מערבית לטיפול בשיטה הטבעית, המכשיר סורק את כל מערכות הגוף בדיוק רב לאחר מיכן אנו נתאים תפריט תזונה מותאם אישית ותרכובות צמחים אשר בהתאמה אישית.

ענת אלקין מזמינה אותך לפגישת בדיקה בעלות וטיפול ראשון מתנה - בקליניקה הפרטית באחד מהסניפים שלנו.

מעוניינים גם אתם לטפל בבעיית נשירת שיער לגברים שלכם? רוצים לבצע טיפולים מתאימים אצל מכון איכותי ומקצועי במיוחד? צרו קשר עוד היום עם מכון hair solution של ענת אלקין. המכון מציע לכם מגוון רחב של טיפולים איכותיים בכדי להתמודד עם בעיית נשירת השיער לגברים במחירים אטרקטיביים במיוחד.
לפרטים ותאום התקשר 5354*
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי