נשירת שיער נשים | ענת אלקין
המרכז לבריאות
ואסתטיקה רפואית
שיער | פנים | גוף
RU
phone6, phone, contact, telephone, support, call

5354*

Hair Solution

מרכז בריאות

ואסתטיקה רפואית

טיפולי שיער
טיפולי פנים
טיפולי גוף
מאמרים
Full Lashes
זקן וגבות

נשירת שיער נשים

הגנטיקה אמנם לא לטובתך, אבל הטכנולוגיה והרפואה האסתטית דווקא כן!
 
למה צריך השתלות שיער?
ישנם אנשים רבים שסובלים מהתקרחות. בעיקר סובלים מכך גברים אך גם נשים, אשר בגלל תופעות גנטיות – תורשתיות, נוטים לאבד את שיער ראשם בבגרותם, בדרך כלל סביב גיל ארבעים, אך במקרים רבים אף מוקדם יותר, כבר בשנות העשרים לחייהם. גם נשים עלולות לסבול מהתקרחות, בדרך כלל בגלל תהליכים פנימיים בגוף, מחלות מטבוליות, בעיות בכלי הדם, חיידקים בקיבה ומתח נפשי. חוסר בויטמינים מסוימים או בגלל בעיות הורמונאליות הן רק עד 30 אחוז מהתופעה וכן לא ניתן לאתר את הבעיה ע"י בדיקת דם אשר נותנת מידע אודות במצב הקליני של הגוף וכן על המתרחש במערכת הדם בלבד.

התקרחות היא אמנם לא בעיה רפואית,  אלא הסימפטום הראשוני בלבד.

התקרחות נחשבת לבעיה אסתטית של ממש, ולכן גברים ונשים כאחד מנסים למצוא לכך פיתרון וכן חייבים לטפל גם בגורם הפנימי בגוף ע"י סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת בשילוב טיפול נטורפתי בנוסף במקביל נטפל בסימפטום ע"י מיקרו הזרקות טבעיות ובהתאמה אישית.
 
פתרונות עתיקים להתקרחות
מלבד השתלות שיער, עליהן נדבר בהמשך, ישנם פתרונות אחרים להתקרחות, מלבד חבישת פאה. ישנן תרופות שאמורות לעצור התקרחות אצל גברים ונשים, אך רובן אינן יעילות ובעלות תופעות לוואי בטווח הבינוני, ויש להתמיד לקחת אותן כל החיים. לכן רוב האנשים מעדיפים פיתרון קוסמטי. אחד הפתרונות הנפוצים הוא תוספות שיער, אשר "מולבשות" על האזור המקריח.
 
השתלות שיער – הדרך המתקדמת של הייר סולושיין!
השתלות שיער הן הפתרון למתקרחים לחלוטין ביותר לטיפול בהתקרחות. אמנם, השתלות שיער היו סבוכות למדי, והניבו תוצאות לא לגמרי אסטטיות – ההשתלה הייתה של השיער עצמו, ונגרם מראה של שיער לא טבעי. כיום, נשים לרוב אינן בעלות אזור סטרילי משיער כך שאינן מתאימות לעבור טיפול של השתלת שיער מהסיבה שמהפוסט טראומה של הניקוב הכרורגי מאיץ את תהליך ההתקרחות באזור הצמוד לאזור המושתל.
לעומת זאת, ישנן שיטות טובות יותר של השתלות שיער, אשר נותנות לשיער מראה טבעי וגם עמידות לאורך שנים. 

הטיפול הייחודי שד"ר ענת אלקין פתחה מטפל גם בגורם הפנימי להתקרחות וגם בסימפטום ללא טיפול כרורגי ובכך ניתן לקבל תוצאה של שיער מלא ושופע וכן גם לשפר את מערכות הגוף.
תמונות בתהליך טיפול:
 
יצירת קשר
 5354*
נשמח לעמוד לשירותכם:
מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:


סניף מרכז:
יגאל אלון 157, ת"א
בית פנינת האילון כניסה ב קומת קרקע
סניף בשרון:
רפפורט 3 קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ 
רופאים מומחים קומה 11

סניף צפון:
התבור 9 , אורות הירוקה, אור עקיבא
סניף דרום:
שדרות ירושלים 18, אשדוד, קומה 5
דלת מימין בניין
k-towers
(סניף זה כרגע לא פעיל)
* המידע הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי