נשירת שיער נשים טיפול טבעי | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call
5354*
Hair Solution

60 תשלומים
במימון בהוראת קבע
מרכז בריאות
ואסתטיקה רפואית
טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער נשים טיפול טבעי

זה עשוי להיות הסיוט של כל גבר או אישה. כבר בגיל צעיר מתחילים לאבד את שיער הראש וצריך למצוא פתרונות לעניין. יש לשיער חשיבות רבה מאוד בקרב גברים ונשים כאחד. אולם עם זאת העולם הגברי אימץ את הקרחת כחלק בלתי נפרד מהלוק המודרני ועל כן ניתן לראות כיום הרבה מאוד גברים בעלי קרחות.
כיום ישנם הרבה מאוד טיפולים, מוצרים ומכשירים ביתיים אשר אינם מותאמים אישית ולרוב מכילים חומרים נוספים אשר יכולים לגרום לריאקציה בעור וליבש את השיער.
חומרים הלו ניתנים כמוצר מדף ולהם תאריך תפוגה ארוך ובכך מכילים חומרים משמרים רבים אשר גורמים לשומניות יתר בקרקפת.
המכשירים הנמכרים היום במקומות שונים עובדים לרוב על פולסים, לדים ויונים של אבץ אשר מסייעים לניקוי הקרקפת ויכולים לקרום לעיבוי השיער אך באופן זמני לחלוטין ובאחוזים נמוכים מאוד, לאחר שימוש במכשורים חשוב לבצע תהליך הזרקה לקרקפת ומומלץ שיהיה בהתאמה אישית.
הבדיקה המיקרוסקופית בודקת אך ורק את מצב השורשים בקרקפת ואינה יכולה לספק מידע כלל על הגורם הפנימי של ההתקרחות, כך שאם אומרים לכם שבבדיקה זו ניתן לזהות את הגורם ולהתאים טיפול משולב תדעו שהמקום אינו מיקצועי לא באבחון וכן לא בטיפול.

מה היא המשמעות של הטיפול בנשירת שיער? האם ישנו סיכון בטיפול זה? מי הם המומחים לטיפול בנשירת השיער בהייר סולושיין?

חוסר בצמיחת שיער הראש או דלילות שיער באזור מסוים יכול לנבוע מתהליכים פנימיים בגוף כגון:
מחלות אוטואימוניות, חיידקים בקיבה, מתח נפשי ובעיות מטבוליות. תהליכים פנימיים הלו ניתן לאתר ע"י סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת הסורקת את כל המערכות והאיברים שבגוף בדיוק רב, לאחר מיכן יהיה ניתן להתאים טיפול מותאם אישית לכל מטופל.

נשירת שיער נשים טיפול טבעי הוא ללא ספק הטיפול המעולה ביותר והנכון ביותר. הטיפול הטבעי, הווה אומר שימוש בחומרים טבעיים לחלוטין שלמעשה מקטין משמעותית את הסיכון שבטיפול. כעת כל מה שנדרש הוא התייעצות עם ד"ר ענת אלקין מבעלי חברת  הייר סולושיין לטיפול כנגד נשירת השיער. נשירת שיער נשים טיפול טבעי הוכיח את עצמו מעל ומעבר. עם השנים טופלו בהייר סולושיין הרבה מאוד נשים וכמו כן גברים בהצלחה יתרה. בהייר סולושיין מחירים מעולים ויחס אישי וחם.

5354*
 
יצירת קשר
5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)

* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי